Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
A pritom smo i mi imali pik na Tegija, živo se sećam transparenta u Pioniru - Tegi, puši ga
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Malo iskačem van diskusije... Sinoć na poluvremenu protiv Virtusa počnem da šetam ostale kanale i na SK ide neki blok o sportskim velikanima ili neka sećanja... Uglavnom, pominju Miloša Milutinovića i sledi nešto poput: ''... Milutinović je bio akter prve afere oko prelazaka iz drugih klubova. Za njega su bili zainteresovani i Partizan i zvezda, ali ga je Partizan na kraju doveo uz pomoć Državne bezbednosti!?...''

Pa, mamicu im nenormalnu... :icon-evil:
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Da, umešala se služba, tada se služba u sve mešala, uostalom kao i danas... samo su zaboravili da kažu zašto se umešala: zato što je Miloš i bukvalno bio kidnapovan od strane ljudi iz čerge nakon što je sa Partizanom sve dogovorio oko dolaska...
Ovde ima sve opisano u detalje od strane samog Miloša:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Juce sam gledao vesti na Arenu Sport od 23:00, i na kraju obavezno ide rubrika "pobednik dana/gubitnik dana".
Titulu "pobednik dana" poneo je... jedan kosarkaski tim? Pogodite koji?:puke:
(malu pomoc, nismo mi)

Takvu slicnu stvar su uradili i pre dve godine kada smo dobili Jang Bojs kuci i plasirali se dalje u LE (prvi put posle 13 godina prolece u Evropi) i "pobednik dana" te veceri po Areni sport bila je ekipa... Ostarsunda?!?! :pop:puke:

Posto 90% vremena koje provodim kuci gledam ili AS ili SK, mogu jedan poveci roman napisati o TV Arenu Sport, od Radulovica i Edina koji mi opasno idu na onu stvar (a partizanovci su) do ona dva debila koji komentarisu kurvine pripremne utakmice kao da je finale LS...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Koji crni naš? Pu, pu, daleko bilo, taman da se obesim međ' šunke.. :D

Nešto si pomešala ili sam ja nešto propustio. Možda još traje slavlje od sinoć pa se ne razumemo najbolje. :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Edin je partizanovac koliko i ja naslednik engleske krune. Mada ću ja možda i da iskopam nekog pretka plave krvi u svom rodoslovu. :D
Svi smo mi u nekom stepenu naslednici engeske ,,Ujedinjeno kraljevstvo i imperija,, krune...

Naučnici su to davno izračunali, svako od nas ima 2 roditelja, 4 babe i dede, 8 prababa i pradeda, 16 čukundeda i čukunbaba...i što se dalje vraćamo u prošlost broj naših predaka se sve više povećava...
Dakle, ako sad ima bar 7 milijardi ljudi na planeti Zemlji, i ako bi svaki stanovnik imao neke svoje ,,posebne,, pretke, to bi značilo da je xxx godina pre nas na Zemlji živelo jedno 112 milijardi ljudi, što je svakako nemoguće, a što će reći da ,,u nekom kolenu,, svi ipak imamo zajedničke pretke...

Može neki matematičar da mi ospori računicu pa da kaže da mnogi od dvoje roditelja imaju ne samo jedno, nego više dece, pa da ne može broj predaka da se (teorijski) tako lako ,,duplira,, - ali i to ,,ide na moju vodenicu,, jer sva ta deca (i njihovi potomci) imaju (opet) zajedničke pretke...
Dođe mu na isto - zajednički preci...
I to mnogo manje od 112 milijardi, gledao sam neku naučnu emisiju, i kaže se da je (po genetskim istraživanjima) vrlo verovatno da je svih ljudi na planeti Zemlji, u nekom teškom razdoblju razvoja naše vrste ostalo tek nekoliko hiljada - i da svi od njih vodimo poreklo...

Dakle, u nekom ,,kolenu,, svi smo srodnici engleske kraljice, a da ne govorim da smo u nekom još bližem ,,kolenu,, sigurno srodnici i sa Karađorđevićima (koji imaju zvaničan redosled koliko su blizu ili daleko engleskoj kruni)...

Ako nekome nije jasno kako smo to ,,rođaci,, pa eto, prezimena nosimo po ,,muškoj,, liniji, ali sa ko zna još koliko smo familija u rodu i po ženskoj liniji, čija prezimena (i familije) ne pamtimo...ko ovde uopšte zna devojačko prezime svoje čukunbabe?
A, eto, možda su baš ta vaša čukunbaba, ili neki vaš askurđel (malo dalji predak) bili u sasvim bliskom srodstvu sa nekim od Karađorđevića, Obrenovića...i mnogim drugim porodicama u Srbiji, na Balkanu...nekome i u Evropi...
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Jutros na radiju 6:00-6:45, vijesti... Sport ... Košarka, Srbija dobila Mozambik...OK...i to je to? Mi dobili PGoričane ništa... S2 smrde, ni riječi o pobjedi, ni kiselo ni kroz šalu.
A neki i ne smiju da igraju sa njima...
UH mediji su stvarno crvenobijeli.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Колико је зајебано погледати задње активне теме и на Партизан и медији коментар од Жељко на сву срећу Остојић, а већ сам се усрао :D
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013

Сукдолак и Радуловић о утисцима са припрема
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Taj novinar je ocigledno nas.
Cesto smlati tekst, a da ga i ne procita, al ima nekog talenta, za razliku od vecine tamo.
A i odavno sam zapazio njegovu sliku ispod svakog normalnog teksta na tom sajtu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
i ja mislim da je naš,oseća se neka emocija u tekstu. i imao je dobru ideju, ali je ispalo kao kad pišeš sastav i dobra ti je ideja, krene ti inspiracija, ali onda ga smandrljaš ;) ;-)
ali dobro, pohvala svakako za ideju
 
Top