Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd

Фрст импрешн ми је да су обоје могли да седну на столице или да се бар новинарка попне на столичицу па да их снимају до пола...
Није срамота бити ни висок ни низак, али кад кадрираш нешто за јавност, онда можеш и да ,,бираш,, кадар - а не само да укључиш камеру па како испадне...
А ако је намера била да испадне овако како је, е па нека је! :D

И зар нико у Београду не зна Француски, па да Лесор мало прича и на том свом језику?

И каква је то пракса да се у Београду, у Србији, све више прилога прави искључиво не Енглеском?!
Молим лепо, код куће смо, Српски је овде главни језик, дај ми превод, титл...што ја морам да знам Енглески да бих пратио домаће медије?!

А и тај Енглески на коме се праве домаћи прилози углавном баш и није на неком изузетном говорном нивоу...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
sjajna emisija
gostuje Bogdan Karaičić (pomoćni trener KK) kod Edina i Koleta

da izdvojim:
- izjava o Naneliju koji je prvi u EL po poenima po posedu iz izolacije, a Exum je tek četvrti - "da, kvalifikacija za to je minimum 20 poseda u sezoni a on je otprilike na 21-om - znate ono: ko dodaje, taj se ne prodaje"

- izjava o Danilu Anđušiću koji je prvi u EL u procentu poena po posedu iz pick&roll-a, ispred Pantera koji je peti:
"on je ono što mi zovemo microwave shooter, dođe, odradi tih 5 minuta i onda mu kažemo 'aj izađi da ne kvariš, zaledi statistiku.."

:buhaha

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Релативно оптимистички текст:

 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Dok iznad nekog lebdi duh, neko ima duh:
...
Već duže vreme utakmice KK Partizan predstavljaju čudesan fenomen; odavno nisu više samo spektakularan sportski događaj. Čuveni svetski sajt “100 stvari koje morate videti kada dođete u Evropu” uvrstio je Partizanove utakmice u Areni.

I jeste to čudesna atmosfera. Preko 20.000 ljudi navija, peva kao jedan sve vreme. I kada Partizan gubi.

Međutim, ono što je najteže objasniti – i to je istinski fenomen – otkud ta “oaza ljubavi i lepote” usred društva ispunjenog mržnjom, agresijom, gde su prostakluk i netolerantnost uspostavljeni kao osnovni model ponašanja?...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.121
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Evo sad slušao sportski žurnal na radiju beograd i pričali NEVEROVATNIH PETNAEST MINUTA o utakmici... ne sećam se da li je to IKAD bio slučaj o nekoj našoj utakmici...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Браво момци :clap
Одличан видео и како је само трибина прејебено изгледала са свим тим људима и заставама.

Питање једно овај микс из видеа Паок-Партизан јел има негдје да се скине, нисам наилазио на ову верзију чини ми се.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
https://www.facebook.com/partizan.net/videos/упознајте-круну-уну-митровић-водитељку-хепи-тв-осим-25-минута-безочног-пљувања-п/151959827886354/

Ovo je za zestoku tuzbu i provlacenje kroz blato. Jesmo navikli da nas prozivaju na razne nacine, ali dosta vise.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Uh, baš gadno izgleda reklama za ,,cigansku,, sezonsku kartu na sajtu koji se bavi samo Partizanom, e sad...da li takve reklame dolaze tamo nekim algoritmom samo za moj kompjuter(?), ili su ih ovi podno Brda nekako tamo instalirali za sve koju su na internetu, ali da je ružno, ružno je... :icon-rolleyes:


 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
272
Reaction score
1.233
Локација
Čačak
Uh, baš gadno izgleda reklama za ,,cigansku,, sezonsku kartu na sajtu koji se bavi samo Partizanom, e sad...da li takve reklame dolaze tamo nekim algoritmom samo za moj kompjuter(?), ili su ih ovi podno Brda nekako tamo instalirali za sve koju su na internetu, ali da je ružno, ružno je... :icon-rolleyes:


Trebao si da slikaš/screenshoot jer ovako kada mi otvorimo linkove nećemo videti te karte verovatno :) A inače ti algoritmi rade na foru da prikazuju nešto po osnovu tvog naloga koji ti je tu ulogovan. Bilo da je to Google/gmail ili nešto treće. Tako da ako si pretraživao nešto tipa "sezonska karta", postoji šansa da ti se pojavi bilo koja karta pa i ta ciganska
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Ja sam u inkognito modu i kod mene ih nema...

Screenshot 2023-07-07 at 18-05-42 Volim Partizan.png

... jedino što nema veze sa Partizanom je ona reklama za nešto što se zove Protein global...

edit: zaboravih da dodam - koristim Firefox, mislim da je to bolja opcija od Chrome...
 
Top