Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.309
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Не знам мени је изгледало као зајебанција и пре него што је Брмба окачио ово, једноставно ово би ми било превише и за дезвеза а не за новинара.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Neka uzme tatu pa neka sa njim pravi parodije.
I za zajebanciju treba da se zna neka granica.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Невезано за овај текст који је постављен и да ли је пародија или не...
Али невероватно како се нико од новинара (бар ја нисам приметио) не осврне на чињеницу да се последњих неколико година уништавају клубови из ЈСДП који су узимали озбиљан залет попут ХК, ЖКК, сад и ВК...
У реду, разумео бих и оне приче о разлозима пропадања истих као што су неспособност управа, непрофитабилност ових спортова, лоша финансијска ситуација у земљи којој је последње на уму да брине о "тамо неком хокеју или женској кошарци"
Али како онда објаснити чињеницу да је не тако давно преко ноћи избрисан огроман дуг кк звезда, а потом створена нека ГМО творевина
Како објаснити чињеницу да је преко ноћи упумпан новац у вк звезда који се ето попео на "трон европе" а 2 године раније се давили у базенима
Како објаснити чињеницу да говна у фудбалу не поштују оне договоре о репрограму по коме морају редовно, сваки месец да се измирују обавезе, иначе се у суротном поништава репрограм
А они су константно били у блокади далеко изнад 30 дана баш у време када је била актуелна прича око блокаде ККП-а, а сви знамо како је прошао ККП у свему томе, морао је свако слово закона да поштује, што би и било у реду да исте обавезе имају и остали)
То је било тада, а могуће да су и даље у блокади, не пратим их нити ме интересује нарочито
Како објаснити константно одлагање гашења њиховог рукометног клуба

Поента је - не бих баш рекао да су све ове циганске управе из поменутих клубова успешне у вођењу истих, а нарочито да су заслужиле овакав третман неким успесима у блиској прошлости па да им се помаже на такав начин да се траже рупе у законима, прописима и сл. док када је реч о клубовима ЈСДП, поштује се сваки закон, пласирају се приче о законима тржишта у коме опстају само најјачи, профитабилни и сличне неолибералне будалаштине, а земљом владају деца комунизма...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Sjajan tekst na sajtu. Svaka cast autoru.

Jeb'o sam im mamu vise "novinarsku". Nepismeni i neobrazovani, bez imalo gradjanske hrabrosti i odgovornosti prema istini, dusu bi prodali za dva cevapa i pivo.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Bice ovakvih tekstova do maja meseca koliko god bude bilo potrebno. Sve ce da urade da osvoje titulu. Sve.
Sta nas jos od njih ceka to sami Bog zna. Imali smo dosta iskustva ovih godina, tako da nam nije bas strano to sto nam misle i sta nam pokusavaju da rade.
Zato sve snage i znanje treba upotrebiti da se 26. titula osvoji i da ih zaledimo i njima promenimo ime u fk zeleznik-cz jer i onako hudfaji ne znaju ni ko su, ni odakle su.
I da zavrsimo sa njima jednom zauvek, tako sto ce sledecih nekoliko decenija oni nama da gledaju u ledja.
Pa posle neka bagra pise sta mu volja. Oni i onako obozavaju istoriju.
26.Titula, lek za sve!!!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Jedan u moru primera zašto je ovo petparačko govno od medija zabranjeno na ovom forumu.

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca...nalistima-Kupa-Koraca-iz-straha-za-bezbednost
Senku na turnir bacio je i Partizan, koji je nastupio sa juniorima i kadetima, a trener Vujošević na tribinama ostavio zdrave - Bogdanovića i Lovernja.

I. Velimirović

Partizan je mogao da igra kup sa juniorima, ili ostatak sezone u nekom momentu pa do kraja - sa juniorima. Znam da mu je krivo, i ne samo njemu, što imamo još ta dva preostala igrača zdrava, stoga:

dragi I. napuši se .i. ti.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Да је ово Велимировићу први овакав текст...

Једном ће му стварно ПСД јебати мајку!
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Људи зајебавао се човек, немојте то на сајт стављати.

Ja ne znam ko je covek,mozda se i zajebavao. Tekst je debilan.

Ipak,moja baba,poreklom iz bosne. (serem u stvari ona i jeste iz bosne,pobegla od ustaskog noza) koja je zivela sa mojom bracom od tetke je 1994.cula zabranjenu pesmu Bore Corbe "gradimo europenis, beograde beograde u bodljikave zice nek te ograde, da ne udju izbeglice velike su izelice" ne shvatajuci ironiju tadasnjeg Bore i pocepala sve postere mom bratu od tetke koji je slusao doticnog.
Mozda je bila vizionar i provalila Boru jos onomad,ipak verovatnije je da je bila glupa ko kurac ne shvatajuci ironiju pesme.
Cak i da je ovaj tekst zajebantski, ipak je ovo veliku upaljac za sve postovaoce Pickoustog sneska belica i tog dela sBlja prema kojem zaista gajim samo ogromno gadjenje.
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
da li se zajebavao ili ne....ja sam ih dobrano napusio preko maila,izvlacenje paralela je u najmanju ruku odvratno
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ovo je mnogo manje ozbiljno nego onaj nezapazeni Milojkov tekst o stranom telu u Srbiji i Mustafidisu na golu Ergotelisa.
Ali dobro.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Да је ово Велимировићу први овакав текст...

Једном ће му стварно ПСД јебати мајку!

Ih kakvi ste. Vujošević i Danilović nemaju pojma kako treba sa medijima. Dule i Saša su glavni problem JSD Partizan. Umesto da ih gaje (€€€€€€€€€€) oni ih jadne napusavaju a ustvari ti novinari su veliki Grobari koji ne mogu nista jer se plase za posao, onda se dokazuju svojim šefovima kroz naručene tekstove ili člancima kojima treba udeliti Nušićevu nagradu za satiru. Prosto plačem zbog njihove jadne sudbine. :cry2

Džaba i da se deratizuje zgrada Ringier AG-a kada zaraza zahvata i navijace Partizana. Ali ipak treba da im čestitati na kreativnosti, sve bolesniji i bolesniji su. Mada više sam sklon teoriji da poput Vujoševića imamo halucinacije.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Neverovatno da najveći šljam , deo bolesne organizacije koja je obesmislila sva srpska košarkaška takmičenja, staje u obranu Kupa Srbije samo zato što nosi ime Radivoja Koraća. Pa oni su ti koji su ne pljunuli nego sahranili domaću košarku. Ono prošle godine sa pp aparatom je bilo samo opelo. Odjednom, toliko su bržni i zabrinuti za stanje i u samom Košarkaškom Klubu Partizan... Ej mi smo taoci Duška Vujoševića. Ne znam da li je mislio na ovih 7000 od pre neki dan, ili onih 22000 sa Reala.

Imate li obraza ili ste samo cigani?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
''града'' је већ овде био тема.

Циганска педерчина која глуми објектвиност.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ovu glupu ciganšturu Gradu samo jednu stvar treba priupitati, kako se osećao prošle godine kada je sa pp aparatom skandalozno osramoćen Radivoj Korać?!
 
Top