Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Jel vi mislite da Pantic sam finansira svoje svrckanje po svetu ? Malo mu da americka ambasada a malo pomuze i od naseg FK. Bilo je vec reci da je imao godisnji ugovor sa FK od 54 hiljade evra. Vec sam naponenuo da nisu u klubu hteli da daju oko hiljadu evra za neku arhivu iz sedamdesetih. I jos gomila celih tekmi iz Soskiceve generacije. Istorija pocinje od njih. Setite se kako je pljuvao po Savi, sada i njemu lize dupe. Malo mu frka zbog prihoda. Mrš iz kluba. Prvo on.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Поделили се навијачи, више мржње Међу Гробарима него са циганима. Завладала зла крв међу управама СД-а. Па ми ћемо сами себе да да угасимо, не требају нам ни Вучићи, ни Кокезе, ни Терзићи, ни Човићи... Нама гроб копају Пантићи, Тегелтије... :banghead:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Smatram da je jedno od najvećih zala koje je zadesilo bilo koji klub sportskog društva Željko Pantić, ova boleština koja izbija iz njega je nažalost medijski propraćena ( donekle), pored toga što je očigledno ljudska ljiga pa je spreman za par usluga da okrene ćurak u 2 emisije, on je ozbiljan psihički bolesnik, ali ozbiljan.
Ovo prepucavanje izmedju njega i Tegeltije je bruka našeg kluba generalno i dok ni jednog ne smatram za ispravnog, ovo bolesno napadanje kkp bez povoda bar pokazuje ko je manje zlo.
U potpisu,
Ostojin bot
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Smatram da je jedno od najvećih zala koje je zadesilo bilo koji klub sportskog društva Željko Pantić, ova boleština koja izbija iz njega je nažalost medijski propraćena ( donekle), pored toga što je očigledno ljudska ljiga pa je spreman za par usluga da okrene ćurak u 2 emisije, on je ozbiljan psihički bolesnik, ali ozbiljan.
Ovo prepucavanje izmedju njega i Tegeltije je bruka našeg kluba generalno i dok ni jednog ne smatram za ispravnog, ovo bolesno napadanje kkp bez povoda bar pokazuje ko je manje zlo.
U potpisu,
Ostojin bot

Jbt Ostoja
Žeks je kralj

 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ja molim, ali bukvalno molim sve Grobare da ovu raspravu najenergičnije "izignorišu".

Ne tiče nas se!

Ne interesuje nas jer nas niste pitali ni kada ste zauzimali mesta na kojim sedite.

Sada nas interesuju samo rezultati.

Ništa više.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Ja samo da vas podsetim da niko nije bezgrešan a da su ljudske mane i osobine često tako velike i tako teške...
Spremni smo sebi sve da opravdamo i praštamo, a drugome nikad i ništa...
Ne zaboravimo da i neko ko je bolestan ponekad itekako može da bude u pravu, a i da najpametniji može ponekad da potpuno greši - a ovde uopšte ne mislim (samo) na Pantića i Tegeltiju - nit sam merio koliko je Pantić bolestan (ili nije), niti mislim da je Tegeltija najpametniji čovek na svetu (ali da je pametan, jeste)...

...niti imam želje da sa pažnjom pratim raspravu F.K. (i njegovi ,,sateliti,,) VS K.K. (i njegovi ,,sateliti,,)...

Za nas, navijače, Partizan je JEDNO, i kao što se radujemo lepoj igri Natha, Sume, Sadika i Save, isto tako se radujemo i uspesima Trinkija, Novice, Mozlija i Jareta...nema lepše slike od one kada JNA pozdravlja NAŠE košarkaše, ili kada u halu na košarku dođu NAŠI fudbaleri!!!

Da je pameti, kao što nije F.K. i K.K. i njihovi ,,sateliti,, ne bi ni ulazili u neke rasprave i dokazivanja, ako možete da pomognete jedni drugima, lepo, ako ne možete, onda bar umuknite i prestanite sa glupiranjem!

Kako je krenulo, možda bismo, pored glasanja za naj igrače, mogli da glasamo i za najgluplji, najgori, ili najcrnji potez u ,,okviru,, Partizana u toku jedne sezone...

Znate kakvi su navijački sukobi, kako se rešavaju i kako se završavaju...znate da ima debila koji je u stanju da baci stakleno ,,unuče,, na parket Pionira...samo nam još fali da se F.K. i K.K. prepucavaju oko nečega (bilo čega)...znate da nam neki klubovi skoro da ne postoje (ili se bar ne takmiče), da je V.K. višestruki evropski šampion (i generator svih uspeha YU i SRB vaterpola) na ivici opstanka...
I tako redom...
I, šta je tu najbitnije?
Da nađemo oko čega ćemo da se podelimo, prepucavamo, sukobljavamo...?

Razmena mišljenja, svakako da - uz poštovanje i uvažavanje sagovornika - ostrašćena prepucavanja svakako ne...navijamo za Partizan ne za same sebe...

:napred-partizan:
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.033
Reaction score
27.039
Локација
Из Чикага (моји...)
Пантић има озбиљне психичке проблеме. И ако је било неких дилема, након оног перформанса са сахраном оног несрећног дјетета мислим да никакве дилеме нема. Жалосно је што мафијаши из ФКа користе болесног човјека за своје обрачуне. Али ништа ново. Тегелтија - Господин Чо'ек.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Pantića su izbacili iz jehovinih svedoka, onda možeš da zamisliš kakav je to master sektaš.
Znači obrnuo igricu. :)
Zaista jeziv lik.
Nas Partizanovaca, zaista ima raznih..a mene sad više interesuje da li i u Jehovinim svedocima ima neki naš, nego što je ,,otalen,, jedan naš ,,frakcijaš,, izbačen...
I kako stojimo sa brojnošću među Budistima, Hari-Krišnom, itd? I da li smo i tamo kao posebne i osobite frakcije, ili se našao neki njihov prikladan metod da nas ujedine?
Ne, ne rugam se nečijim religijskim uverenjima, neko veruje u više bogova, neko u jednog, ali ljudi su ljudi, a neki od njih navijaju i za Partizan, kao što i ja navijam za Partizan, pa me eto, interesuje i taj aspekt ,,partizanštine,, - navijači Partizana u okvirima religijskih zajednica - dobro zvuči kao naslov seminarskog, diplomskog ili magistarskog (ili čak doktorskog?) rada, zar ne?! :)
 
  • Like
Reactions: Dzo

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Ali, najžalosnije je kad kaže da se Sale izblamirao ... mamicu im izblamiranu
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Тегелтију знамо "100" година као осведоченог Гробара. Ово говедо Пантић се појавио са Данас конференс центром, па се последњих пар година обрео у ФК-у. Мислим да он није искрени навијач Партизана. Он је ту по налогу. Људи из ФК-а су му плаћали трошкове лечења покојног детета. Из то разлога има потребу да за њих клевеће. Ове нападе на КК ради из интереса, по нечијем налогу. Човек је својим понашањем зрео за лудару. Тегелтиу једино кривим зашто се спустио на његов ниво и ушао у расправу са тим говедом.

Пантић је једна обична дворска луда Вучелићева. Човек који говори хвалоспеве о Човићу за мене никада не може бити навијач Партизана. Док је ове власти и ове управе у ФК-у, ту ће бити и Жељко Пантић. Обичан кондом кога ће када га потроше бацити у смеће!

Живи били па видели!

Теги ће остати то што јесте.
 
Top