Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!

Вучелић главни и одговорни уредник.
Па јебем ли ти семе погано. Јебем ли ти све живо и мртво, говедо поданичко!!!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.124
Reaction score
15.393
Локација
Beograd
Isto sranje od vesti i na mondu. Rade ciganski "novinari" punom parom jebao ih ćoki da ih jebao, smrdljivi beskičmenjaci.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Fo-Nyqa-FXo-AUpb-O8.jpg


Crnogorski stručnjak je ispred Obradovića kada je reč o odnosu uzetih tajm – auta naspram napravljenih izmena na evroligaškim mečevima.
Ivanović ima skoro 4.5 tajmauta po meču po čemu je pri vrhu zajedno sa Andreom Trinkijerijem i Dejanom Radonjićem. Obradović ima prosek od 4 tajm – auta po meču.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Covek je prozvan genijem jer je igracima na 20 sekundi do kraja, pri vodjstvu od 2 poena razlike, rekao da prave faul. Nakon toga srpsko novinarstvo pade u trans. Bukvalno se nijedan trener ranije nijr setio da se napravi faul nego je to dugokosi celavac izmislio u trenutku.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
352
Reaction score
2.217
Локација
Kraljevo
U moru medijskih splačina, jedan odmor za oči.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.124
Reaction score
15.393
Локација
Beograd
Ne vredi...u pravu je bio Djomla ako se ne varam? Ne treba se baviti ciganskim medijima niti njihovom propagandom. Neki dan kada sam čitao vesti o našem KK, vidim da je opet mrtvi ciganformer pisao o Lesoru u negativnom kontekstu. Zna se u kakvom tonu će biti vesti o nama, zna se da će lagati, blatiti...zaobilaziti govna, neću da dižem sebi pritisak.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Ако хоћете да ботујете. тј. зајебете ботовање гана, на Моцарту, само искљуите прихватање колачића и кликћите дугме за освежавање стране (F5 - mozillla), после нарокавања + и -. Можете пре рефреша, по 3-10 плусева и минуста да дате ако брзо кликћете, па онда рефрешујете и опет. Сајт нема некакву заштиту. Треба му неких 5-6 минута да очита (стоји 5 минута 10 лајкова ако лупате лајкове, и тек после 10 минута пребаци на рецимо 40-80 лајкова кад рефрешујете, ако сте толико кликали). Не треба промена IP. Неки Ган константо подиже њихове коментаре и уништава наше. Редовни су. Скоро сваку вест. Праве слику Звезда = Србија. Мени кад је досадно набијем по 500 лајкова (он врати са 300-400 минуса) на неки наш коментар како су ФМП и слично, да коментар изађе у сам топ, али немам времена да се стално зезам.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Ако хоћете да ботујете. тј. зајебете ботовање гана, на Моцарту, само искљуите прихватање колачића и кликћите дугме за освежавање стране (F5 - mozillla), после нарокавања + и -. Можете пре рефреша, по 3-10 плусева и минуста да дате ако брзо кликћете, па онда рефрешујете и опет. Сајт нема некакву заштиту. Треба му неких 5-6 минута да очита (стоји 5 минута 10 лајкова ако лупате лајкове, и тек после 10 минута пребаци на рецимо 40-80 лајкова кад рефрешујете, ако сте толико кликали). Не треба промена IP. Неки Ган константо подиже њихове коментаре и уништава наше. Редовни су. Скоро сваку вест. Праве слику Звезда = Србија. Мени кад је досадно набијем по 500 лајкова (он врати са 300-400 минуса) на неки наш коментар како су ФМП и слично, да коментар изађе у сам топ, али немам времена да се стално зезам.

Пример мање од 5 минута бустовања (минус 1-2 минута за скриншот) :

Capture.jpg


Или нпр. на овој вести сам ја набио 400 лајкова да буде топ коментар (неки Ган пратио са минусима до 100 па одустао)

Capture1.jpg
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Ако хоћете да ботујете. тј. зајебете ботовање гана, на Моцарту, само искљуите прихватање колачића и кликћите дугме за освежавање стране (F5 - mozillla), после нарокавања + и -. Можете пре рефреша, по 3-10 плусева и минуста да дате ако брзо кликћете, па онда рефрешујете и опет. Сајт нема некакву заштиту. Треба му неких 5-6 минута да очита (стоји 5 минута 10 лајкова ако лупате лајкове, и тек после 10 минута пребаци на рецимо 40-80 лајкова кад рефрешујете, ако сте толико кликали). Не треба промена IP. Неки Ган константо подиже њихове коментаре и уништава наше. Редовни су. Скоро сваку вест. Праве слику Звезда = Србија. Мени кад је досадно набијем по 500 лајкова (он врати са 300-400 минуса) на неки наш коментар како су ФМП и слично, да коментар изађе у сам топ, али немам времена да се стално зезам.
Ja gledam jel umišljam ili šta,ajde ima ih više al nisam primetio na drugim sajtovima i stranicama da ovoliko botuju koliko na mocartu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.124
Reaction score
15.393
Локација
Beograd
Naravno da ima, eno ga rsb92 prednjači u ciganisanju.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013

Не нађох адекватну тему на 'навијачима'...
Интервју са легендом Гробарства,Гигом Зеленовићем.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.124
Reaction score
15.393
Локација
Beograd
Hahahahaha! Tačno sam znao! Koji je to medij? Sport Klub jebao ih raspali kuzmanović? kuzma i luka pušite ga ciganski smradovi! E neko negde napisa, ne znam gde, nije ni bitno, ova dvojica debila, pričali sve vreme o efempeu u njihovom podcastu o nama jedva malo pred kraj emisije, mislim jebe mi se i da ne pričaju uopšte ali hoću da kažem, koji kurac onda zovete naše sadašnje i bivše igrače da vam gostuju, zovite ćoravog jebao vas on! Ovim putem želim da apelujem, zamolim, ako neko od naših igrača iz KKP, ili neko blizak njima čita forum, bilo ko, neka im kaže da se više niko nikad u budućnosti ne odazovu ovim govnarčinama.
 
Top