Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Uh ,bre ,preteraste !

Svi smo svedoci da je petokraka u javnosti zastupljenija od nas ,ali ne bas u toj meri kao sto pretstavljate .

"ciganski rts ,ciganski fox, ciganski sos ,ciganski b92, ciganski zurnal, ciganski sport ......"

Nije bas sve tako crno ! Mogli bi malo da se pozabavimo i nasim delom krivice.
Naprimer ,odnos nase uprave poslednjih godina prema medijima ili koliko smo svi mi ucinili da smo medijski zastupljeniji .

Lobiranje kod novinara je sastavni deo modernog funkcionisanja jednog kluba.
A tu su ganferi daleko ispred nas . Zeki i kompaniji je vise odgovaralo da se Partizan sto manje pominje da bi imali vise prostora za sebe , tako da sve u svemu ,mislim da bi se nas tretman u javnosti uz malo truda (para) znacajno poboljsao .
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ja sam sa zurnalom zavrsio kad su na naslovnoj stavili(nekad posle 128 kao Djukic moze u zlezdu (crvenim slovima),Ja pozurio kuci da uzmem pare i da kupim kad tamo na drugoj strani "Djukic jos nije potpisao pravi ugovor sa Partizanom"...od tad vise ne citam te glupe novine!
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Uh ,bre ,preteraste !

Svi smo svedoci da je petokraka u javnosti zastupljenija od nas ,ali ne bas u toj meri kao sto pretstavljate .

"ciganski rts ,ciganski fox, ciganski sos ,ciganski b92, ciganski zurnal, ciganski sport ......"

Nije bas sve tako crno ! Mogli bi malo da se pozabavimo i nasim delom krivice.
Naprimer ,odnos nase uprave poslednjih godina prema medijima ili koliko smo svi mi ucinili da smo medijski zastupljeniji .

Lobiranje kod novinara je sastavni deo modernog funkcionisanja jednog kluba.
A tu su ganferi daleko ispred nas . Zeki i kompaniji je vise odgovaralo da se Partizan sto manje pominje da bi imali vise prostora za sebe , tako da sve u svemu ,mislim da bi se nas tretman u javnosti uz malo truda (para) znacajno poboljsao .

Демантуј ако можеш. :?: Чињенице су неумољиве. цигански медији су криви што нам се повраћа од њихове "објективности". И још нешто. зечевићева кривица није и наша кривица. Он нек се бави тиме, али пошто нема образа вероватно никада и неће. А зечевић јесте лобирао - ал' за себе... Зато га је и било тешко срушити...
 

Laky

Guest
Немам појма стварно..Ево ја сам прва година спортског новинарства(баш овај правац) и ваљда би требало да се држим,за "нас" новинаре,свете објективности.Так бар учимо..видјећемо шта ће на крају бити од мене:)
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Meni nikako ne ide u glavi za LUKU TESANOVICA.
Ja mislim da je on Grobar,secam se da je sa OGNJENOM AMIDJEM (pevac flamingosa-inace Grobar)vodio pre nekoliko godina JUTARNJI PROGRAM na Pink-u.
Secam se da su njih dvojice nosile SVETI dres,a posle poraza cigana od Javora (1-0,Odita koji je tada igrao u Ivanjici) u emisiji su doneli kandsko zname (koje ima list kao javorov) i zezali su cigane da sada za njih nije potrebna viza za Kanadi.Pa nije valjda da je on LUD?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.572
Локација
Tamo gde si ti!
Ma on ti je cigancina garantovano, u istom tom jutarnjem programu je nosio krpu a ne sveti dres.

Ali to sada nije toliko bitno, vec smo rekli da necemo sada da idemo od novinara do novinara da utvrdjujemo za koga navija!
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Ma Luka Tešanović se ne pojavljuje nigde, i nikad nije radio neki ozbiljan prenos ili sportsku emisiju (možda na radiju, to stvarno ne znam), tako da to za koga on navija mislim da ni malo nije bitno. Čovek ne utiče na zagađenje medija, ajde da ga pustimo na miru...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Баш тако-сврха ове теме није да утврђујемо ко за кога навија! Није проблем да и новинари навијају за неки тим ако то не утиче на њихову објективност, помињемо само оне екстремне случајеве.

