Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.605
Локација
Novi Sad
Nova mozda jeste opozicioni mediji, ali isto cigansko govno kao i informer na primer..... Pljunuce na sve, samo na zgadiju nikad! Sve su to ista govna....

Edit: evo i maxbet prenosi kako je Stanoje sramotno vredjao sudije....
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.126
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Ma za mene su svi oni ista govna, ja ih čak ni ne doživljavam kao opoziciju, mislim jesu oni opozicija vlasti ali smatram da i kod njih vlada jednoumlje, tačnije da ga podržavaju. Dakle isto sranje kao Pink, RTS, Happy...samo na drugi način. To ti je ona lažna demokratija, sve je super, svi smo mi cool, dok ne naletimo na neistomišljenika, a onda ga spaljujemo na lomači. Svi mediji su veliko zlo, ako nisi gledao film Wag the Dog iz 1997 preporučujem.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.583
Локација
Beograd
Jesu opozicija, ali kvarna, kojima ništa ne valjda dok se ne pomenu cigani, e onda je sve to znaš sistem, ludilo, ljubav i slično, da skratim, što bi rekao pokojni Sava iz Kikinde, licimuri...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Docekao Stanoje sudjenje sto je Savo imao.

Ako im je rekao, samo da ovo nije predstava za sire grobarske mase.

pamtim jos ono "ako bude navijaca necemo igrati" pa izlazak na teren i poraz na penale.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Onome Dejanu Nikoliću s Radio Beograda, kao da tandem ćoki+tvorza piše tekstove za zvezdinu reviju (nekada sportski žurnal)! podrža lik bez uvijanja otpuštanje Saleta kapitena!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.605
Локација
Novi Sad

Delovi o Partizanu
“Da Zvezda igra protiv 11 Hitlera, ja bih navijao za Hitlere” je vaša genijalna doskočica, i u stvari priča o pravom rivalstvu koje podrazumeva podbadanje i peckanje.

- Jeste bilo malo ishitreno, ali i dalje stojim iza toga. Ne mogu da navijam nikad za Zvezdu, ali cenim neke igrače kao što su Mitić, Aranđelović, Vojislav Melić, Šekularac…

Jedan Partizanovac mi je rekao da mu je najgori dan u životu bio kada je Zvezda prošla Bajern na Marakani 1991. u polufinalu Kupa šampiona.

- Slažem se s njim. Pre kraja, Efemberg, njihov half, pogađa stativu sa pola metra, i posle toga gubi se lopta, Jugović nešto tamo centrira… I onda autogol daje Augentaler, najbolji igrač, golman isto odličan, ali desi se.

Kako vam deluje Partizan danas u košarci i fudbalu?

- Stanojević je pristojan trener, ali ne može da dobije Napredak... Ako ne možeš da dobiješ te utakmice, nisi zaslužio da budeš prvak. Željko Obradović iz sve snage ima moju podršku. Skoro sam bio sa Vujoševićem, i kažem: “Osvojiće Partizan dve titule”. Šalili smo se. U utakmici sa Bursom za mene je najveći krivac Panter, šta je sve izgubljeno u dve minute... Ali dešavaju se takve situacije. U čuvenoj utakmici Benfika- Barselona, kad je igrao Euzebio, osam puta je Barselona pogodila stativu i prečku. Pobedila je Benfika 3:2.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
153
Reaction score
919
Локација
Београд

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
posto, prema medijima nebojse covida, "kk partizan ne postuje drzavu" (sto ja uopste ne zameram, da se razumemo), podsetimo se legendarnog naslova u ciganskom glasilu "zurnalu" od pre neku godinu:

Screenshot_20211004_184414.jpg

kontekst je nebitan :partizan-fan:
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.126
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Govnarima sa ciganove puna prljava usta KK Partizan, prosto ne mogu da sakriju koliko su "nepristrasna i objektivna" gamad. Spominju neku doslednost u tekstu. Zašto se ne bavite mutantima iz železnika i kako je to njihov dug preko noći nestao, zašto su promenili ime, itd? Svaki jebeni dan oni pišu o onama, smećari ranga pink, hepi...

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Govnarima sa ciganove puna prljava usta KK Partizan, prosto ne mogu da sakriju koliko su "nepristrasna i objektivna" gamad. Spominju neku doslednost u tekstu. Zašto se ne bavite mutantima iz železnika i kako je to njihov dug preko noći nestao, zašto su promenili ime, itd? Svaki jebeni dan oni pišu o onama, smećari ranga pink, hepi...

Pustimo ih neka pišu.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Treba se uozbiljiti.
Nasilje Terorizam Partizan;
Vandalizam Huliganizam Partizan, su prozvali nas Alcatraze i Avengerse...još za školskih i faks dana...

Ništa novo, ni bitno nije da uništimo sve im i po gradu selu, webu, netu, kreature i ekspoziture...što jesmo već,
a tek za vrbovanja sekti i devijacija dece i ugroženih, je svakojaki rat i pomor njih pravo rešenje!

U međuvremenu za nepadejtovane: zavade nas South Guard i South Park zamalo slično...za područja oteglog i odapelog poslovnog i biznis sveta.

Osveta u potpunosti mora da je...ali to smo što smo. Nekad se previše poricala naša zla i ubičačka nit i priča sada treba održati primat na tom planu.

Refleksija na upravu i marketing postoji isto. Ko zna zna nazive kompanija i agencija koje su slično prošli i zakon su, ugledni.

Neki kažu da je jačanje armije i fajterstva motiv za sve za TV vreme. Izvedite računicu dal vredi tako šta za Web doba i kod marketinga i hool sveta Topčiderskih crno-belih?!
 
Top