PARTIZAN NIS - Virtus 99:81, igrač utakmice

Igrač utakmice

• Total voters
    163
  • Poll closed .

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.512
Nervoza, stres, iščekivanje, jebem ti dan i hladnoću, kad će više utakmica...
Mali omaž jednoj od većih legendi JSD Partizan, himna koja se tradicionalno peva.
Trinkijeri, nakon detaljnog iščitavanja foruma, odlučuje da posluša ZlatiborPfc i, kao keca u rukavu, da otvori utakmicu kako valja, pušta, koga drugog, nego Novicu, od milošte, "ubicu".
Gledam, hvatam se za čelo, nije vruće, gledam u telefon, da li je 2008? Igra se čovek sa protivničkim centrima.
Iz vrha Evrolige, ipak, javlja se majmun Bertomeu, sa naredbom da se kapiten izbaci iz igre da bi utakmica dobila fer uslove. Pička ciganska...
Lepo šutiramo, kako smo navikli, Pejdž ruši neke mitove da ne zna da reši velike protivnike, Voldenu se smučilo to što mu lopta nije često u rukama ove sezone, pa sa velikom željom i zalaganjem demonstrira da zna da 3, a zna i do samog kraja (Denda™).
Počinje 2. poluvreme, vidi se pad u energiji, bivši igrač FMP-a razigrava saigrače, pravi se serija 9:0, muk u hali, a meni u glavi smrdljivi Hag i 2:0.
Sudije, veliki ljubitelji ABA lige, se ugledaju na kolege koji dodeljuju pravdu u istoj. Nije problem.
99:81, prva pobeda u ovoj fazi Evrokupa, pomalo neočekivan rezultat, ali uvek dobrodošao.
Možete glasati za igrača utakmice.
:partizan-fan:
I da, izvinite za ovaj upis. :ziveli

Spalding

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
443
Локација
Novi Sad
Novica smirio ekipu i odigrao doktorski kad se nije znalo da dobijamo ovo sa 18 razlike, dok je bio egal i kada je trebalo imati baš velika muda. Pejdž, Volden (tekma sezone), Gordić, Mozli, Jare.... greota glasati večeras. Trinkijeri, kapa dole!
Glas dajm "šestom igraču" PUNOJ ARENI! Iako nisam bio večeras, moja sezonska nije propala i nismo zbog mene imali "čoveka manje", išao moj ortak!

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
731
Локација
Wien
Mozli, ozeni me!!!! Kakvu energiju taj covek ima, to je ne verovatno... Ali moram Woldenu da dam glas, odlican danas.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
2.966
Novica kapitenski, Pejdzic konstantno dobar, Volden odlican veceras... ali za majstorsku partiju ne mogu da odolim i ne dam glas za:

Nemanja Gordic (22 poena, za dva 3/3, za tri 2/4. bacanja 10/10 + 4 asistencije)

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
259
Локација
.
Slatke muke za koga glasati, a ne ogresiti se. Ipak moj glas Gordicu. Sjajna utakmica sa malim padom na pocetku drugog dela. Al' dobro nemoguce da bude bas sve perfektno.

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
104
Svi fenomenalni,glas za Korija

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
6.309
Локација
Beograd
Новица, Пејџ, Кори, Горда, заиста сви супер и једна суперсонична утакмица, и, ако је тај Виртус главни фаворит за освајање Еврокупа, па шта смо тек онда ми?!

Момци, улепшали сте ми ове празничне и нерадне дане, донели добро расположење и срећу, па шта више човек да пожели?!
Хвала Вам на свему!

Али...у духу тога што смо се данас на једној другој теми ,,расписали,, (а ја највише) о војсци, мој глас иде овој кошаркашкој ,,старој куки илити џомби,, Гордићу јер он онако, искусно, а лагано, оп вођење, оп асистенција, оп шут, оп кош, оп победа!
Прави онај плеј из неких старих добрих времена - ради човек брате оно што треба да се на терену ради, а ови са друге стране, могу само да га гледају и да му завиде, илити војним речником речено:

Стара џомба (кука) питао фазана: ружна (тужна) птицо, кол'ко имаш дана? :D

:napred-partizan:

Напред Партизан, тим који своје порекло води из једне војне дисиплине, рада и реда, где се зна да постављени задатак мора и да се изврши!
Господски Клуб, још из давних времена када смо били другови...

Послушајте шта Сале Ђорђевић каже о томе где је постао човек, послушајте шта је Мока Славнић говорио о томе шта га је дочекало док је био у Партизану...

Велики смо Клуб и велику смо утакмицу данас одиграли.

Лепо. :icon-biggrin:

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Pejdžić Marko. Iz utakmice u utakmicu pokazuje da je to njegova sezona.