Значи, бавимо се третманом Партизана у медијима, а не тиме за кога навија нпр. Лука Тешановић, који је заиста небитан у овој причи.
 

Head_Hunter

Guest
CIGANSKI JE KANAL SOS

Samo da dodam da na pocetku svake sezone izvlace sibicu ko ce da prati Partizan,po sistemu najkrace drvce za magarca (ovo je proverena informacija od novinara koji je ranije radio na sos-u,inace tezak ganci)
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
OGNJENOM AMIDJEM (pevac flamingosa-inace Grobar)
Da, ali se razume u fudbal koliko i moja baba. Taj cigan luka i on su zabavljali narod, a njihovo navijacko opredeljenje ne treba mnogo ni komentarisati, jer to nije glavna tema, a i njih dvoje zajedno ne bi znali 5 igraca da nabroje, sto se moglo lako zakljuciti gledajuci ranije njihovu emisiju
 

gio

Guest
Slaviša Veselinović sa Foxa, pre toga sa BK je inače svojevremeno bio i spiker na rupi.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.572
Локација
Tamo gde si ti!
Naravno opet RTS ne prenosi euro ligu u vaterpolu!
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Jeste ada su igrali cigani (mada sada to je u domenu teorije),imali bi i specijalnu emisiju koja bi pocela 45 minuta pre tekme,pa onda prenos,pa izjave,a ovako igra Partizan pa moze i snimak,po princi bolje ista nego nista...
Toliko o RTS..
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Па то брате није од "националног интереса" како неки дебели, љигави смрадови воле да се изразе. Изгледа да ћемо морати опет да улетимо у Абардареву! :lol:
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
E zato Partizan treba da pravi nacionalni interes od sebe.

Partizan ima svoju televiziju sada i treba da radi na svom imidzu upravo na njoj (uz prenos svega sto se tice kluba i utakmica). Bilo bi dobro kada ta televizija ne bi bila kablovska vec analogna. Znam da bi bilo problema oko finansiranja ali dok god ljudi moraju da placaju da je gledaju kao deo kablovskih i satelitskih paketa ciljna grupa bi bila veoma ogranicena.

Alternativa bi mogla biti da se napravi poseban kanal sa probranim sadrzajem koji bi se pustao preko analogne i satelitske mreze (kao otvoreni kanal) a mogao bi se finansirati preko reklama. Na takav nacin bi Partizan bio pristupacan mnogo vecem delu stanovnistva.
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ne znam kako je ovakav tekst ugledsao svetlost dana verovatno je cigansturama promakao ovaj car od novinara ,PROCITAJTE OBAVEZNO, cak se sprda sa jednim igracem Zlezde hvala bogu da neko i nas pomene u pozitivnom smilu!

Neshvatljiv je, medjutim, potez Radio-televizije Srbije. Iako je najavljivala da će direktno prenositi duel sa Banjice, RTS se odlučio za fudbal i to potpuno nebitne utakmice izmedju Srbije i Kazahstana. Umesto ekipe koja se bori za evropski vrh, gledaoci su bili prinudjeni da gledaju izvesne Tutoriće i slične fudbalske "veličine", koji ni po čemu nisu zaslužili da imaju takav tretman, za razliku od vaterpolista Partizana, koji su jedna od retkih ekipa koja čuva obraz srpskog sporta.

www.mtsmondo.com
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
:clapuhh konacno da se procita nesto pametno
svaka mu dala:clap
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ма то је најмањи проблем, ко прати те индијанске сајтове...проблем је са великим медијима који имају велику читаност а лажу о Партизану. Мада, лепо си приметио ово... :clap
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Ако неко гледа "гоалисимо" на ТВ Авала може да види колико је калинић задојен мржњом. Јесте да није спортски новинар али је медијска личност...
 
Top