Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Original dres FK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Е кад већ купујете целом тиму, дајте и мени један...:) Ако није проблем, не мора ништа да се штампа...XD
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Imam dres Partizana bez imena i broja. Da li bi mogao neko da mi kaze gde treba da odem da mi to odstampaju sa ovogodisnjim fontom? Hvala unapred.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
NAAI, na beogradskom sajmu. Davno sam to radio, verujem da radnja još postoji...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Hvala. Nadam se da moze tu posto mi novi font treba.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Mozes i na stadionu Partizana. Mislim da je 300, 400d... Mozes da stavis broj sa novih kosarkaskih dresova :) sa ispisanim "Da volim crno-bele" na broju...
 

dare024

Početnik
Учлањен(а)
10.12.2009
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Subotica
Pozdrav braćo Grobari!

ja bi samo da se nadovežem na temu dresova ovih sa srbija-online.com.... ja sam kupio pre jedno 3-4 meseca taj dres, mislim da je oko 6000 din me je izaslo dok je to stiglo iz Austrije ako se nevaram, taj dres je jako dobra replika originala, mada je malo lošijeg kvaliteta, taj dres ili ti dresovi se ne mogu nazvati originalima već replikama, jer posedujem još dosta dresova Partizana uključujući dres Fejse sa prošlogodišnjeg kupa UEFA i u poređenju sa tim je nebo i zemlja i naravno na etiketi piše MADE IN ITALY a na ovom što kupite sa neta piše samo 100% poliyester i nema nigde oznaku da je to KAPPA proizvod što je mislim, složićete se, osnova da bi rekli da je dres Original i WV znak nije štampa kako bi trebalo da bude, eto toliko da znate, dres je okej samo nikako nemože biti original, to mi je veoma neprikladan naziv za njega jer se tom konstatacijom dosta ljudi dovodi do zabune! ali u svakom slučaju to je PARTIZANOV dres i na bilo koji način da ga posmatramo najlepši je na SVETU!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrav još jednom svima....
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Pozdrav brate

Neznam, meni je vec pre 3 sedmice stigao i ima sve kao sto ima i ovaj original sto imam od Dijare, jedino sto fali stampa i kao sto si rekao, VW znak nije stampan nego je u materijalu ali verovatno se to posebno radi kada se narucuje kod kappe ili neki drugi put...

ako je jos neko dobio vec dres odavde ili narucio, postavite vase komentare jer ja zanm licnog ovog iz Srbija Onlineshopa pa samim tim mogu odma da mu prenesem sve...

PS: Ako Savo bude novi vodja PFC-a onda nam je obecao i bolji marketing :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top