Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Prošle sezone postavljao sam video snimke detalja sa utakmica Teleoptika, želeći da našu ,,filijalu,, malo više izvučem u javnost ovog Foruma, pohvaljujući PLS što te snimke postavlja na svoj sajt...
Ove sezone Teleoptik je u trećoj ligi, pa čisto sumnjam da će tamo nešto naročito biti ,,pokriven,, nekim video-izveštajima (da li grešim?), ali vidim da sajt Super lige u kojoj se takmiči naš Partizan, ima isti ,,obrazac,, kao i PLS...

Dakle, oni koji su daleko od mogućnosti da uživo isprate utakmicu Partizana, ili propuste TV prenos, mogu na sledećem linku da odgledaju bar najbitnije detalje:

Sin mi je danas skrenuo pažnju da to mogu da gledam na Jutjubu, ali i da je zvanični spiker u Kruševcu pogrešio, najavljujući da je minut ćutanja pored ostalih preminulih fudbalera posvećen i - Jusufu Hatuniću - umesto Fahrudinu Jusufiju...


 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Колико знам, став Форума је да се Ж.П. може коментарисати само на (у) Нуклеарном отпаду, али нисам сигуран, да је ,,забрањено,, ,,окачити,, неко његово дело на другим темама...
Јесте или није, ја сам увек за слободу мишљење, говора и писања, тако да сматрам да ово најпре спада баш у тему Партизан и медији, дакле, саучешће за Предрага Страјнића али и егзалтирани репортери који су у сталном оргазму кад преносе Црвену Звезду... :buhaha ...

Али...па зар јавна медијска слика Србије према Партизану није баш таква?! :icon-rolleyes:

 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
I ja sam razmisljao ,da li je zaista moguce ,da bi komentatori imali problema zbog navijanja za Partizan u evropskim utakmicama??I dosao sam do zakljucka,da ako i ne bi,klima i strah u drustvu je takva da oni nece da rizikuju.Sto se straha u drustvu tica,mislim da nikad nije bio veci strah..Za vreme Tita je bila diktatura,ali stariji ljudi koji su ziveli u to vreme,kazu,da iako je i tad bilo organizovanih okupljanja na mitinzima,da si mogao hladno da kazes,da si sprecen da ides,i da ti se nista lose na poslu ne bi desilo,a sad,ako ne ides ,gotovo sigurno ces imati zesci problem,sve do otpustanja.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Vest sa sportskih net.

"Bilo kako bilo, sportski, ali i ostali srpski mediji treba da se raduju uspehu SVAKOG srpskog kluba u Evropi na identičan način. Nemamo utisak da je to ovog leta bilo tako, ali se nadamo da će se to uskoro promeniti. To je najmanje što FK Partizan zaslužuje, kao neko ko je u jednom dugom periodu, sve do 2017. godine, gotovo po pravilu JEDINI zastupao srpski klupski fudbal u Evropi i nakon isteka meseca avgusta", piše na sajtu Partizana.

Žurnalu bih zabranio ulazak u prostorije stadiona Partizana gde se održavaju konferencije. Da ne napominjem naprednjačke novine koje su sramno prenele naš prolazak dalje.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
"Nemamo utisak"?
Kakav utisak, jebo utisak, to je fakat!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Ma to ti se samo cini, bas su profesionalci.
Procitaj te novinske naslove, prosto sa nestrpljenjem cekas da procitas ceo tekst, i uplovis u oazu profesionalizma...
Da nije nasih novinarskih profesionalaca kad bi saznali neke otreznjujuce vesti?
Npr, kad bi saznali da smo mi vec ispali od Moldea u preproslom kolu?
Kad bi saznali da ni Malatiju u Beogradu nismo pobedili, pa smo logikom stvari, posle sinocneg poraza i od njih ispali?
Kad bi saznali da su Suma, Asano i Sadik zapravo igraci Malatije koji su promasili puno zicera u prvoj utakmici?
Zapravo, kad bi saznali da pored toga sto nas je Stojkovic spasao na toj utakmici, da je Stojkovic zapravo crnac i to bradati, i branio je nemoguce?
Kad bi saznali da je Malatija ostecena za nedosudjeni penal sinoc?
Kad bi saznali da nas je osvedoceni Grobar, sudija Siroki pogurao do remija u Krusevcu?
Ima jos puno toga, i meni je to puno pomoglo, da shvatim, da pogledam sebi u oci, da spoznam istinu....
Grobari, pogledajmo se u oci i priznajemo jednom sami sebi i celom svetu, mi smo i dalje drzavno projekat!
Hvala domacim objektivnim sportskim novinarima. :clap
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kad kučka ispadne - zna se! Krive su sudije, to što su Srbi (ako je međunarodno takmičenje), onda su žrtve i sl. Kada Partizan prođe onda se to "podrazumeva" jer je protivnik "nepoznat", "slab"... Ako je ipak zvučno ime, onda smo uspeli da se "odbranimo", "imali smo veliku sreću u tom i tom minutu", pretrči se preko svega i sutradan se već zaboravi da se desilo.

