Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I dan danas mi je krivo sto sam nekada bio kupovao ono djubre od novina koje se nekada zvalo "Sportski zurnal" a sada "Ciganska revija".

Samo da jebem mater cigansku svim novinarima tih smrdljivih novina.

Pogledajte sta oni pisu... prvo prenose reci Rake Djurovica koji kaze da je bio cist penal ali verovatno ga ne bi svirao ciganskoj filijali... smrdljive novine to koriste i u veliki naslov potenciraju to pa potom danas prenose reci trenera ciganske filijale pod naslovom "Penal trauma..." gde ciganski novinar potencira kako je Partizan pobedio samo zbog sudijske pomoci.

Govna ciganska iz Zurnala crknite od muke.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
vidim specijalni gosti na areni objasnjavaju tragicnu problematiku penala Partizana..


spisak mora da postoji bre!!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
@PFC.TOMCAT :clap

Čisto informativno: vidim da u nadnaslovu teksta stoji ''Juriš partizani (2)''. Znamo li šta je bilo u prvom delu?

Da li postoji negde skeniran prvi deo?
Evo, iskopao ga Bili ;) ;-)

Mada ovaj tekst je objavljen u osvit jesenjeg meča na Old Trafordu i više je o Bezbijevim bebamama, Džordžu Bestu, minhenskoj nesreći, ali poetski se dotiče i velikog rivalstva Partizana i "Crvenih đavola" čiji je povesničar Božo Koprivica.


1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg
5.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
TV SOS kanal je jedno vreme imao dosta minuta posvećenih Partizanu, čak i one svoje video izveštaje sa skoro svake domaće i evropske naše (fudbalske) utakmice, mislim na ove odigrane u Beogradu, pa onda i one snimke sa priprema, itd...posle je to valjda ,,utihnulo,, iz raznoraznih razloga, najverovatnije zbog autorskih prava, itd...

A onda su jedno vreme imali i ceo svoj TV program direktno na internetu, pa ste mogli da ga gledate gde god da ste (ako imate internet : )
Pa je onda i to jedno vreme bilo skroz nestalo...

Kad im se TV vratila na internet, nemam pojma, ali večeras sam video da su opet tu - ne znam šta sve imaju u ,,programskoj šemi,, ali znam da u arhivi imaju puno stvari kojih nema na drugim mestima, televizijama, jutjubu, itd, pa, možda ponekad nađete i nešto što bi vas moglo zainteresovati...

Recimo snimke svih starih derbija koje su oni snimali i koje ponekad puštaju, itd, itd...

Dakle SOS TV, ako vam nekad zatreba, možete pratiti ovde:

 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.082
Reaction score
36.084
Ne znam da li je ovo najprikladnija tema, ako nije neka urednici prebace gde misle da je bolje:

U ova teška vremena, bar nešto svetlosti nad slavnim klubom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Zna li ko da kad ide...i da li uopšte postoji ona emisija o sudjenju na tv areni
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Kako se nase legende iz saveza i sa drugih funkcija lepo oglasavaju.
Kaze @President iste recenice, unapred pripremljene.
@Vlad funkcije su prece sve dok plata tece.

Tako nesto i Saranovic. Kad nas komentarise "korektan" je preko svake granice. Ne treba on da navija za nas tokom prenosa, ali on bas pazi da ni slucajno ne povredi osecanja navijaca komsinice. Cak ni blizu toga da ne dodje, maksimalni otklon od te mogucnosti.( i to njihova RSB osecanja)
A napisa sad rodjendansku knjigu covek. Doduse zvao ga je neko, ponudio mu.
Ali to je to. Kinta i sigurnost.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.535
Локација
CyberSpace
Zna li ko da kad ide...i da li uopšte postoji ona emisija o sudjenju na tv areni
ukinuli, tj. bila je poslednja ta emisija Pregled Kola u ponedeljak uveče samo bez analize ( bilo neko ciganče na pozajmici u Voždovcu i pustili par snimaka sa utakmica) i onaj voditelj je ispričao kako nešto "menjaju programsku šemu" pa će od vikenda ( "u subotu i nedelju", reče ??) suđenje da analiziraju u toj novoj
to verovatno da imaju dodatnog vremena da smisle kako i zašto nije crveni karton za kidanje ligamenata..
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd

Žustra rasprava?! Jebo vas Vujčin u dupe.

Na šta je spao B92... A jebo i mene pas kada pratim portale pored ovoga što kolega Vlad kači :D
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.637
Gordic jeste pretjerao. Jb mi se za njegov jubilej u ABA i ne znam sta je umislio. Ne smijes tako sa trenerom da razgovaras.

A mediji i novinarstvo u Srbiji vec je odavno na/u zutom. Kakvo maliciozno skretanje fokusa sa naseg skoka iz nokdauna na nebitan detalj koji je nastao usljed prevelikog pritiska.
Gordic je pogrijesio, ali clanak o tome je previse.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Седам дана Партизана
Милош Шарановић о својој књизи.
 
Top