Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Original dres FK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Cisto sumljam, mislim ako imas normalnu ekipu marketinga i ako je klub dovoljno jak onda da ali kao prvo mi nismo iskreno receno neki evropski jaci klub a kao drugo kappa nije neka jaka firma, tj. bas smo se nasli :)

Da je kao sto si rekao i kao sto bi normalno bilo, onda ne samo da bi imali igraci dovoljno dresova nego bi imali i za crno beli butik uvek originale,...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
@jug ns

Ae mi das broj te radnje??? Taj dres je prelep.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Samo da dodam da mislim da je u tom dresu Sale Ilic odigrao poslednju polusezonu u Partizanu, pa ako mozete da imate deo istorije za 10 eura - ne propustite. Nek me ispravi neko od ovih statisticara, al' mislim da sam u pravu!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Da te godine je Imlek bio sponzor sezona 2004/2005.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
А ја сам тај дрес (Имлек) купио у Италији, у Капиној продавници за 60 евра, пре 4 године.
 

PFC_D

Guest
imam jedno pitanje...

taj dres o kome pricate. posto je nama Imlek bio sponzor gotovo i citave sledece sezone (nesrecna 2005/06), da li se radi o dresu iz 2004/05 ili 2005/06. nema preterano bitne razlike osim sto u sezoni 2004/05 ledja su potpuno crna, dok je u sledecoj sezoni crni kvadrat na prugama (sto je po meni milion puta lepse)...

sezona 04/05

http://www.partizan.rs/fotoarhivazoom.php?Jezik=sr&IDS=8045

sezona 05/06

http://www.partizan.rs/fotoarhivazoom.php?Jezik=sr&IDS=10095

ovaj donji dres bih rado kupio ...
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
@PFC D

Na ledjima je crni kvadrat na prugama

Za sve one koji se interesuju za taj dres,posto ja ne znam kada cu u toku dana moci da izadjem sa posla da uzmem broj iz radnje (a u NS je ostalo juce jos samo dva komada i to S velicina,jedan sam vec uzeo za @Mijatovica,najbolje je da okrenete broj
Fiteksa u BG,posto su oni uvoznici,tako pise na deklaraciji.Moguce je da su oni distribuirali u jos neke svoje prodavnice,a ne samo u NS,uzgred taj dres do pre samo dve nedelje 1000% nije bio nikad u radnji u NS.
Broj je 011/3116266

Nekima sam na pm vec rekao da imaju i decije komplete sa znakom VW (dres,sorc,stucne),takodje 999,00 din,velicine od 8 do 16 godina,vredi uzeti ako imate klince.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Pre oko mesec dana "Fitex" koji se nalazi u BG preko puta Arene je vršio raspodaju Partizanovog programa, možda je nesto preostalo...
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
da se nadovezem na temu :
komeNdija ...
na nekom ima kappa znak na nekom ne ......OOO Srbijo medju sljivama....
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
imam jedno pitanje...

taj dres o kome pricate. posto je nama Imlek bio sponzor gotovo i citave sledece sezone (nesrecna 2005/06), da li se radi o dresu iz 2004/05 ili 2005/06. nema preterano bitne razlike osim sto u sezoni 2004/05 ledja su potpuno crna, dok je u sledecoj sezoni crni kvadrat na prugama (sto je po meni milion puta lepse)...

sezona 04/05

http://www.partizan.rs/fotoarhivazoom.php?Jezik=sr&IDS=8045

sezona 05/06

http://www.partizan.rs/fotoarhivazoom.php?Jezik=sr&IDS=10095

ovaj donji dres bih rado kupio ...

a ja kad vidim ovu sliku sa Sulejmanijom dodje mi da placem :(
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Stvarno velika sramota da u danasnje vreme igrači Partizana nemaju jednobraznu opremu. Prosle sezone nam kappa nije isporucila dresove dugih rukava, a izgleda da u ovoj ne isporucuju ni kratkih rukava. Te dve stvari su dovoljan razlog da se sa njima raskine ugovor.

Igraci Briza su pre 2 nedelje igrali u kratkim rukavima.Oprema im je cini mi se Puma.Ne mislim da je to zato sto nemaju para za dresove,vec zbog neke "fore".I Roma nosi kappa dresove pa igraju u kratkim rukavima.Neko rece da je greska naseg ekonoma,verovatno je u pravu.Kappa nam menja garniture toliko cesto da verovatno ne moze ni ekonom da se snadje.Vidim da ste vecina protiv Kappe,ali su ipak mnogo kreativnije od recimo Pume kod kojih smo 3 godine nosili isti dres.Sa Kappom nikad ne znas kako ce igraci izaci na teren,Crno-belo,crno-crno,belo-crno,sivo-sivo...Ja bi produzio dogovor sa njima bar za jos 2 godine.
PS Ili da vratimo one Svajcarce Vocado!?One tulumbe,baklave na dresovima.

Због свега тога ја једино носим дуксеве и мајице навијачких група. Безброј људи ме је цимало да им или наручим или донесем дрес Партизана из Србије , нормално све док не чују цену. После цене само прокоментаришу да ни Барсин дрес не кошта толико.

