Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Jedan zanimljiv podkast...

Htela sam u Srpski fudbal, ali je i dalje zqključana tema, ali ima dobar deo o Partizanu pa zato ovde delim
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo si mogao da postaviš slobodno u temi o upravi FK-a jer je reč o tim govnarima.

Treba sakupiti što više ovakvih stvari vezanih za njih pa sve tamo na gomilicu.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Istina, istina. Može neko od modova da premesti?
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Uvek objektivni ciganski mediji o PFC i neubedljivih 4:1.



Ali pojedincu ostaje samo da se nada da će smradove stići sudbina Milanovića ili barem Komrakova.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Svi mediji su ciganski ali svi. Ali najviše odskaču sportal blicCZ kao ubedljivo najciganskiji pa mondo, žurnal, maxbet itd.

Jebem im svima mater cigansku po sto puta. Doćiće kraj i ovom zlu pod vlašću najvećeg govneta pederskog.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
Autor je arhitekta u penziji i bivši fudbaler Partizana

 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Mislim da je na B92 na praćenju meča uživo, pošto je Menig promašio loptu u onoj prvoj šansi i pogodio njihovog odbrambenog igrača, bio naslov ''Menig umesto lopte udario zvezdinog igrača, nema penala za zvezdu''... Još ja, kako nemam buđavu Arenu, pomislio da se sve dešava u naših 16m.

A nije im prvi put... jasno se sećam tekstualnog praćenja finala ABA 2011. kada smo igrali sa Olimpijom u Ljubljani. Sve vreme prema njihovom tekstu Olimpija je bila ta koja je stalno bila u vođstvu, ja se nervirao, da bi me negde pred kraj nazvao burazer i pita gledam li, ja onako nervozan objasnim da pratim tekstualno i ispostavi se da su potpuno obrnuli situaciju. Jeste da smo dobili tesno (77:74), ali da se zapita čovek da li je u pitanju čista pakost ili teško neznanje...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
Đede, ja njih najviše mrzim od svih "novinara", jebem li im sto majki ciganskih da im jebem. Pazi današnji tendenciozan naslov, da ne govorim o tome kako filtriraju komentare i dozvoljavaju samo ciganske.

 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari

"MA KAKAV PARTIZAN POSLE OVAKVOG PORAZA!" Željkov plej napada Srbiju, ali priznaje: U lošoj smo poziciji od starta!​

Ovo gore je naslov, u tekstu je sledeće napisano:

A da li će se čuti sa nekim saigračem iz Partizana?
"Ne, trenutno smo sa nacionalnim timovima, posle ovog teškog poraza moramo da pogledamo video, naučimo iz grešaka i kao što sam rekao, odbrana jedan na jedan je danas bila najvažnija", ponovio je Madar.

mondo.rs
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.123
Reaction score
15.391
Локација
Beograd
Nema...novinari su najveće zlo koje postoji, ne mogu da ih smislim, još oni sami sebe uzdižu kao da su bitan faktor, hoće neki poseban tretman za laži i spinove...jebeno vas ne podnosim. Pogledati dokumetarac o talačkoj krizi u nemačkoj krajem osamdesetih, sve će vam biti jasno o kakvom se smeću radi.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
Odgledao sam gostovanje Gordana Petrića na...nekom kanalu. Jedva. Gordan je naravno car i mogao bih da ga slušam 6 sati, ali ono dvoje novinara...Jebem ti život. Gordan mu objašnjava život, filozofiju i umetnost a onaj balvan mu se smeje u facu.
Kako si mogao, veliki je pritisak, šta ti kažu, je l' te pitaju da l' si lud, kako možeš, pritisak, blablabla. Jedite govna bre pinkovci. Dovedeš u goste trenera koji je toliko interesantna ličnost i potpuna suprotnost od svega i svih a ponašaš se kao da su ti došli Miroljub Petrović, Šešelj i Vaso Bakočević. Pljuc.
 
Последња измена:
Top