Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Posle nekoliko uzastopnih poraza napokon pobeda odbojkasa i to bas bitna u borbi za plej-of...

Liga pobednika - 4.kolo:

Nis - Partizan 1:3 (22:25, 17:25, 28:26, 14:25)

* Trenutno smo cetvrti sa 12 pobeda, ali Spartak igra od 19h u Kragujevcu i bilo bi dobro da izgube kako nas ne bi obisli na tabeli (oni takodje imaju 12 pobeda i taj mec manje ali mi bolji set-kolicnik ako oni izgube).
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.071
Локација
Yaoundé
Evropska odbojkaška konfederacija (CEV) saopštila je broj mesta po federacijama za učešće u Evropskim kupovima 2021, a Srbija će imati četiri mesta u konkurenciji odbojkaša i tri mesta u konkurenciji odbojkašica.

Srbija će imati po jedno mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona 2021. u obe konkurencije, jedno mesto u Kupu CEV 2020 u konkurenciji odbojkaša i po dva mesta u Kupu Izazivača 2021. u obe konkurencije...

Pravo prijavljivanja za učešće u Kupu CEV 2021. u konkurenciji odbojkaša stekao je Partizan, finalista Kupa Srbije 2019/2020...
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/S...ije-koji-su-stekli-pravo-ucesca-u-Evropi.html
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ивана Радоњић прво појачање Партизана, екипа се сели на Дорћол

Партизан је у јеку припрема, а под будним оком тренера Љубомир Галогажа, добио и прво појачање за изазове у Супер лиги

ivana%20radonjic.jpg


Жељко Танасковић, директор Београђанки, открива да је састав освежен са искусном одбојкашицом, која је претходну сезону провела у румунском Галацију.

- Договорили смо сарадњу са Иваном Радоњић. Игра на позицији коректора и стиже из иностранства – истакао је Жељко Танасковић, некада прослављени репрезентативац, данас један од првих оперативаца Парног ваљка.
Одбојкашки посленици у Србији сећају се 28-годишње даме по партијама које је пружала у дресу Радничког. Градила је потом каријеру ван домовине у Румунији, Мађарској, Италији, Словачкој и на Кипру.

Пре Радоњићеве, сарадња је, на обострано задовољство, продужена са примачем сервиса Јеленом Станимировић. Бивши шампион државе у дресу Железничара из Лајковца ће да представља изузетно важну подршку младим саиграчицама. Претходно је и Андријана Шејат продужила верност црно-белим бојама.

Жељко Танасковић је апсолутно посвећен одбојкашкој секцији клуба из Хумске. Подједнако ради на формирању тима заједно са тренером Бојаном Јанићем, али и што бољој инфраструктури. После „Импулса“ и „Мастера“, требало би да уследи коначна селидба црно-белих у ново здање:

- Потписан је уговор са СЦ „Милан Гале Мушкатировић“ о пословно-техничкој сарадњи. Наравно, остале су још неке процедуре да се ураде. Ипак, близу смо тога да решимо круцијалан проблем. На тај начин да реализујемо изградњу објекта који ће да буде дом одбојкаша и одбојкашица Партизана – рекао је Танасковић.

(Zurnal)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.071
Локација
Yaoundé
... odavno nisam bio na portalu našeg OK... a tamo na početnoj stranici jedna baš lepa fotografija...

okpartizan-superligasi.jpg


 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ja nekad skoro da nisam ni pratio ostale naše klubove sam fudbalskog i košarkaškog, i onog uobičajenog stanja, u neka normalna vremena, a to je - VK Partizan je šampion...

E...ali kad sam video kako nas ,,gase,,...to je u meni izazvalo želju da saznam nešto više i o ostalim klubovima, doduše zasad uglavnom o ovima koji igraju sa nekom (bilo kakvom) loptom...
I saznadoh da tamo neki ljudi i žene vredno rade, pokušavaju nešto, organizuju se, premeštaju se po gradu i halama...bore se...
Ali...
Nama fali još nešto...

Neophodne su neke titule, trofeji...znam da je nemoguće to stalno uzimati, znam da smo u nekim sportu bili velesila pa sad nismo, da u nekom nikad to nismo bili, da smo i sada ograničeni svime i svačime, pa i budžetima, itd, itd...ali, brate, na ovu situaciju, uspesi su nam neophodni kao lek!
Jer, godinama unazad...ko je od naših osvojio nešto?

Hokejaši koji su posle ,,rasformirani,, pa onda kuglaši, fudbaleri duplu krunu u onom ,,Tangu smrti,, i one uzastopne kupove, ragbisti, i...
Košarkaši (osvajali neke kupove) bili u naletu prošle sezone koja je poništena, i...

Dakle, ne odnosi se moj ,,upis,, samo na Odbojkaški, nego i na sve ostale Klubove - momci, devojke, ko može nek nas nečim obraduje!
Ko ne može nek bar namuči rivala da krv propiša pa da nas pobedi...

:napred-partizan:
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Tako je preneo pre svega odbojkaški savez.

A i tako je trebalo da bude jer je Partizan bio finalista kupa,a Vojvodina je uzela duplu krunu,pošto su jelte ovde priznati rezultati na 5 kola pre kraja ligaškog dela,odnosno početka plejofa.

Takođe u trenutku prekida domaćeg prvenstva Partizan je bio ispred Mladog Radnika.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Upravo su odbojkasi zavrsili prijateljski susret koji su odigrali sa Ribnicom.

Porazeni smo 3:2 iako smo imali prednost od 0:2.

Inace, prvenstvo je planirano da pocne 15.septembra.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Bliži se i nova odbojkaška sezona... hajde da se ponadamo da će momci i devojke biti koji ,,stepenik,, više u odnosu na prošlu sezonu...
Koliko saznajem, za početak će i dalje igrati u onoj istoj hali u Zemunu, a selidba na drugu, tj. beogradsku stranu Dunava biće moguća tek kada hala tamo bude završena...



 
Top