Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.427
Reaction score
40.799
Локација
Žrnov
Sa zakašnjenjem (mada - nikad nije kasno :)) oko Arene Sport

Moj kablovski operater (seoski đilkoši koji su kupili još veći seljaci sa Kopernikusa) ima samo AS 1. Ali zato ima SK - sve kanale.

I ja uzmem IPTV, tu ima svih 5 Arena. Ta AS 5 je inače đubre od kanala, program počinje u 3 posle podne i uglavnom su reprize nekih utakmica... retko nešto direktno, bar koliko sam ja videla....

U zemlji u kojoj su građani u materijalnoj situaciji kao što je to slučaj u Srbiji, emitovanje bilo kog sportskog programa tipa prenosa JSL utakmica, na bilo kom drugom kanalu osim na RTSu je bezobrazluk. Ljudima je mnogo i to što plaćaju jednom operateru, a da ne pričamo o većem broju.

Svaka priča tipa: "tržišna utakmica" bla, bla, bla, je shit klasični.

Ovde je dodatno još to što smo Partizan, pa nema veze - to i ovako niko ne gleda... strano telo, i ta priča...

Što se RTSa tiče, teško da će oni otkupiti....
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Interesuje me, i nije provokacija, kolike su brzine interneta u Srbiji? Da li imate brzine od recimo 20mb/sec ili vise... znam da ljudi vole da gledaju utakmice na TV ali moze se jednostavno prikopcati kompjuter na tv i gledati...a danas ima toliko dobrih strimova da je glupost po meni ocekivati da se RTS smiluje da emituje nesto, kako sam primjetio od kvalifikacija za ligu sampiona do ovih kvalifikacija za Ligu evrope nijednom nisu imali emisiju pred utakmicu a samu utakmicu cekamo ko ozeblo sunce... Na drugu stranu posto su cigane izbacili iz evrope zadnjih dana na raznim televizijama mozemo vidjeti emisije kako su nekada bili prvaci svemira i vasione i kako su "najsrbskiji" klub na svijetu... Jednostavno pomirite se sa sudbinom tako je kako je... Srbija zeljeli mi to ili ne je pod vlasti cigana koji unistavaju sve sto ima iole neku vrijednost... to je bilo od uvijek i nece se skoro zavrsiti...

Sve ovo sam napisao na brzaka, i sa puno emocija... i zato vam preporucujem, ako imate iole bolji internet, trazite sebi prenose na netu,... kupite za 20-30 eura sebi neki droid box koji ima daljinski i moze se lako prikaciti na net i tv, i preko njega nalazite strimove...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Ne znam za ostale provajdere ali u SBB-u su, uz potpisan ugovor na 24 meseci, minimalne brzine interneta od 15 Mb/s pa sve do 120 Mb/s, sto je vise nego korektno. A sto se tice strimova ja ih uglavnom izbegavam pre svega zbog loseg kvaliteta slike.

EDIT. Izgleda ni u klubu ne znaju da li ce biti prenosa. Na fejsbuku su veoma profesionalno napisali:
''Meč se igra u četvrtak 28.8.2014. na stadioonu Tofik Bahramov u Bakuu od 18.00CET (21.00LT) uz (verovatno) direktan TV prenos na javnom servisu RTS.''
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Neka je brate nek se slika sta ti ona smeta :):):):)
 

Alex_PFC4EVER

Početnik
Учлањен(а)
25.12.2008
Порука
108
Reaction score
4
Локација
Srbija
Na RTS-u ni da pomenu da smo se plasirali u LE. Sramota , bruka i sramota javnog servisa. Vazno je da o tenisu svaki dan ima ponesto da se kaze. Kad treba da se napadne klub tu su prvi, ali kad je nesto pozitivno, onda kao da ne postojimo.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Dragi nasi juznofrontovci...Marko Nikolic prica o medijskom spinu da ga posle ispadanja iz kvalifikacija za LS (od ekipe koja ide uzlaznom putanju vec par godina i ima kontinuitet, uprava im pametno posluje...i ove godine su se plasirali u grupnu fazu) grupa "najvernijih" (istih koji se sada utrkuju da nahvale istog tog trenera i stanu u njegovu odbranu) pocasti sa: picko celava!!

Da li vas je nekad sramota samih sebe kada stanete ispred ogledala!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja nesto nisam siguran da su mu oni sa Juga to skandirali ...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Stvarno ne znam iz kog razloga zboriš ovo , prvo zato što nije istina drugo zato što nastavljamo da jebemo sami sebe. Postoje ljudi i na ovom forumu koji su ga nazvali pičkom ćelavom pa se ne sećam da si stao u njegovu odbranu , ne zato što misliš da je dobar trener već zato što takvo vređanje ne priliči Partizanovcu.
Postoje ljudi na tom Jugu koji slobodno mogu reći da vole Partizan više od mene , ne znam iz kog razloga je to teško shvatiti.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.881
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja ne vidim razlog iz koga se ovaj tekst doživljava kao napad na Nikolića. Mislim da je napisan kao pojašnjenje Nikolićeve izjave. Grešim li?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
i meni se cini da je ovaj tekst pojasnjenje nikolicevih reci.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ne gresis ovaj tekst jeste pojasnjenje i slikovito objasnjenje Nikolicevih reci!

Podrzavam novi sajt JF mislim da su konacno shvatili neke stvari i rade dobru internet pricu!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma skapirao je i on da je objasnjenje ali navodno sad brane Nikolica a pre su ga pljuvali i vikali mu pi*ko celava (sto nije istina, tj. nisu mu oni to vikali ) .
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dragi nasi juznofrontovci...Marko Nikolic prica o medijskom spinu da ga posle ispadanja iz kvalifikacija za LS (od ekipe koja ide uzlaznom putanju vec par godina i ima kontinuitet, uprava im pametno posluje...i ove godine su se plasirali u grupnu fazu) grupa "najvernijih" (istih koji se sada utrkuju da nahvale istog tog trenera i stanu u njegovu odbranu) pocasti sa: picko celava!!

Da li vas je nekad sramota samih sebe kada stanete ispred ogledala!

Oni drugi su skandirali to. Ali možda su oni sad opet na Jugu doduše. Ne mogu više da pohvatam te transfere i pozajmice.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
jbt koliko ih boli ovo nase igranje u evropi.. ocekujem uskoro da zakace neki intervju sa mateusom gde on priznaje pred bogom da su sve utakmice koje je vodio u Partizanu bile namestene.

da je neko smisljao da nam najveci rival budu ratardirani umobolnici ne bi uspeo ovakve da ih napravi. ovakav sloj kompleksasa i maloumnika se stvara/radja jednom u 5000 godina
 
Top