Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Verujemo u momke i svaka cast za ovu pobedu. Vec su postigli ogroman uspeh samim ul;askom u finale ali kad smo vec tu oni ce sve dati od sebe da uzmu trofej koliko god Vojvodina bila favorit.

Sledeci mec je u cetvrtak u Novom Sadu od 17h. Igra se do 3 pobede.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.019
Reaction score
3.173
Локација
GG 1978
Imam dres sa meča kad smo osvojili poslednju titulu 2011 u Novom Sadu , bila dobra brojka u kopu crno bele braće , neka se istorija ponovi.
Svaka čast na rezultatima ove sezone, možete do trona junaci.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Имате ТВ пренос на РТС 2 од 16и55, вероватно и на Арени итд...

А примећујем на сајту О.К. Партизан да сад имамо и генералног спонзора, и главног спонзора, и велике спонзоре...
Очигледно да се нешто на плану ,,финансија и логистике,, дешава у нашем О.К. па надајмо се да ће се то ,,прелити,, и на ,,паркет,,...

Протеклих година сам помало пратио ситуацију са разних аспеката, знам да смо једну халу на НБГД-у били ,,означили,, као ,,збирно место,, - та хала је у међувремену срушена, али се причало и писало о томе да ћемо изградити сопствену...

Понекад бих у аутобусима (док идем на посао или с посла) виђао неке девојчице-одбојкашице са грбом Партизана на својим спортским торбама како долазе или одлазе са тренинга, и та ,,база,, у млађим категоријама је тако велика да тај наш женски О.К. има чак и своју ,,филијалу,, а има и више места у БГД-у где се тренира, да би уопште све те бројне девојчице могле негде да ,,стану,...

Видели смо да су девојке биле међу 4 нај екипе ове године, да су момци у финалу...да нам и тренер некад игра на паркету...

Све у свему, утисак, овако ,,споља,, је да се у нашем О.К. доста ради и свашта позитивно дешава...

 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.515
Reaction score
13.080
Локација
Yaoundé
Mislim da Janić ne bi ni ulazio u igru da u jednom trenutku nismo ostali bez nekoliko igrača zbog virusa i povreda. Doslovno je popunjavao brojno stanje... Mada, ta uloga trenera/igrača nije mu strana... Sezonu pre pandemije u Partizanu je već imao ulogu trenera, ali i bio u sastavu... Ove sezone bilo je to iznuđeno rešenje...

A i koliko sam mogao da vidim, ne provodi previše vremena u igri...

edit: da, evo sad pronađoh

 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Kako god okrenemo,dobra odbojka iako rezultat ne ide u prilog mojoj konstataciji. Momci su se trudili,drugi set se morao dobiti,ali dokle god se tako trude i ginu nemamo im sta zameriti. Bravo bravo!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Momci, glavu gore... dali ste sve od sebe i borili se... bravo Pepicu, Marinovicu, Lekicu, Janicu... ma svi.

Ponosni smo na vas iako smo porazeni. Svaka cast jos jednom i idemo jos jace u sledecu sezonu.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
zna de ko NE SME da osvoji titulu u vučić prvenstvima (u svim sportovima)! bravo momci! ponosni smo na vas (kako reče post iznad mene)
 
  • Like
Reactions: BiP

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Sve je o.k. u našem O.K.! :D

Bravo za naš Odbojkaški Klub! :clap

Ne znam kakve su ambicije i ciljeve imali u O.K. na početku ove ,,Korona-sezone,, (osim onog primarnog, da budu zdravi!), ali pretpostavljam da većina Partizanovaca/Grobara nije baš očekivala da ćemo se umešati u borbu za trofeje...nadala možda, očekivala teško...tako da...svaka čast za Klub ,,prebacili,, ste naša očekivanja, ali...sad već u idućoj sezoni radi bismo da se uzme i poneki pehar...ako može...
Pa vi vidite šta ćete... :D










Ubeđen sam da će sledeće sezone publika moći da prisustvuje sportskim događajima, pa se nadam da će navijači Partizana doći da pozdrave odbojkaše i odbojkašice gde god da budu igrali...

Naš F.K. ima svoju ,,filijalu,, a to je Teleoptik, naš K.K. takođe ima svoju ,,filijalu,, a to je Mladost, a što se tiče Odbojkaškog Kluba...,,ženski sektor,, ima svoju filijalu, a to je klub koji se zove CrnoBele 011...



https://okpartizan.rs/crno-bele-011-u-bps-prvoj-ligi/

Ako neko zna da li i ,,muški sektor,, našeg O.K. ima ili planira neku ,,filijalu,, - nek napiše...

Evo i još nekih fotografija sa sajta našeg O.K. - jedna je iz sasvim bliske, a ostale su iz malo dalje prošlosti...





 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Žao mi je što Pepi i momci nisu uspjeli, a bili su nadomak titule kao autsajderi.
Pepić je vrhunski igrač, vrhunski. Što bi rekao moj dobar prijatelj: "čovjek je dokaz da se može biti top igrač sa štekom cigara i gajbom piva u sebi" :D
Momcima i voljenom klubu u narednoj sezoni želim svu sreću i da ih povrede zaobiđu.
Zaslužili su.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Izgleda da Pančevo postaje naša odbojkaška ,,Fuenlabrada,,...

Umesto planirane ,,baze,, na Dunavskom keju Beograda ,,forsiraćemo,, isti taj Dunav preko Pančevačkog mosta i putovati malo po ravnici ako poželimo da podržavamo naše kada budu bili domaćini...ali...o.k...Partizan ima svoje navijače po celom svetu pa tako i tamo, a ni to Pančevo nije baš mnogo daleko, ako si npr. u Beogradu...i ako nije gužva na Pančevačkom mostu...

A pomalo je i ,,partizanski,, i da si i ,,mobilan,, i ,,pokretan,, i nikad pokoren i da borbu prenosiš sa ,,teritorije na teritoriju,,...
I, da veruješ da ćeš se jednog dana vratiti tamo gde si u borbu krenuo!
Partizan je Beograd, Partizan je i ceo svet, pa je tako Partizan i Pančevo!

Napred Partizan!

 
  • Like
Reactions: Dzo

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Sve je ok dok nije Železnik... šalu na stranu, meni je ovo loš potez kao trajno rešenje. Klub je član JSDP-a, da li ovo znači da će se menjati adresa kluba?
I ako je plan da u Pančevu treniraju mlađe kategorije, ne može niko da me uveri da u tom delu ima više zainteresovanih devojčica i dečaka za odbojku i Partizan, nego ako klub trenira u Beogradu.

Sve u svemu - ne sviđa mi se.
 
Top