Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

P3G

Početnik
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
80
Reaction score
2
Локација
Istoèna Tribina Hrama, Ulaz H
Ljudi, nije mene zgadilo to što su se 4 mamlaza nalivala pivom slaveći poraz Partizana. Problem je u tome što je Politika nacionale stala iza toga. Ej, podrška talogu na tom nivou, od straen takve institucije, sa tim tiražom. Držite mi čeloooooo...
 

Black&White Man

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
110
Reaction score
1
Локација
Sweet home Alabama
Два "стуба Српства" се, чини ми се, ослањају један на други. Само се поставља питање који ће први пасти и повући овог другог за собом.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
što se tiče Topa sa SOS-a moram da kažem da me je ranijih godina pomalo i nervirao, ali unazad neke dve - tri godine me prosto oduševljava... prošle letnje pripreme je odradio više nego profesionalno a usput sam zbog tih njegovih komentara i priloga plakala od smeha, toliko da sam gledala i reprize, k'o Maratonce, i opet vrištala... za razliku od onog ćoravog ćelavog debeljka što prati ciganliju i radi njih... čovek je opičen koliko je težak...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
СКАНДАЛ! СКАНДАЛ! СКАНДАЛ!!!

Пре 5 минута чујем Вести на РТС1 и овако прича ликуша: "Након неизвесне завршнице и победе од 5:2 ц. жлезда је једини наш представник у квалификацијама за Лигу Европе".

За не поверовати!
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
I posle da im plaćamo preplatu??!! Za šta bre, za gluposti koje seju na sve strane i što nisu hteli da prenose i Vojvodinu i Sevojno i zbog ovakvih gluposti!
Ma ko ih jebe!!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Сад треба да им се на*ебемо за следећих 10.000 година. Има ли неко број одговарајуће службе у РТС-у?
 

Pekmen

Početnik
Учлањен(а)
19.04.2008
Порука
17
Reaction score
0
Boli me ona stvar za cigansture, ali mi se cini da javnost u Srbiji samo ceka kad cigansture stiguno do nekog "uspeha". Samo se treba setiti kako su velicali KK Sledecu Deceniju na pocetku prosle sezone.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Kako vi uludo rasipate energiju , bespotrebno. Umesto da svi dodjete na JUG i da zagrmite vi se vecito bavite perifernim stvarima. Rekla pa sta sad:roll:


I da prenos Vojvodine je bio na rtv1.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Кад год приметим да се ртс неозбиљно поиграва са животима милиона Партизанових навијача, утешим се, кад се сетим призора крајем прошлог века, тв бастиље, па октобарских промена, једино оно од натоа нису можда заслужили, али и то им је нека божја казна, ипак они имају одговорне уреднике и људе ту, који ће сносити одговорност за све неправде према нама, кад тад.

Партизан је и темељ и кров и врата и прозор Србије и србства,па чак можда ће се једног дана сазнати да је и стуб. А за нас Гробаре је увек био свети Партизан и што нас више мрзе и делују против нас црно -белих, ми их више непримећујемо и не гледамо, не читамо...

Сви медији изполитизованих умова, ц.з плаћеници, би требали целокупном спортском друштву Партизан и његовим навијачима да се сагну и клече пред ногама, пре него било какву спортску емисију започну.
 

zaka

Guest
"Partizan ima tri puta veci buzdet od Slovaka" to je naslov iz Blica...

znaci -- pocelo je pocelo!!!!
 

cane

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Jagodina
Jel čito neko današnji Žurnal i izjavu Šljivančanina.
"Pojedinci iz Humske i zdravlje mi ugrozili"

Kao, kako tim ne sastavlja struka, nego upravni odbor.....


Koji sljivancanin ?

Za tvoju informaciju i za sve,juce u kladionici uzmem zurnal i tri strane o ciganima i kog su dobili a za Partizan nisu hteli da napishu ni kog su izvukli niti si mogao bilo shta da procitash o Partizanu.Pred punom kladom sam pocepao zurnal tako da vam savetujem da nikad vishe to govno necitate.