Na RTS-u su uspeli čak da "umanje" uspeh iz 1992 i osvajanje EL...

Kurva u bledom, reklo bi se u nikakvom izdanju tek prođe jedno kolo kvalifikacija već postaje "kraljica" udarnih termina, "pobedili uz pomoć boga pravde", "veliki heroj Borjan" i sl. Jebeš ekipu koja protiv nižerazrednog protivnika dočeka da golman postane "heroj" i to na samom startu kvalifikacija se napravi čitava priča, kao da su u najmanju ruku ponovili 1991. a ne prošli jedno kolo kvalifikacija (ili dva) ne pratim to govno pa ni ne znam tačno...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Malo kasnim sa ovom slikom, ali vidim da niko nije kacio.

Ovi su nadmasili i zajebali sve. :picka-ciganska:

Narodni heroji jer su se viteski borili i na kraju pobedili protiv zle Dance.:pop:krsti::puke:
 

Прилози

  • viber_image_ganci.jpg
    viber_image_ganci.jpg
    195,2 KB · Прегледа: 44

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam
Sad će Tile..pardon Vučko da deli ordenje i spomenice, a za koju godinicu, što da ne i koji spomenik, taman da se zameni ona "mutava fontana" na Slaviji, pa onaj "nakrivljeni" na Kališu, pa neki trgić ili avenija u BG na vodu, mogućnosti je bezbroj... :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Говнарско новинарство и на СПУТНИКУ (вест додуше пренета са Б92):

"Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Nikola Jokić sa 20 poena, četiri skoka i četiri asistencije, Gudurić je imao 13, kao i Bjelica i Marjanović, dok je Bogdanović ubacio 15, uz 3/11 šut za tri poena"

Мајку му јебем па ваљда је логично да стоји: "Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Nikola Jokić sa 20 poena, četiri skoka i četiri asistencije, БОГДАНОВИЋ 15... па даље, Gudurić je imao 13, kao i Bjelica i Marjanović"

Или ја грешим нешто?

Извињавам се због "мешања" ћирилице и латинице, последица копирања....

Успут, наслов је: "Jokić dominirao, moćna Srbija na +32 protiv Italije"

Нешто нигде не прочитах вест да је БОГДАН ДОМИНИРАО у претходне 3 текме!?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.307
Локација
Nickname
To na kraju i ajde, ceo medijski fokus oko reprezentacije je na Jokiću.
Ali 3/11 za Bogdana je toliko providno i ciganski...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Zlatiborpfc
Pri čemu nema nigde za ostale igrače šut na takav način... A i ovaj redosled je glup. Valjda prvo navodiš 1. pa 2. pa tako redom. Nema veze što je Jokić 1. kada i jeste danas ubacio najviše, ali drugog strelca napisati na poslednjem mestu uz isticanje lošeg procenta za 3 je katastrofa CIGANSKI! Jebem im da im jebem sve. Pogotovo što je Bogdan u pitanju! Momak pokidao 3 zaredom pa nigde ne pročitah kako "DOMINIRA"...
Izgoreo sam od besa!!! Jebem im sve!!!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ima na Mozzartu intervju sa Lukom Djordjevicem koji se usudio da kaze da mu je san da zaigra za Partizan, i da sigurno cigani nece uci u CL...


Mislio sam da ne postoji niko vise a da sme da kze da navija za Partizan...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.903

Прочитајте коментаре. Огромна количина исте садржине. Још један доказ да цигани имају машинерију ботова или су им напредњаци позајмили своје. А у ствари, то је једно те исто.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Bas me interesuje hoce li Savu skrenuti paznju na ovo sto je rekao
 
Top