Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
186
Reaction score
325
Локација
У околину од Ниш
https://informer.rs/sport/partizan/628801/fudbal-superliga-partizan-novi-pazar-uzivo-prenos-live Kakav naslov,kakva govna,nigdje da se spomene skandiranje pazaraca plus gađanje naših igrača svim i svačim.

A zašto bi spomenuli? Što da kvare idilu? Mi nažalost živimo u okupiranoj državi, koja samo formalno daje znake života. Seti se zukorlićevih naci parada, spomenika šiptarskim teroristima, predstavljanja dolaska narko bande Anđeli pakla kao velike turističke investicije. Seti se menjanja imena škole Sveti Sava u nekog pišljivog Arapina. Seti se izveštaja u poslednjih 10 godina s teritorije Vojvodine, gde je svaka tuča između srpskih i mađarskih mladića, u kojoj pobede Mađari okarakterisana kao vršnjačko nasilje, a ako pobede Srbi onda je to etnički motivisano. Seti se da je najbrojnija naci organizacija u Srbiji mađarska omladina u Bačkoj i hiljade sličnih događaja. Jebeš informer i sva ta "novinarska" sranja. To je, ionako, za penzose koji bi da poslednje godine prožive u nekoj idiličnoj državi koja je u stvari na klimavijim nogama nego ona iz njihove mladosti, kada takođe nisu hteli da uvide realnost.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.125
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Smrdljivi, ciganski, režimski, usrani B92, je za svakog našeg potencijalnog igrača ili igrača koji je došao kod nas, napisao neki iznos, dok za FMP niti za jednog koji su stigli ali niti za jednog nisu izneli neku cifru, au koliko ja njih mrzim, očima ne mogu da ih gledam, prestaću da čitam portale zarad mentalnog zdravlja, čak i naslove.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=08&dd=17&nav_id=1908102
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Direktor ABA lige o sukobu interesa: "Ne vidim problem sa filijalama Zvezde i Partizana"

(no comment:D)
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.125
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Другосрбијански хермафродити из 'данаса'...

Još jedan dokaz da su novinari najveće smeće od ljudi, plus ako su ciganšture, pa nema gore. Mogu samo da nam se napuše sumnjivih Grobarskih kurčeva ološi. Mi smo sami protiv svih. Čuj nezavisno novinarstvo, smešno.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.125
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Još jedan dokaz koji su to ciganski smradovi sa b92, jebem li im sve da im jebem, dopuštaju da se u komentarima Stanojević naziva tupanom.

 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.125
Reaction score
15.395
Локација
Beograd

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
evo ga novi podkast
gost nikola kuljaca sd naseg vk-a

da pozdravim nastanak podkasta i puno srece - i da traje i da buden kvalitetan

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.600
Локација
Novi Sad
Pregledah od jutros skoro sve portale i koje citam i koje ne citam, na 4 mesta sam nasao vest da je rodjendan Partizana. Bio sam na sajtovima 10ak portala i televizija - nova, blic, b92, n1, informer, telegraf, novosti, prva, kurir, rts... ovo sam samo nasao i to je sramota

Screenshot_20211004-093047_Chrome.jpgScreenshot_20211004-093053_Chrome.jpgScreenshot_20211004-093344_Chrome.jpgScreenshot_20211004-093430_Chrome.jpg

Nadam se da ce ostali da se isprave do kraja dana...
NUSKNVP!!!!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.125
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Pregledah od jutros skoro sve portale i koje citam i koje ne citam, na 4 mesta sam nasao vest da je rodjendan Partizana. Bio sam na sajtovima 10ak portala i televizija - nova, blic, b92, n1, informer, telegraf, novosti, prva, kurir, rts... ovo sam samo nasao i to je sramota

Погледајте прилог 14146Погледајте прилог 14147Погледајте прилог 14148Погледајте прилог 14149

Nadam se da ce ostali da se isprave do kraja dana...
NUSKNVP!!!!

Upravo bacio pogled, oglasili su novosti, žurnal, mondo, cigansport, rts, kurir, ciganska nova, neki direktno...koliko sam uspeo da primetim nema vesti na "nezavisnoj" n1.
 
Top