Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.128
Reaction score
15.401
Локација
Beograd
Ja vam izuzetno pouzdano jebem majku smećari "novinarski" ciganski, evo opet laži pred utakmicu.

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.605
Локација
Novi Sad
Auuu brate kakvo ti smece citas, prosto mi zao sto sam kliknuo na link...
Evo jedan delic ostatku foruma, da ne mora da klikce
Screenshot_20221127-112530_Chrome.jpg
Izuzetno pouzdan na drustvenim mrezama ali u pitanju su navodni budzeti.... boktemazo sta je ovo :buhaha :buhaha
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.128
Reaction score
15.401
Локација
Beograd
Ne čitam, već sam svesno iz radoznalosti guglao KK Partizan da vidim šta će sve da se pojavi od lažnih vesti, nije da ne znam ali kao što sam rekao bio sam radoznao, nisam toliki mazohista da namerno čitam ove portale.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
već su ga sklonili
bacaju se udice iz poznate kuhinje, evo sad i za Tristana...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Možda je van teme... Juče sam poslom išao u Vrbas i na kiosku sa štampom vidim baš tu ganci reviju koju pominje @Braindead

Prvo, to sranje nisam video ni na kioscima u BG, mada dugo već nisam bio, a drugo, jbt, da li je moguće da Partizan ne može ponovo da pokrene svoj Vesnik? Shvatam da smo već dugo u eri elektronskih medija, ali ništa ne može zameniti osećaj prelistavanja časopisa ili knjige... Zato se i divim ljudima koji izdaju fanzine :respect
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.128
Reaction score
15.401
Локација
Beograd
Možda je van teme... Juče sam poslom išao u Vrbas i na kiosku sa štampom vidim baš tu ganci reviju koju pominje @Braindead

Prvo, to sranje nisam video ni na kioscima u BG, mada dugo već nisam bio, a drugo, jbt, da li je moguće da Partizan ne može ponovo da pokrene svoj Vesnik? Shvatam da smo već dugo u eri elektronskih medija, ali ništa ne može zameniti osećaj prelistavanja časopisa ili knjige... Zato se i divim ljudima koji izdaju fanzine :respect

Bilo bi dobro kada bi opet počeli da izdaju The PUP fanzin. :D
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Izvestaj iz novina Borba o promeni boja Partizana 1959.Samo sto im se podkrala greska umesto crno belih napisali su crveno belih boja :D Namerno ili ne ko zna.

59.png
 
Top