Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PARTIZAN IMA SAMO NAS KOJI GA VOLIMO!!!

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
PARTIZAN IMA SAMO NAS KOJI GA VOLIMO!!!

Poslednjih godina, svedoci smo katastrofalnog stanja u svim klubovima JSD Partizan.
Pokušavaju da nam unište sveto ime, i unutrašnji i spoljni neprijatelji.
Jedini koji mu mogu pomoći smo MI KOJI GA VOLIMO!!!

Mi koji smo spremni bukvalno život da dajemo za njega (nije još došlo do toga, nadamo se da neće nikada).

Najmanje što MI možemo da uradimo za naš VOLJENI PARTIZAN je da konačno krenemo da dolazimo u FUDBALSKI HRAM - STADION JNA!!!

FK Partizan je stub JSD Partizan.
Zato je prirodno da nas najviše bude u našem HRAMU. Cilj treba da nam bude da se za svaku utakmicu traži karta više, da JNA bude krcat. Da od utakmica na kojima je Partizan domaćin napravimo praznik, da ko god dolazi u goste zna da ga tamo čeka gomila ludaka, spremna da svojim miljenicima pruži maksimalnu podršku, a protivniku napravi pakao.

Naša dužnost i obaveza je da potomcima ostavimo bolji Partizan.
Potrudi se zbog svojih naslednika, da i oni mogu za 50 godina da uživaju u nekim novim Kovačevićima, Vukotićima, Ilićima ...

Setimo se MI navijači Partizana lepih trenutaka iz bogate istorije našeg FK i sa tom setom počnimo da budemo redovni u Hramu fudbala.

Niko neće spasiti naš Partizan, ako MI sami ne pokažemo da nam je stalo do njega.

Zato majicu na sebe, šal u ruke, dedu, tatu, unuka, babu, unuče, mamu, strica, tetku, ujaka, kuma, brata, sestru, momka, devojku, zaboravljenog druga iz obdaništa pod ruke, i pravac - HRAM.

Sasvim je nebitno koju tribinu ćete izabrati, jer svi mi podjednako volimo Partizan.

VIDIMO SE U NEDELJU 07.08.2016. u 19 časova u našem HRAMU!!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
PARTIZANOVCI SVAKA NAM ČAST, ALI MOŽEMO MI BOLJE

Sinoć smo u naš HRAM došli u finom broju.

Vršili su istok i zapad pritisak na sudiju i protivničke igrače, Jug je konstatno navijao (mora to jače). Istok je po mom subjektivnom mišljenju sinoć bio najbolji. Neka se zapad ugleda na istok, a Jug na zapad i na idućoj utakmici da bude to sve još bolje.

Igrači nam se na našu žalost nisu odužili, sem par pojedinica. Bili su izgubljeni, bez želje za pobedom, neki i bez snage za "ozbiljan" fudbal. Kao ekipa su podbacili i treba da se pogledaju u oči, kažu jedni drugima šta imaju i već u Ivanjici zaigraju kako dolikuje igračima Partizana.

Naš fudbalski klub nikako da dotakne dno. Kada god MI pomislimo evo ga "dno dna", FK nas ubedi da ima još puta u jednom smeru do dna. Traku u drugom smeru i pohod ka vrhu možemo napraviti samo MI

Nemojte sada da klonemo duhom, ako nas je sinoć bilo 8000. Neka nas 14.08. bude duplo više.

Moramo MI da dolazimo na stadion. Naš zadatak je da od nesretnika na terenu napravimo ratnike i nas i njih učinimo sretnicima. Puna podrška Marku Nikoliću, koji zajedno sa nama MORA nešto da učini i načini naše igrače pobednicima.

MI treba zlotvorimo iz uprave da otvorimo oči. Da se zlotovori ne kriju više iza igrača i struke ko devojčice. Neka izađu i kažu mi smo krivi za situaciju, ili neka se nose u njihove privatne rupe i sjašu sa Partizanovih jasli. Moramo im MI biti trn u oku, moramo ih mi svakoga dana, a naročito danom kada se igra utakmica na JNA podsećati da oni samo služe našoj svetinji, a ne naša svetinja njima.

Ne zaboracite da PARTIZAN IMA SAMO NAS KOJI GA VOLIMO!!!

MI ĆEMO U NEDELJU 14.08.2016. biti u našem HRAMU!!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Posle lošeg početka sezone. Parni valjak je krenuo da melje i nema nameru da prestane.

Popravili smo položaj na tabeli i smanjili bodovni zaostatak u odnosu na ljubimicu premijera.

NAŠ PARTIZAN JE U NEDELJU 02.10.2016. od 19 časova domaćin Mladosti iz Lučana.

Hajde da MI popunimo JNA, bar upola ko na derbiju

Idemo utakmicu po utakmicu do titule.

Budimo vetar u leđa igračima i Marku Nikoliću. Ne dozvolimo da nas ljudi u crnom (žutom, zelenom, lila) oštete. Nosimo naše igrače do novih pobeda i jasno im dajmo do znanja da nisu sami.



HAJMO MI U NEDELJU NA JNA DA ZAJEDNO VOLIMO NAŠ PARTIZAN!!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
BRAĆO PARTIZANOVCI!!!

Prolećnu premijeru na JNA obeležila je SRAMNA poseta.

Svako ima svoj razlog zbog koga nije došao. Poštujemo svako mišljenje i razloge odsustva. Ali nas niko ne može ubediti da naš tim, koji se bori sam protiv cele fudbalske Srbije ne zaslužuje brojniju podršku.

U subotu gostujemo našem najvećem rivalu u njihovoj rupi.

Unazad par godina smo od istočne tribine napravili pravo PARTIZANSKO uporište i zajedno sa južnom tribinom bili dvanaesti igrač.

Hajde da to ponovimo i 04.03.2017. godine, nosimo naše igrače do pobede. Našim prisustvom im damo do znanja da nisu sami i zajedničkim snagama se poseremo na tortu!!!

SUBOTA 04.03.2017. u 18 časova. BUDI I TI DEO POBEDE NAD ŽGADIJOM!!!!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Od danas krece prodaja karata, zato svi na blagajne!! Moramo ciganima da se useremo na njihov rodjendan. Marko i igraci ce sigurno biti na nivou, pa samim tim moramo i mi. Istok nece izneveriti, nadam se da to vazi i za ostale tribine. PUNI KUCKU!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Mozda smo vakvi ili takvi, ali nijedan derbi nismo zakazali, bio on u rupi ili JNA.

Bice to dobro odradjeno sa nase strane, samo jos i momci da odigraju dobro i to je to.
 
Top