Jebiga mozda pogreshna tema al cisto informativno
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
808
Reaction score
85
I ja se slažem sa tim da su mediji u potpunosti na ciganskoj strani, ali ruku na srce i naš klub je kriv za to. Kao što je bilo več pisano i u drugoj temi (možda smo i sad trebali ovo sve tamo da diskutujemo) nemamo te PR službe.
Ali hteo sam da kažem Canetu, da je pretero. O njima ima strana i po a o nama strana. Izgleda da nisi stigo do poslednje strane. A to što je o njima više napisano je za mene realno, pošto je utakmica od četvrtka još sveža . Meni je jedino zasmetalo, što je na naslovnoj strani prvo napisano gde i s kim igraju kalaušture a tek posle s kim igramo mi.

Poenta svega je da mislim, da ne treba baš u svakoj stvari tražiti teoriju zavere ......
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Jako mi je simpaticno , sto neki misle da nema nikakve zavjere.Mogu samo da vam kazem da ona POSTOJI i da traje decenijama,a vi mislite sta hocete.To je relikt komunizma i udbasko-politicke sprege koja je mrtvu kurvu prekoputa izdigla na nivo nekakvog bozanstva.Mi ssmo poceli to da mjenjamo,dug put je pred nama,ali uspjecemo,malo po malo i oslobodicemo svijet od ciganskog sektastva prije ili kasnije,samo polako...
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Skoro ceo dan na U92 sajtu stoji kao naslovna vest "Nezadovoljstvo u Partizanu", sa serijom tekstova o situaciji u Partizanu i "objektivnim" komentarima njihovog novinara :banghead :banghead :banghead.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
808
Reaction score
85
Ja ne kažem da nema zavere, nego sam hteo reći, da ne treba biti paranoičan i u svakoj stvari tražiti tu zaveru.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Журнал"

Van treninga je i Almami Moreira, njegov povratak iz Portugala očekuje se narednih dana, kad se stabilizuje zbog podatka da mu je prošle sedmice preminula majka.

:banghead

"Податак" да му је умрла мајка, па је ли смрт мајке податак, тупсону неписмени...:banghead

Ова невероватна будалаштина је у рангу Добросава Гајића, кад је током ОИ у Атланти рекао...

"Зоран Савић је имао једну породичну непријатност. Наиме, умрла му је мајка". :banghead
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.016
Reaction score
667
Не вреди брате, опет ће они да нађу нешто да би рекли да си шпијун и параноик...
наиме ово је само још једн од доказа каква нас сезона очекује... није још ни почела, а медији су већ стали на страну "стубова српије" и јасно показали да ће сваки цигански "успех" бити величан као бари а сваки наш успех ће бити ниподаштаван, јер јел те ипак ми играмо са нејаким тимовима, а комшиница само са барсама, реалима, валенсијама и челзијима...

"Журнал"

"Податак" да му је умрла мајка, па је ли смрт мајке податак, тупсону неписмени...

Ова невероватна будалаштина је у рангу Добросава Гајића, кад је током ОИ у Атланти рекао...

"Зоран Савић је имао једну породичну непријатност. Наиме, умрла му је мајка".

о Боже, какве све будаче ходају овом планетом :banghead
понекад ми се гади кад видим са каквим будалама делим ваздух :?
 
Последња измена од уредника:

Stajls

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
90
Reaction score
24
Локација
Rio de Zivkovo
Zato sam ja prestao da kupujem novine,pocevsi davno od TEMPA,koja je bila u stvari ciganska revija,do Zurnala i sada Sporta,jer tamo sede i pisu,obojeni novinarcici,kojima kodeks novinarstva nista ne znaci !!! Lepo rece Dule,pre par dana,neka ih citaju ,samo turci i njihovi janicari, sa one strane brda !!!!!
 
Top