Barsin-originalan dres je prilicno skup.Pre izvesnog vremena sam bio na njihovom stadionu,pa mogu da prokomentarisem.I kod njih je isto ko kod nas.Imas dresove od 20-XXXEUR.Glupo je da poredimo nas i njih jer je nas standard smesan,ali original dres je original.Ako im je skup Partizanov dres(tvojim drugarima),nek ga ne kupuju.
PS Najeftinija karta za utakmice Espanjola je 70EUR.Kartu za utakmicu Barsa-Chelsea ja kao Makedonac nisam ni mogao da pomislim da kupim.Za mene je to bilo SF."Oci su mi vece od mogucnosti".Ako je tvojim drugarima skup dres Partizana,ko sto si reko-neka kupe Barsin.Ima ga na buvljaku ispred stadiona Barse za 20-30 EUR.Kvalitet-djubre.
PPS Porediti nas i dres bilo kojeg drugog kluba je neumesno.

Izvinjavam se za 2 uzastopna posta i za mali off,ali nisam mogao da te 2 price srocim u jednom postu.Unapred hvala na razumevanju.

A kako sam ja mogao da ih sastavim... možeš i ti, sledeći put.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Barsin-originalan dres je prilicno skup.Pre izvesnog vremena sam bio na njihovom stadionu,pa mogu da prokomentarisem.I kod njih je isto ko kod nas.Imas dresove od 20-XXXEUR.Glupo je da poredimo nas i njih jer je nas standard smesan,ali original dres je original.Ako im je skup Partizanov dres(tvojim drugarima),nek ga ne kupuju.
PS Najeftinija karta za utakmice Espanjola je 70EUR.Kartu za utakmicu Barsa-Chelsea ja kao Makedonac nisam ni mogao da pomislim da kupim.Za mene je to bilo SF."Oci su mi vece od mogucnosti".Ako je tvojim drugarima skup dres Partizana,ko sto si reko-neka kupe Barsin.Ima ga na buvljaku ispred stadiona Barse za 20-30 EUR.Kvalitet-djubre.
PPS Porediti nas i dres bilo kojeg drugog kluba je neumesno.

Karta za Barselona - Valensija je 2008 u maju bila 40 eura za gornji prsten, a kada im dolaze slabiji timovi karta je od 20-30 eura, isto tada je orginalni barsin dres koštao 90 eura i to Mesijev, ostali su bili od 70-80, Ronaldinjov 55, a naš orginalni dres je tada stojao preko 100 eura. Za karte Espanjola ne znam da li su sada na ovom novom stadionu otisle nebu pod oblake, ali znam da je tada za utakmicu sa Betisom karta bila 22 eura najeftinija, a najskuplja 55. Pošto je Espanjol tada još igrao na Olimpijskom stadionu, mogao si na stadion da udješ kako si hteo i da odeš u svaki kutak stadiona, dok si za Barsin morao da izdvojiš 7 ili 12 eura (nemogu tačno da se setim) i da doplatiš ako oćeš da ideš na neki od nižih delova tribina i na sam teren.

Odosmo totalno u off, ali nije loše zbog rada markteinga.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tuljoa,ako si ziveo u Spaniji verovatno si u pravu.Kao turista je verovatno tesko naci te jeftinije karte.Ja rekoh da sam nasao najeftiniju kartu od 70 EUR(za Espanjol).A oni i nemaju bas mnogo navijaca.Ove cene koje si ti pomenuo su nerealno jeftine.Ulaz na Barsinom stadionu kad nema utakmice je bio oko 20EUR(ne secam se tacno,ali otprilike).Imam prijatelja koji tamo zivi vec 19 godina(Partizanovac,ali u Spaniji navija za Atletiko),redovno ide na utakmice u Barseloni,Madridu,ide cak i na gostovanja Atletika i otprilike placa za najeftinije karte izmedju 50-70 EUR.E sada,ko sto i sam znas,oni prodaju mnogo pretplatnih karata,pa je tako cena jeftinija,ali mi je covek rekao da obicno placa oko 100EUR za kartu(retko nalazi bas one najeftinije).Nemam nikakvog razloga da te lazem,karta za Espanjol(najeftinija) je bila 70 EUR.Na Majorci je najeftinija karta bila oko 40-50 EUR.
Ako je ko sto kazes za Barsu karta bila 7 EUR,za Espanjol bi trebalo da bude 2-3 EUR.Jeftinija nego na JNA.
Sto se tice dresova,nasi dresovi su stvarno nerealno skupi jer nisam siguran da su stvarno original..Inace,kad je dres original cena bi trebala biti ista,nebitno dali kupujemo nas ili dres Rome.Ista firma,isti kvalitet,ista cena.

PS
A kako sam ja mogao da ih sastavim... možeš i ti, sledeći put.

Nikad ne pisem 2 posta za redom,sad sam uradio to jer sam pisao razlicitim ljudima o razlicitim temama.Unapred sam se izvinio.Evo,izvinjavam se opet zbog te greske.

 
Последња измена:

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Sto se tice cena (moja iskustva):

2009 Roma-Fiorentina 17 eura iza gola bocno
2007 Lion-Le Man 20 eura deveti red, bocno sredina
2007 Ajntraht-Stutgart 28 eura bocno pri vrhu tribine

Znaci nisu bas nenormalne cene karata...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Опет данас, ко је био, Ломић није имао оне ознаке Капа по рукавима, остали су имали, па и Петровић, који их није имао против Напретка.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
1-Dresovi sa debelim prugama su ocajni.
2-Nisu nam isporuceni dresovi sa dugim rukavima.
3-Problem sa Kappinim znakom.

Bas sam se razocarao u Kappu. Do 2006.g. smo imali prelepe dresove sa reklamama Superfunda i Imleka, sa prelepim tankim prugama. Mozda je resenje prelazak na Adidas ili vracanje na Pumu.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Мени лично омиљени дрес, Пумин из 2001., реклама Пежо (само Пежо, без Верано Моторса), танке пруге, позади црн број на белој подлози.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top