Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Mislim da ovaj klip o GTR-u treba da ide gore, kao sto je bila najavljivana sezona o KK-u
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Ток утакмице против Ритаса на распалом б92 по правилу крајње објективан. Прилажем релевантне узорке.
Ово мора да је писао онај циган Игор Вујичин.

92.jpg
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Bolece jos vise kad ih budemo ovako neorganizovani i losi istamburali...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
На страну то што су говнари сви комплет тамо, али стварно је била очајна кошарка а и имали смо среће кад су промашили оно полагање :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Po meni ni komentator na SK nije ništa bolji ....

SK ima mozda i jedini na ovim prostorima, skolovane i obrazovane novinare, koji prate i poznaju materiju koju obradjuju i vrlo su potkovani informacijama, barem ova mladja novija garda. Ima bolida poput kovacica, ali on je skroz skrajnut. Gojko je isti idiot, ali i on radi retko prenose sem premijer ligu, i ima jedan koji nije bas normalan, daju mu da prenosi skotsku i austrijsku ligu.

Pa, eto, ko je po tebi dobar novinar koji radi nase prenose? Tesko je nama navijacima ugoditi, ali mi pljujemo i po onima koji su 1/1 nasi, i nijedan nam ne valja! Na stranu sto ono sinoc je zaista bilo sve, samo ne kosarka!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Maestro, ovo sto pricas jeste tacno, mislim na komentatore..

ali zato novinari koji pisu clanke, pogotovo o Partizanu, ono se ne zna koji je gori...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Мени је Срђан Радојевић ок. Ону двојицу са Арене не могу да смислим.
Пре десетак година када је сезону или две тв Авала преносила Еуролигу и тамо је био неки ок коментатор, волео сам његове преносе. Не сећам се имена.
Требало би поново покренути МИП радио, тамо су преноси фудбала били легендарни.
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Maestro, ovo sto pricas jeste tacno, mislim na komentatore..

ali zato novinari koji pisu clanke, pogotovo o Partizanu, ono se ne zna koji je gori...

Ne, pitao sam konkretno koji to komentator je dobar, ne ovi sto rade po novinama, portalima i sl.?
Jer je ocigledno da nam je valja nijedan. Tj. valjao bi nam neki koji urla kad damo gol, i slavi sav srecan...
Pa hvala Bogu pa nisu ko cigansture, da otvoreno navijaju za njih! Mene bi bilo sramota da postoji neko nas pandan ludom milojku!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
SK ima mozda i jedini na ovim prostorima, skolovane i obrazovane novinare, koji prate i poznaju materiju koju obradjuju i vrlo su potkovani informacijama, barem ova mladja novija garda. Ima bolida poput kovacica, ali on je skroz skrajnut. Gojko je isti idiot, ali i on radi retko prenose sem premijer ligu, i ima jedan koji nije bas normalan, daju mu da prenosi skotsku i austrijsku ligu.

Pa, eto, ko je po tebi dobar novinar koji radi nase prenose? Tesko je nama navijacima ugoditi, ali mi pljujemo i po onima koji su 1/1 nasi, i nijedan nam ne valja! Na stranu sto ono sinoc je zaista bilo sve, samo ne kosarka!

Dobar novinar je onaj koji navija za Partizan ne da naglašava to nema potrebe ali najviše smetaju oni koji su 'naši' ali eto objektivni su. Jebo ih ja tako 'objektivne'. Onaj sinoć me iznervirao više od loše igre da li je 'objektivan', igrao 1 na Ritas ili slično mene ne zanima čovek prenosi kao kada bi mene neko naterao da prenosim fmp.

Priča da je neko npr. neutralan meni znači isto što i ganci.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne vidim da si rekao ime...
Znaci, takav ne postoji, je l'? :D

Kako ces ti da znas da je sigurno nas ako to ne pokazuje tokom prenosa? Nikako. Dakle, vracamo se na ono da mora da jasno navija za nas dok radi utakmicu... i ja opet kazem, nadam se da nikad necemo imati takve, jer je i to jedna od stavku koja razdvaja nas i ove s druge strane brda. Neka im ludi milojko, ilija kovacic, andjus i ostali bolidi koji igraca drugog kluba zovu mustafa!

