Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Prošli vek, finalni klinč je bio, jesmo Il nismo, konigent/kolonija, deponija/deftonija
akademija/ambijenti, baština/taština??!!

Za vreme prethodnih vlasti, bilo je povuci potegni, dal je Partizan klub Nacionalnog/Narodnog Fronta: Srbije ili paralelne države, ili Srbijanski/Serbski garnizon?!
I sada, avangarda, alternativa, ambasada ili barok, establishment, dvor?!!

Navedeno, istine, u medijima treba činjenično potkrepiti...i prošljakati?!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Sinoć na TV Prva emisija Exploziv cela posvećena Draganu Manceu. Ko ima opciju vraćanja neka pogleda. I nek spremi maramice.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Sinoć na TV Prva emisija Exploziv cela posvećena Draganu Manceu. Ko ima opciju vraćanja neka pogleda. I nek spremi maramice.
Ima emisija i na ovom linku:
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
cigansko smeće, I NE STAJEM u odbranu istog! samo znam da vlasnik tog portala je izuzetan MRZAČ vučića, a zašto od portala pravi nešto slično telegrafu informeru i tim govnima, nemam pojma...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217

Naleteh na ovo pa vidim da su pored b92 istu vest preneli i ostali kurirformeri. Ako se ne varam Jović oduvek ima naše i bosansko državljanstvo ali je podneo zahtev da pređe u srpsku reprezentaciju pošto je ranije igrao za kadetsku BiH. Time su već sami naslovi netačna informacija i izjednačavanje promene reprezentacije sa dobijanjem državljanstva na lepe oči.

A ako je tačno da dosad nije imao naše državljanstvo onda smo prekršili pravilo o broju stranaca svaki put kad smo ga držali u protokolu sa Sumom, Asanom, Nathom i Banjakom što je nekih desetak utakmica.
 
  • Like
Reactions: Dzo

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Dal Agencija Grobari ima svoju televiziju, zakupljeni termin, reality show?
Kroz pink gmazovi svoju propagandu emituju 10ak godina.
Kod nas kao jeres i za sportske teme se zalagati javno, uživo..?!
Mora se tematika vojnih...tajni, kao i jeresi, kod crno belog naroda nadvladati.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
2021. god.
još uvek traje dokumentarac na tv o utakmici Newcastle-PFC, koji ne mogu da dočekam i ne počnem sa pisanjem, nekim svojim...
jedva podnosim ovo da gledam, ne emocije, ovo je neko orgazmično ispoljavanje emocija nakon tol'ko godina - ne znam kako da objasnim... tokom celog dokumentarca nisam miran...
"sns" grobari, jebote, nek' su 100x sns, za mene je Kralj Kralj (mora se dodati ako bi došlo do nekih izbora nikad ne bi bio na strani sns) i Ćirković Ćirković...
I ovde je početak ove numere:

