Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Odbojkašice Partizana pobedile su večeras u Banjaluci ekipu Rabotničkog iz Skoplja sa 3:0, po setovima 25:15, 25:18, 25:17, u meču drugog kola BVA Kupa.

Najefikasnija u ekipi Partizana bila je Ana Krulj sa 13 poena, dok su Isidora Berbatović i Anja Zubić upisale po devet poena.

U makedonskom timu najbolji učinak je imala Jordana Bončeva sa osam poena, a pet poena je zabeležila Tamara Stojanova.

Partizan je juče u prvom kolu BVA kupa pobedio Banjaluka Volej sa 3:0, a naredni meč crno-bele igraju u petak protiv Dinama iz Bukurešta (17.30).


Pobednik BVA Kupa igraće u prvom kolu Kupa izazivača protiv belgijskog Šalu Šepel Lez Erlemona, 23. i 30. novembra.
sportske.net
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prvi poraz Partizana na BVA Kupu u Banjaluci

Nalet odbojkašica Partizana je danas zaustavljen. Posle dve pobede protiv Banjaluke Volej i Rabotničkog iz Skoplja, crno-bele devojke su u trećem kolu BVA Kupa poražene od Dinama iz Bukurešta. Rezultat je bio 3:1 (25:23, 25:20, 14:25, 25:19), a meč je trajao 100 minuta.

U narednom kolu Partizan će sutra od 20 časova imati težak zadatak jer igra protiv PTT Ankare. Turski tim je do sada igrao dve utakmice i obe je završio trijumfom.

Podsetimo, pobednik BVA Kupa igraće u CEV Kupu izazivača 2023. U prvom kolu će se boriti protiv belgijskog Šalu Šepel Lez Erlemona 23. i 30. novembra.


1663963936684_bkz1.jpg


Crno-beli sa Kragujevčanima igraju finale turnira "Legende Radničkog"

Tokom prvog dana bili su na programu polufinalni mečevi u kojima su pobede odneli odbojkaši Radničkog i Partizana, pa će se u subotu od 18.30 sastati u finalnom okršaju.

Crno-beli su kao prvo prepreku preskočili ekipu Mladosti iz Zagreba posle četiri odigrana seta 3:1- 25:17, 25:21, 20:25, 25:18.

1663966172329_20220617npBrdjovicA1_(1).jpg
 
Последња измена:

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1

Partizan pobednik turnira „Legende Radničkog“​

Odbojkaši Partizana pobednici su ovogodišnjeg memorijalnog turnira “Legende Radničkog“.


1-17-758x426.jpg

Oni su u finalu sa 3:1 savladali kragujevački Radnički, kome je pripalo drugo mesto.

Nakon završetka utakmice, svečano su uručena priznanja najboljim ekipama i igračima.


Tradicionalni Međunarodni turnir „Legende Radničkog“ organizuje se u znak sećanja na preminule odbojkaše Dejana Brđovića i Aleksandra Gigovića, a ove godine su, pored Radničkog i beogradskog Partizana, učestvovale i ekipe Mladosti iz Hrvatske i Salonita iz Slovenije.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Odbojkaši Partizana počinju odbranu Kupa protiv Karađorđa

Odbojkaši Partizana igraće protiv Karađorđja iz Topole u osmini finala Kupa Srbije, odlučeno je danas žrebom u Beogradu, saopštio je Odbojkaški savez Srbije. Utakmice će biti odigrane osmog i devetog oktobra. U osmini finala Kupa Srbije biće odigrana jedna utakmica, a pobednici će izboriti plasman u četvrtfinale Kupa Srbije. Trofej u Kupu Srbije brani Partizan, koji je prošle sezone u finalu pobedio Mladi radnik 3:1.

U osmini finala Kupa Srbije u konkurenciji odbojkašica sastaće se: Partizan - Novi Sad. Utakmice će biti odigrane osmog, devetog, 11. i 12. oktobra. U osmini finala Kupa Srbije biće odigrana jedna utakmica, a pobednici će izboriti plasman u četvrtfinale.


1362228870633591aecb725226838715_w640.jpg
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Naši prvotimci su započeli sezonu pobedom u osmini (1/8) finala 57. Kupa Srbije.

Po prvi put u ovom sastavu, po prvi put kao domaćini u Sportskoj Hali Padinska Skela, momci nisu blistali, ali nisu ni set izgubili!!!
OK Partizan Efbet – OK Karadjordje Topola 3:0 (25:20, 28:26, 25:10).

Superkup
U utorak (18h) 11. oktobra 2022. u Novom Sadu će se odigrati meč za prvi trofej u ovoj sezoni.



Kreću i devojke.

Subota od 17h. Kup utakmica. Sportski Centar Master u Zemunu ŽOK Partizan Efbet- ŽOK Novi Sad
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Krajem prošlog maja krenuo sam u Leštane da gledam Teleoptik, vreme muljavo, na svim tim daljim gostovanjima čeka me obavezna kiša (samo mi još to u životu fali!), naša fudbalska filijala bez šansi za ulazak u viši rang, klubovi JSD Partizan teško dolaze do nekih trofeja već godinama, a naš FK i KK ,,ič,, od trofeja u toj sezoni...sve u svemu baš nekako depresivno...i...
...u busu koji me sa NBGDa vozi ka početnoj za Leštane neke devojčice pričaju nešto o nekoj utakmici...nisam ni slušao šta...ali kad sam video na rancu jedne od njih NAŠ grb, odmah sam se raspoložio!



Zamolio sam ih da ranac fotografišem, ispričale su mi kako su upravo pobedile u toj nekoj svojoj odbojkaškoj utakmici mlađih kategorija, a ja sam shvatio da, što se tiče Partizana, nije baš sve tako crno kako mi navijači ponekad predstavljamo...
Pa kako može da bude crno kad svakodnevno na stotine dečaka i devojčica trenira u tim našim klubovima, kad nosi taj naš grb na svom dresu, na rancu, u sali, na terenu, u autobusu, po gradu, u svojoj sobi, u stanu...kad vole naš Partizan...pa znate li vi samo kakva je i kolika je to ARMIJA?!

Dobro, samo neki od njih će doći do prvog tima nekog kluba u Partizanu, još ređi će biti oni (i one) koji (koje) će osvojiti neki trofej za Partizan...ali mi svakako Partizan ne volimo samo zbog toga da bi mu prebrojavali trofeje (mada kolega Slavoljub i to lepo i ozbiljno radi)...iako se nadamo pobedi u svakoj utakmici i trofeju u svakom takmičenju...
Pa, dokle stignemo.

Ali probajte da budete uz te naše momke i devojke, devojčice i dečake, uz sve naše klubove kad god ste u mogućnosti i na bilo koji način...ja danas stigoh da vidim veći deo utakmice prvog tima odbojkašica, čestitam im na ubedljivoj pobedi, radujem se što su pobedile i - evo i fotografija sa te utakmice...

:napred-partizan:



















 
Top