Danas je ludo vreme, teska tortura se sprovodi nad svima koji se drznu da kritikuju vladajucu stoku ili ne daj Boze svetog vodju, i nije uopste realno ocekivati od komentatora koji su nasi navijaci, da otvoreno kazu na tv prenosu koji gleda milion ljudi, kako nas ocigledno kradu i kako se navlaci za cigane, i da protiv nas rade savez, sudije, ceo sns na cleu sa vucicem...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
Može Šaran da prenosi što se mene tiče i nemam zamerke to je jednostavno, ja 90% utakmica u nekom trenutku stavim na mute zbog jedača **vana. Problem je što ti gore nabrojani prenose nas a i kad dodje 'objektivni' prenosi Partizan kao da prenosi Perudja - Modena. Ne može komentator da mi izmišlja u prenosu Partizana protiv stranog kluba gluposti da računa ako udje taj i taj pokaže svoj raskošni talenat i strpa nam dve trojke protivnik će da pobedi ili onaj drugi što ima vremena da nam za tri minuta uvali dva gola pa Partizan ispadne. Pa jebem vam mater baksuznu, kažem da ne mora da ističe pripadnost i 'svršava' kao onaj ciganski mentol na RTS kad igra nečastiva, ali jebem mu mater zar ne može u Srbiji da se nadje kršten komentator ?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Ko je radio prenos juče?
Pošto audio nije bila opcija.

@El_Grande_Jokan
Srđan Radojević je radio prenose na MIP-u. I radi dobar posao na SK-u.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Srđan isto...
Meni su njegovi prenosi super, pritom ne verujem da nešto komentator može da izmaleriše, pa ne vidim problem kada kaže da je neko od protivnika dobar i da može da se očekuje da dobro šutira, asistira, dribla... Ako već ne treba da bude pristrasan, onda je to normalna stvar.
Čovek ima neke stvari u malom prstu, a što se tiče harizme i načina prenošenja, to opet ide od čoveka do čoveka.
 
Последња измена:

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Srdjan je nazalost propao, postao je dosadan, predvidljiv. Nista mu ne znaci sto ponajbolje zna kosarku, ili barata sa informacijama (on i Edin).

Fudbal je bolji SK od Arene (ovi sto im rade jsl su uzas, onaj sto radi Argentinu ili Italiju sto rade vec dosta bolje), svi ostali sportovi bolje se rade na Areni, daleko bolje, i nfl bi bolje bilo da je na areni, bolje stoje sa americkim sportovima.

Kosarka na Areni, tu jedino ne valja Kole, Edin ma koliko govno bio kosarku drzi u malom prstu i kad ne prenosi Abu najbolje docara kosarku i uzivi se, Ivan, Tadic i ovaj novi su klasicni radnici ali znaju kosarku i prate, SK sto je ubacio neke nove da prenose Nba prosle sezone, boze me sacuvaj, isto par puta sto sam neke nepoznate uhvatio da prenose el i ec uzas, Plavsica ne mogu da racunam kad je ostrascen navijac.

Ranije mi je bio bolji SK, sad je to Arena.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.289
Локација
Nickname
Edin ma koliko govno bio kosarku drzi u malom prstu

Govno u smislu da je ciganski orjentisan, da komentariše protiv Partizana ili da je generalno neobjektivan u odnosu na situaciju na parketu.

Ja mu zameram onaj komentar nakon faula nad Lendejlom u kupu. Ne mogu da se setim ničega više. A bio mi je i simpatičan u par situacija, istina ranije, kod kucanja Gista dok je igrao za nas, finala u Zagrebu, kod prenosa Bosne...

Kolega Kole je govno cigansko, tu dileme nema.
 
Top