Sledeća stvar je, kako sam ja tad imao nepunih 10 godina, udaljen 350km od bgd i saznavao novosti o Partizanu jedino u novinama, bio toliko navučen na taj klub... pisao sam par puta, i, evo, kažem, 2021., skoro 20 godina kasnije, meni nije jasno šta sam ja personifikovao ili video, zašto zavoleo taj klub... kao i mnogi od nas!
Sećam se te večeri, u Beogradu i šuta Westa, kada je Given odbranio... mislim da su tad ili revanšu iz mojih usta proizišle prve psovke...
Revanš, ja i otac, sa našim porodičnim prijateljem zvezdašem koji navija da Partizan prođe (a ja nisam nikad mogao da mu uzvratim to prijateljstvo na tom nivou i uvek navijao protiv njegovih), gledamo... Ja, ajde, kaži, šta dete ode 9 godina zna... ali tačno sećam se tih trenutaka, očevih vapaja za nemogućim i nekim njegovim filozofskim izlaganjima i psihičkom pripremom sebe kroz mene kako će naši crno-beli da ispadnu... a onda i moju veru neku kao fanatičnu da možda i možemo... (fudbal sam odavno gledao tako da sa 9 godina imao sam "staž" gledanja fudbala")
Sada ide kako mnogi vole da kažu mala digresija, dakle, pre par nedelja sa ocem gledamo the real football factoryes, gde kad se izubijan na štakama vraća u pab kaže "jel vredelo zbog ovog živeti? NARAVNO DA JESTE!"... i gde ja pitam njega jel skapirao taj film, tu rečenicu... gde dobijam neki skroz nezainteresovan odgovor... razočarenje!
Isto onakvo kakvo sam video tj. doživeo gledanjem ovog dokumentarca!
HEJ BRE!
Igrači priznaju javno nakon nešto manje od 20god. da su bili otišli na revanš sa namerom da ne prime pet komada...
jebote... koji kurac?! ja sam spreman tada bio da prođemo, kao dete od 9 godina!
Taribo im je, kako govore održao govor, pa i treba, kad ne dižete nos od grudi. Koji kurac spuštena glava?! Ide sve do maksimuma, ili si maksimalni gubitnik ili pobednik.
To je ono što pominju u dokumentarcu kada im Mateus postavio pitanje zašto su raspoloženi a primili od Reala ("samo") 1 gol... itd...
tu dolazim do sebe, gde se pitam da li sam normalan da i dan danas ja verujem u neke nenormalne stvari... kao što sam srao ovde na forumu 2017. pre titule, kao što čak i sada mogu da kažem nije završeno!
Dakle, samo igračima treba uliti veru!
Sada se vraćam sa male digresije na ono.... liga šampiona, naš prijatelj koji je radio u pogrebnoj radnji (znači GROBAR po svim parametrima) i koji je pratio PFC godinama putujući 350km u jednom pravcu vozom, našim gradom je odjekivala njegova fora "e, pozdravio te Bekam!" koja je bila upućena ciganima naravno, dok je nama u poverenju saopštavao to kako su oni markeri na JNA i koreografija užas, kaže, đubretarski :D
Prošlo je mnogo godina, i ništa nije se promenilo, i svašta jeste, i opet si jedino svetlo na kraju tunela, i jebeno sam tek pre dva meseca ili koliko već uspeo da pozdravim Duljaja sa svojim prijateljem u Nišu, korona tajm i to sranje, a pod tim pozdravom podrazumeva se, naravno, zahvalnost pre svega...
I onda, na ovom forumu, u međuvremenu čitam "nekog" "idia hromu", koji kao heklerom me buši, znam da je istina to što govori.. večna slava tom čoveku kog poznavao nisam, ali ja stvarno ne mogu da se otrgnem tom utisku sa ovog foruma...
I utisku da sem što treba, mi prirodno verujemo i nadamo se... zašto to potiskujemo?
Srećna, kolege, ova '21...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Pre neki dan vidim jedan naslov na internetu, iz koga se može zaključiti da crnogorski napadač napušta Partizan...ali...KO je taj crnogorski napadač u Partizanu?
Fotografija i čitanje teksta ispod naslova donose nam rešenje ove ,,zagonetke,, - ,,on lajn,, novinar Novosti misli da je Partizanov bek, Crnogorac Periša Pešukić - napadač... :confused-smiley-013:
I još mu je glavni i ogovorni urednik - predsednik F.K. Partizana... :confused-smiley-013:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Gledam Dnevnik RTS-a, i među glavnim vestima je ona da je UEFA ,,odobrila,, publiku za utakmicu ,,cigana,, sa Milanom, iako UEFA zapravo nema ništa sa merama koje svaka država ponaosob sprovodi na svojoj teritoriji...
Pa onda u sportskom delu Dnevnika, onaj nemušti Albijanić uz prikaz golova priča o utakmicama ,,Čuke,, i ,,cigana,, a o Partizanove DVE današnje utakmice - ni reč, ni snimak, ni NIŠTA!
Dakle, možda da uskoro pravimo novu temu - Partizan VAN medija?!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Baš je dosadno na spotskim stranama kad Partizan pobedi. nije uopšte zanimljivo medijima da pišu o pobedi, i to još onakvoj. Jedva nateraše prstiće sinoć da nešto otkucaju. :picka-ciganska::picka-ciganska::picka-ciganska: ne daj bože danas da bi nešto napisali o pobedi.
1612449792887.png
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Gledam Dnevnik RTS-a, i među glavnim vestima je ona da je UEFA ,,odobrila,, publiku za utakmicu ,,cigana,, sa Milanom, iako UEFA zapravo nema ništa sa merama koje svaka država ponaosob sprovodi na svojoj teritoriji...
Pa onda u sportskom delu Dnevnika, onaj nemušti Albijanić uz prikaz golova priča o utakmicama ,,Čuke,, i ,,cigana,, a o Partizanove DVE današnje utakmice - ni reč, ni snimak, ni NIŠTA!
Dakle, možda da uskoro pravimo novu temu - Partizan VAN medija?!

Ne sme da se odigra utakmica cz sa milanom.

Partizan je nakon kraja suđenja artukoviću nekad i mladiću skorije bio predviđen da pobira Evropsku slavu i vrh...naše želje da ispune?!!

Dopušteno je da balkanom proročice trandže seju mortalitet i razaranje...jedan Cane Partibrejker živi u anonimnosti, dok bora čorba ima 10 kuća na dedinju i kojedge po svetu?

Proteklih godina kvirovi vršljaju po medijima i naviru vodenicu na još gore zlo u zbilji da sportski profitira, naspram dobra. Ne dopustite im to!

U novijoj istoriji Partizanu marksisti plasirali da dobijamo nebitne Evroklubove, pod lažnom pompom, dok perfidnim metodama, komšiliku se uspon režirao iz branderburških i kremlinskih jazbina. Sad ti kubanci pletu pakao 2...?!

Narednih 50 godina, raj i u fudbalskim Evro trofejima i monetarnim konstrukcijama, za crno-bele najpopularnije sportove!!!

Partizan je sport i borilaštvo,.. crvljivu zabit, čmarnu zarazu, ukinuti!
O tretmanu u medijima izlišno je govoriti, ista matrica kao u najgorim vremenima kad su šešeljske islamske nacije marginalizovale Partizanov božanski ep.
Sada vučkolinin osvaldovski kinezijum nameće diktat nevidljivosti, sveprožimajućeg Partizanstva...Ne budite ravnodušni?!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Ето и један стари, угледни и озбиљни лист као што је то београдска Политика, па да овако погреши...
Млади Немања Јовић постигао је у прошлу суботу свој први гол за први тим Партизана на некој званичној утакмици - а Политика га у недељу (7.2.2021.) уз објављену фотографију његове радости због ,,првенца,, - ,,прекрстила,, у Холендера...

Тја, ето бар да и њему и Холендеру овај ,,раритет,, остане за успомену и дуго сећање... :D





:napred-partizan:
 
  • Like
Reactions: Dzo
Top