Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Pa...prvo me interesuje koji to i čiji potpis je ,,falio,, da Partizan BEOGRAD ne može da nađe (ili dobije) odgovarajuću halu u BEOGRADU?
Da nije Vesićev?
Gledasmo nedavno kako SD Radnički sa ,,Krsta,, treba da dobije neku pomoć, svaka čast, zašto da ne dobije, i treba da dobije...ALI..ako Partizanu neka hala fali...u čemu je problem pa da tu neku halu negde napravimo?
Šta je bilo sa košarkaškom halom, sećate li se nekih planova?
Uostalom!
KOLIKO KOŠTA da se izgradi neka hala?!
Jebemusve, pa nas Partizanovaca ima MILION, svako da da po 1000 dinara, jel dosta? Ja bih prvi dao ne znam za vas?
Ako nije dosta, ajde, kažite, koliko treba?
Mada...ko zna kako će i šta će biti sa tim Pančevom...
U međuvremenu...poznati glumac Laza Ristovski, koga trenutno gledamo na RTS-u, u onoj ,,fudbalskoj,, TV seriji koja dosad poprilično ,,koketira,, sa crvenom zvezdom (videćemo za kasnije) - dao je novčanu pomoć našem Odbojkaškom Klubu...


 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
^ Знам да сам досадан али ФК Партизан може да реши проблеме 'мањих' клубова из породице и то само од вепрових 'бонуса'. Али боли их рацку зато су и ту где и јесу. Опет то је и наша кривица као навијача.
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Ne menjamo adresu, ne menjamo nista, u Pancevu ce biti samo trenazni centar...


- Partizan se ne seli u Pančevo, Partizan se neće zvati Partizan Pančevo, Partizan ima jedno ime, adresa je Humska 1. Mi samo radimo da stvorimo uslove za optimalan trenažni proces. Verujem da ćemo u narednom periodu uspeti da nađemo zemljište i u Beogradu, kako bismo napravili još jedan centar - podvlači Tanasković
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
U Ženskom Košarkaškom Klubu ,,otpisujemo,, neke igračice, ali ih zato u Ženskom Odbojkaškom Klubu nešto više ,,dopisujemo,,...
Sajt Kluba kaže da su nam pojačanja Katarina Vukomanović, Tamara Dedijer (Roganović), Aleksandra Gajić, Nada Mitrović...

Ako je neko ekspert za domaću žensku odbojku, može li da ,,proceni,, koji su dometi ovih devojaka? Možemo li sa njima u sledećoj sezoni koji ,,stepenik,, više nego ove prošle?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Tri nova igrača i tri obnovljena ugovora...


Nema nikoga ko malo više prati odbojku pa da nam kaže nešto o tim našim novim odbojkšima i odbojkašicama?
Da li smo sa njima, recimo, sad možda nešto ,,bliži,, uzimanju trofeja?
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
186
Reaction score
325
Локација
У околину од Ниш
Tri nova igrača i tri obnovljena ugovora...


Nema nikoga ko malo više prati odbojku pa da nam kaže nešto o tim našim novim odbojkšima i odbojkašicama?
Da li smo sa njima, recimo, sad možda nešto ,,bliži,, uzimanju trofeja?

U suštini ne postoji tačan odgovor na to pitanje. S obzirom kakva nam je liga i jesu i nisu pojačanja. Pogotovo kad su odbojkašice u pitanju, tu se prelazi svake sezone iz jednog u drugi klub, pa kako kad ubodeš. Mislim(možda je to ipak samo nadanje) da smo bliži tituli u ženskoj konkurenciji, pošto su pojačanja iz vodećih timova iz naše lige. Za odbojkaše nisam siguran, čak se i ne sećam da sam ikad gledao ovog stranca negde, a Bjelica je po meni prestar.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Iz nekog razloga na Forumu ima baš dosta nekih ljubitelja estetike kada je dizajn dresova u pitanju...pa hajde, neću baš o dresu, ali možda će vas zainteresovati dizajn GRBA naše ženske odbojkaške ,,filijale,, kluba Crno bele 011...
Inspiracija za osnovni oblik, bio je naravno dobro poznati grb našeg Partizana u koga je ,,ugrađena,, jedna graciozna odbojkašica...zanimljivo rešenje, nema šta...





Šta vi mislite o tome? (Ali da biste videli pravi izgled grba neophodno je ,,kliknuti,, na sličicu, jer je ovako zapravo ,u negativu,)

Evo i malo vesti o ,,filijali,,:


 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
E, to mi nije baš jasno... Koliko sam shvatio, one nisu filijala., već praktično mlađe kategorije ŽOK Partizan...


... međutim, zašto pod imenom Crno-bele 011, a ne Partizan? Da zabuna bude potpuna, postoje mlađe kategorije, ali poslednje informacije tog tipa na portalu OK Partizan su sastavi za prethodnu sezonu...


... i delimični takmičarski kalendari za sezonu 2019. prekinutu zbog pandemije...


... a barem nekoliko devojaka na videu nosi dres sa grom OKP i natpisom Partizan na leđima...

video-cropCB011.jpg
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
186
Reaction score
325
Локација
У околину од Ниш
Preteče me kolega iznad. I ja kolko svaćam u pitanju je filijala stvorena zbog privlačenja što većeg broja devojčica, a da bi mogle ujedno da dobiju veću šansu za razvoj i dokazivanje. Ne možemo na naguramo sto igračica u jednu ekipu. Grb dobar, ime odlično, osim 011 (nemam ništa protiv Beograda, samo nisam za to da se turaju brojke na grb). Ponavljam se, ali hvala Bogu ako je tačno da imamo toliko mladih da žele u naš klub, pa nije problem da se uskoro napravi još neki ogranak, možda čak i malo dalje od Beograda (opet, ne mrzim Beograd).
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
... Grb dobar, ime odlično, osim 011 (nemam ništa protiv Beograda, samo nisam za to da se turaju brojke na grb)...
Meni se, iskreno, ni grb ne dopada... ni ja ne volim kada guraju te brojke u imena ili kada npr. lopte stave u grb, uvek sam to doživljavao kao nedostatak ideje... isto važi i za ljudsku figuru u bilo kom obliku, kao i za inicijale...

Uz Partizanov, pogotovo one starije varijante, kao npr. ova koja je kratko bila na snazi 1947. do '50-ih godina (ne zaboravimo da ga je dizajnirao slikar i profesor Branko Šotra)

grb-2-jug.armija-venac.jpg


retki su, po meni, primeri izuzetno dizajniranih grbova... možda Seltik, Njukasl Junajted, nisu loši ni amblemi nacionalnih ragbi federacija Novog Zelanda, Južne Afrike, fudbalske federacije Velsa, reprezentacije Finske u hokeju na ledu...
 
Top