Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Radulović je jedan ogavan, jadan lik, i jako mi je žao ako jedan takav primjerak budaletine simpatiše nas, umjesto onih indijanaca iz rupčage.

Napuši se Sumine crnomasne kurčine, žvalonjo jedan!

Pobjeda za nastavak niza, svaka čast!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ta priča o Raduloviću kao grobaru ima smisla otprilike kao i ona da je Tadić grobar.
S tim što nas je svaki od tih grobara jebo na svoj način.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Jedini komentator kome odajem priznanje na Grobarstini je pokojni Jordan Ivanovic.
Sve ostalo je nedostojno da se poredi sa njim, jer kad uz Grobarstinu pokusavas da ubacis i famozni element realnosti, postajes blizi ciganskom mentalitetu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.131
Reaction score
17.814
Локација
U Kinšasi
Radulović je zlonameran i priča za nečiji interes. Što se mene tiče, to što "navija" za Partizan mu je otežavajuća okolnost.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Nemam naviku da čitam komentare po portalima pa ne znam ni sad šta mi bi al uđoh u one na intervju Stanojevića za mocartsport.

Od trenutnih 95 komentara veći deo je gotovo identičan ili bar sa istom porukom kao ova dva :
ms.jpg

E sad, poenta nije na debilima i njihovim komentarima već da portal mocartsport ima svoju moderaciju i da svaki od tih komentara pre nego što se objavi na njihovom portalu neko mora da odobri.

ms2.jpg

A malo je licemerno da prvo ,,novinar`` Joksić vuče za rukav Stanojevića za intervju da bi nakon toga neko iz moderacije puštao da se ispod tog intervjua poliva govnima isti taj Stanojević.

Međutim greške se dešavaju, pusti se nenamerno uvredljiv komentar, pa ne budem lenj da vidim da li je stvarno do slučajnosti i pregledam skorije vesti vezane za nas i rezime je gotovo identičan. Od opuštenog nazivanja Partizana hrvatskim klubom do neskrivenog vređanja kako kluba tako i igrača, trenera i navijača. Da ne grešim dušu u ponekom komentaru se pljune i po ciganima, mada je meni što se toga tiče svakako nejasno koji je cilj uopšte ulaženja u diskusije na internet portalima i nadam se da neko neće ovo protumačiti kao poziv da se sad tamo replicira i gubi vreme na rasprave sa maloumnim ljudima, bilo da su cigani, objektivni grobari ili ma koja druga grupacija.

Jasno mi je da ne mogu da snose odgovornost za ono što neko napiše (mada se ne bih iznenadio da i sami ponekad kuvaju situaciju ne bi li se još više kliktalo na portal) ali isto tako imaju i moć i odgovornost da preduprede da se ljudi koji snimaju reklame za njihovu kompaniju i ljudi koji im daju intervjue pljuju i vređaju.

Dolazimo i do činjenice da su beting partner (šta god to bilo) košarkaškog kluba ali da ni to nisu mogli u potpunosti ljudski da odrade pa tako u njihovim TV reklamama u kojima se navodi ta povezanost između našeg KK i njih stoji grb Partizana bez zvezdica koje označavaju trofeje. Grb sa zvezdicama koristi i eurokup na svom sajtu i u dokumentaciji i uopšteno zvezdice nisu modni dodatak već deo grba i predstavljaju trofeje, klub, istoriju. Nije velika stvar, ali pokazuje još jedan primer kako na nama može da ga šilji ko kako hoće, a mi ćemo da se držimo institucija i zahvaljivanja.

bp.jpg

Za kraj bih, ako se ostatak moderatorskog tima slaže, dodao mocartsport na spisak zabranjenih portala na forumu, a svima sa kockarskim sklonostima, pa tako i samom sebi, poručio da u budućnosti budu oprezniji kome će ostavljati svoj novac.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
973
Ne zove je dzabe Pantic cigasnska kladionica.

Elem, ovde ima ljudi koji podrzavaju Stanojevica, a koje ne smatram bilo cijim botovima iliti Osojinim stedisama, kako ih zove Pantic. Gde nalazi on te komentare???
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Svojevremeno je mocart imao i svoj časopis, a u sredini časopisa je bila lista. Na samom svom početku izašao je i tekst o nekom izraelskom klubu i i njihovom stadionu. Stadion im je bio skroz šaren, a autor teksta je uporedio stadion sa našim (dok smo imali bordo teget žute stolice) uz konstataciju "nije mi jasno zašto Partizan ima stolice tih boja kada im je tuđman dao crno bele boje".
Taj tekst je bio mnogo pre portala i komentara i od tada su oni kod mene završili priču. Govna ciganska
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Nisam za to da se zabranjuje bilo koji list ili portal ma koliko bio ogavan, pa baš zato treba da ih komentarišemo, pamtimo i uzimamo na nišan...
Naravno, nisam ni za to da svaki dan idemo u detalje šta je koji skot objavio o nama kao stranom telu u besprekornoj Srbijici...
Već više puta sam pisao da su većina medija neprekidni proizvođači šovinizma, mržnje, neprijateljstva, nasilja, agresije...i svakakvih ostalih gadosti...
 
  • Like
Reactions: Dzo

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ne znam jesam li pogodio temu, ali moram da podelim jedno zapažanje sa svima!

Navika mi je još od 2007-08, kada je Žuka potpisao za nas, da na telefonu otvaram B92 Sport jer sam kod njih tada i to pročitao, doduše kako godine idu tako znatno ređe, ali dovoljno da zapazim sledeće:

Od nedavno njihova redakcija na vesti, tekstove i saopštenja ćorave pudlice i svemu što ima veze sa njim i njegovim bistrim mislima i iskazima ne dopušta komentare posetilaca, odnosno uopšte nema aktivnu koment-sekciju kao što je to slučaj na ostalim vestima i objavama!

Primetio sam to na onom prvom saopštenju i izjavi dotičnog pred Igokeu, pa onda isto na objavi da se mali Fića penzioniše, i eto malopre na neku vest o nekoj kandidaturi... a verujem da je bilo u međuvremenu i na još nekima...

I onda dodaš to na opštenarodno veselje ikebanizacije našeg kluba i dodatno shvatiš koliko je sistem smrdljiv, truo i nepodnošljiv svakome ko imalo razmišlja svojom glavom...

P.S. ako sam promašio temu prebacite u otpad.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Велика похвала за новинара Николу Томића који управо на N1 пљује по СНС-у у мајици ГТР-а ,,Mitro's on fire".
 
  • Like
Reactions: BiP

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Hoće li imati emisija za nas sa mts-ovim podaničkim programima? :D
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Najebati se keve ovom govnaru Joksiću! Nije mu prvi put... Da smo normalan klub kao što nismo pa da zabranimo pristup stadionu ovakvim govnarima! Na Severnu Koreju odgovoriti Severnom Korejom!
 
Top