Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Ljudi ja u mozzart uci necu vise u zivotu. Imam neku naviku da udjem prvo kod njih na portal da pregledam sportske vesti,ali sinoc su pokazali svoje pravo lice,majku im crvenu.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
mozzart je odavno ciganski. Sećam se da su pre nekoliko godina u onom njihovom đubretu od časopisa gde je lista isprozivali naš stadion dok su nam stolice bile šarene. Kao u fazonu kako nam je šaren stadion a Tuđman nam dao crno bele boje. Ma sve su to govnari, mada je blic sinoć bio ubedljivo najgori. Brisati sve aplikacije, čitati samo forum
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
"Poruke su iste, ali si zahvalniji kako stariš" - Cane

Priča o egzistencijalnoj borbi direktno se nadovezuje na jednu oblast kojoj ste posvetili posebnu pažnju. Šta je Vaterpolo klub Partizan gadno pojeo kad prolazi kroz ovakve probleme koji su ga zadesili?

Održati se. Upravo u tome je stvar. Ne Vaterpolo klub Partizan, svi klubovi. Kada se zna koliko su radosti doneli madi koji su tu, mladi koji nemaju ni toplu vodu, pa to je potpuno besmisleno.

Може и у тему о ВК.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Upravo sam kopirao link i hteo da objavim :D
Nemac kao da je naš od rođenja, a odrastao u zapadnoj Evropi.
 
  • Like
Reactions: BiP
Top