• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

PARTIZAN NIS - Darüşşafaka 69:57, igrač utakmice

Igrač utakmice

• Corey Walden

Votes: 0 0,0%
  • Uroš Trifunović

• Marcus Paige

• Rashawn Thomas

• James McAdoo

• Nikola Janković

• Total voters
    119
  • Poll closed .

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.346
Uz odličnu odbranu, dosta truda, nepotrebnog opuštanja i spuštanja razlike, Partizan je na učinku 3/1
Bravo, crno-beli!

Nole84

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
168
Svaka čast Jaretu al Gorda je pogurao kada je trebalo.

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
279
Локација
Beograd
Da mogu dao bih Trinkiju. Odbranu je utegao do savršenstva, izuzev onih par minuta na kraju.

Nek bude Novica, ne samo zbog statistike, od početka je nametnuo agresivnu igru i jak tempo pod košem, ostali su pratili bez prigovora i odigrali vrhunski.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
6.354
Novica.
Pokazao magzi bogziju- Bonziju gde je došo.
Tako se brani kuća(Pionir), dres , tim.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
2.097
Локација
Beograd
Jare je itekako zaslužio ali sam zbog odbrane i poljuljanog samopouzdanja glas dala Zagoru...

kibo

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2018
Порука
33
Razmisljao izmedju Jareta i Mozlija, ali na kraju sam glasao za Mozlija.
Mnogo je dobar osecaj gledati protivnicke bekove kako prolaze driblingom kroz reket a na pamet im ne pada ni da pogledaju na kos jer znaju sta ih ceka
Ni Vranesa se nisu ovoliko plasili

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
2.824
Mnogo, ali mnogo nam znace Novica i Mozli... Novica koji zna ovakve utakmice da odigra rutinski + kao predvodnik i crni brat Mozli koji kida sa energijom i pokrece tako i celu ekipu... Bravo za te momke zaista... ali moj glas ide ipak mladjanom...

Ognjen Jaramaz (15 poena, za dva 2/5, za tri 2/3, bacanja 5/8 + 4 skoka i 2 asistencije)

Racionalna igra... Nije se ispucavao, posebno za tri kao sto nekad zna... davao koseve bas kad treba, posebno onu trojku i ona bacanja za mirniju zavrsnicu meca... Bravo Ogi !!!

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.045
Локација
Beograd
Jare je itekako zaslužio ali sam zbog odbrane i poljuljanog samopouzdanja glas dala Zagoru...
Zagor je fini dečko, i danas je ,,pokidao,, u odbrani, pokupio je mnoge lopte koje bi završile u našem košu da ih nije pokupio, ali...on nije klinac koji tek počinje...on je igrač Partizana...kako uopšte da pričamo o ,,samopouzdanju,, jednog igrača K.K. Partizan?!
Da li je Kićanović razmišljao o samopouzdanju? Grbović? Saša Đorđević? Novica Veličković?
Niko nama ne može unapred da ,,upiše,, neku pobedu, ali igrač K.K. Partizan izlazi na parket da pobedi svakog. Da osvoji sve. Nema tu mesta za preispitivanje samopouzdanja ili razmišljanja šta si i kad si promašio. Jednostavno nema. Tu si da pogodiš i da pobediš. Svejedno šta će biti, ali zato si tu.
Oh, razumem ja njega, i ja sam ponekad itekako ,,u kanalu,, i zbog posla i zbog ,,promašaja,, i zbog ovog ili onog...i nije to baš lako, ali, jbg, ja ne igram u Partizanu...1000 i 10 000 je onih koji maštaju da budu na tom mestu, u tom dresu, ali nisu. Nisu dobili šansu i nikad je neće dobiti - on jeste.
Sa svim što taj dres i grb nose. Tako je kako je.

I kucam i razmišljam takođe kome da dam svoj glas...Jare je ,,povukao,, napadački, Zagor je ,,povukao,, pozadi skupljajući te lopte da ,,ne padnu neprijatelju u ruke,,...ali, eto, ja, uvek pristalica ofanzive i stila ,,Napadaj, napadaj, Partizane napadaj,, daću svoj glas Zagoru koji je dao od sebe sve ono za šta je večeras bio u stanju, i zato što sam ga već dva puta pominjao na dve teme - da ne pomisli da imam nešto protiv njega, a i da ga posavetujem da na terenu nema vremena da se misli ulazi li nešto u koš ili ne.

Na terenu se samo IGRA i BORI...tamo ,,misliš,, celim telom...niti ostatak tela treba da ,,isključi,, glavu jer je glava potrebna da traži rešenja u milisekundi, ALI - niti glava treba da ,,ometa,, ruku kad ta ruka šutira...tad glava treba da ,,ćuti,, a ruka da pogađa...

ZliGli

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
638
Локација
Novi Sad
Ogi = samopouzdanje BRAVO
Mozli, Kapiten, čak i Birča za dlaku iznad ostalih. Kolektivna pobeda.
Radetu glas ako vidi tabelu glasova :) da malo digne glavu..
Trifa nastavi..