Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Da, i odbojkaši i odbojkašice, kada smo fomaćini (domaćice) utakmice - Sportski centar (i hala) Master, na ulazu u Zemun...sa one strane kad se od Starog Merkatora ide pored Doma zdravlja, itd, ka Zemunu...

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Poraz u Subotici od Spartaka 2:3 (18:25, 25:18, 21:25, 25:19, 16:14)
Uzbudljiv peti set ali nije nam se dalo!

Teraj dalje, šampionski je to tim!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Velika borba je bila stalno. Odlicna utakmica. Steta sto nismo pobjedili, ali, ako sam dobro pohvatao ta pravila, to sto je 3:2 ima i nesto pozitivno za nas ili sam nesto pomijesao?
 

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd
Ana Krulj, primač Partizan Efbeta, proglašena je za najbolju odbojkašicu u februaru u Banka Poštanska štedionica Superligi 2022/2023. u izboru žirija za izbor najboljih igračica i igrača meseca.

eiING9U.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Trebalo bi da odbojkasice veceras od 20h igraju kuci protiv Eaton Srem Tempo Mitrovice.
Trebalo bi... :D
Bravo za naše odbojkašice, baš ubedljiva pobeda! :clap

Gledajući večeras ovu utakmicu i slušajući zaglušujuću buku koju su stvarale devojčice navijačice Srema, a i ona malobrojna ali (na odbojci) redovna ekipa Grobara, stekao sam utisak da je ženska odbojka u Srbiji popularniji sport od ženske košarke...uostalom, možda se varam, i možda je to od utakmice do utakmice ili od hale do hale...

Ali svakako da gostujuće ekipe, u oba sporta i kad god dođu na NBGD ili u Zemun - uvek imaju više navijača nego ove naše, domaće, Partizanove...
A mi smo ime, ogromno, veliko, slavno ime...

Napred Partizan i - Napadaj, napadaj, Partizane napadaj! :šal






 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Danas od 17:00h
Partizan-Vojvodina
Gledao sam je li neko prenosi na TV-u nisam mogao naci.Ako neko zna ili u medjuvremenu sazna,nek napise gdje ima prenos ili nek ostavi link ovdje,unaprijed hvala :ziveli
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
@Bobrock
Meni se čini da su u hali Master (gde naš O.K. igra) uvek (ili bar ponekad) kamera, kamerman i komentatorka, pa pretpostavljam da to TV Partizan uživo na svom Youtube kanalu prenosi utakmice...
E sad ja ne znam da nađem koji je link tog prenosa, ali ti ćeš se valjda snaći pred početak, pa ga postavi ovde...

:ziveli
 
Top