Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Original dres FK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
[SIZE=-1] Ako želite da kupite original dres FK Partizan to od danas možete uraditi na web sajtu "Srbija Online shop". [/SIZE]

[SIZE=-1]Cena dresa je 59 evra, ali ako ste član našeg foruma za diskusije, ili samo posetilac našeg sajta, dovoljno je da to naznačite prodavcu i dobićete popust. Cena za vas je samo 50 evra. [/SIZE]

[SIZE=-1]Uskoro, original dres KK Partizan.[/SIZE]

Samo da naznačim da ovaj forum, ili sajt partizan.NET nema ništa sa prodajom dresova. Znam da će se ovi iz marketinga FK opet ljutiti, ali šta da im radim. Možda jednog dana ukapiraju da navijači žele da kupe i originale a ne samo replike, a da za original ne plate 100 evra.
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Ako se naruci preko neta jel isto vazi ovaj popust ili samo na licu mesta. Posto ovde kazes da se naznaci prodavcu ?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Važi isto, samo kaži da si sa našeg sajta i to je to.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Сад кад напалим Грке да за 50 евра има оргинал, кредитне картице радиће ко луде.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
napali sebe, ustedi i kupi.

Interesuje me da li stampaju ime & broj.

Inace mi nije jasno zasto npr u Online buticima nema kosarkaskog dresa kada ga u Crno-belom butiku na stadionu ima... I stampaju ime&broj bas kao sto je na originalu... extra sa ispisanim "da volim crno-bele". Nema trenutno svih brojeva samo 4, 5?, i jos neki... ali sticice. dres je ja mislim 4.200 + 200din stampa. znaci manje od 50e
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
napali sebe, ustedi i kupi.

Interesuje me da li stampaju ime & broj.

Inace mi nije jasno zasto npr u Online buticima nema kosarkaskog dresa kada ga u Crno-belom butiku na stadionu ima... I stampaju ime&broj bas kao sto je na originalu... extra sa ispisanim "da volim crno-bele". Nema trenutno svih brojeva samo 4, 5?, i jos neki... ali sticice. dres je ja mislim 4.200 + 200din stampa. znaci manje od 50e

Zašto nema, pa čoveče mi i nemamo "online shop" nego se šljakamo preko nekih "proxy" firmi. Jednog dana kada shvatimo moć online marketinga i prodaje, biće svega i svačega.

Da li ovi štampaju broj i ime, ne znam.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Биће штампања и броја и имена али тек за неколико дана док прође прва навала на ове нове дресове...

иначе проблем је у томе што "наш" клуб не улаже ништа у маркетинг, као што је газда већ рекао... када би имали добар маркетинг пола клуба би се од тога могло одржавати...

овако, ови из дијаспоре, например овај шоп, купи од фирме каппе 500 дресова (испод и недају) по већој цени и продаје се, а например када би клуб као клуб наручио било би све знатно јевтиније.

Шта да се ради када наши немају "смисао" за маркетинг и остало што иде уз то...
 
Последња измена:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Gazda,

ja kad upisem da sam sa partizan.net sajta, a onda ukucam posle da trebam da platim, opet mi govori da je 59 eura. Ako hocu da platim sa PayPal, moram odmah da platim 59 eura. kako da ovo sredimo?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Уплати брате и они ће ти затим вратити тих 9е ако плаћаш преко пејпал
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Nevjerovatno je da nas klub NE MOZE da ukapira koliko ljudi bi kupilo dres,samo da lici na nesto i da je cijena razumna.A posle kukaju kako nema para od marketinga i prodaje dresova pa moraju da prodaju svakih 3 mjeseca igrace,jedan totalni diletantizam i neozbiljnost,cak bih rekao i bezobrazluk prema svojim navijacima.Treba biti shaban na kub pa naplacivati ONE dresove 100 evra i normalno je da ih ne prodaju ni 100 za godinu danaNaravno da cu uzeti dres i platiti za to firmi koja nema veze sa klubom,ali koja dobro koristi njegovu glupost i obilato je naplacuje:banghead
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Problem je u tome što FKP i neće da kupuje dresove od firme "Kappa" iz razloga jer imaju veću zaradu sa njihovim replikama, koje prodavaju po 50 evra i gde im je zarada oko 40 evra na jednom dresu!

Ja lično znam da kappa prodaje ove dresove na veliko ali kao rečeno tek od 500 komada i onda je cena ako se nevaram oko 35 Evra po dresu + porezi i + transporti pa sad izračunajte kolika je nečija zarada koji originalne dresove prodaje a kolika od lopva iz FKP marketinga
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A da ne pričamo o kvalitetu originala i replike!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Zalosno je koliko crveni egipatski klub ima vise osjecaja za svoje navijace od naseg.Nekako smo uvijek mi mnogo vise davali Partizanu nego sto je on bio spreman da nam vrati,makar simbolicno,ovo ponizenje sa dresovima je samo jedna kap u moru
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
На 500 дреса остане неких 5000 еврића (груба процена). Ал су алави ови у ФК-у.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Nije mi ni jasno kako ni mi nemamo nikakvu inicijativu preko grupa,da se ode kod njih i da ih priupitamo malo zasto vole bas toliko da kradu sopstvene navijace i kada ce da shvate da sve sto rade rade zbog navijaca jer ako nema Grobara nema ni Partizana.Jasno k'o dan!Sve price i izgovori koje smo slusali na temu prodaje artikala FK Partizan mogu da prodju samo kod retardiranih ljudi.Krasti bas na svakoj sitnici na kojoj se moze,sto je mnogo mnogo je!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
da tako je samo što bi FKP prodao nekoliko hiljada dresova i zarada bi im bila takođe veća ali to je tipično za naš narod, svi žele preko noći da se obogate...šteta,...kada gldam druge evropske klubove, koji žive od marketinga i kad onda vidim naš voljeni FKP, onda mi se plače, ne da smo nekoliko godina zaostali, nego nekoliko decenija!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Znas sta je tu jos najzalosnije, pre 3 godine kad sam zadnji dres kupio iz Partiznovog shopa platio sam ga grdno, i kao orginal je bio. Znaci bio mi je super i cak sam stavio i broj i ime i sve je super bilo, sve dok nisam bio na utakmici Vosa - Partizan, i kad je utakmica zavrsena igraci su bacali dresove i uhvatio sam Rukavinin dres, tadasnji kapiten... sad kad uporedim taj "Orginal" sto se prodaje u radnji partizanovoj, i pravi dres koji igraci nose je nebo i zemlja, od Grba, do savova i svega...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Због свега тога ја једино носим дуксеве и мајице навијачких група. Безброј људи ме је цимало да им или наручим или донесем дрес Партизана из Србије , нормално све док не чују цену. После цене само прокоментаришу да ни Барсин дрес не кошта толико.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Mene brine zasto u prodaji nema dresova sa dugackim rukavima. Zna li neko nesto o tome?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top