Partizan - Radnik 3:0, igrač utakmice

Partizan - Radnik 3:0, igrač utakmice

• Total voters
    59
  • Poll closed .

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
2.217
Локација
Nickname
Šćekić, L. Marković, Vujačić.
S tim što bih umesto Markovića možda umetnuo Živkovića zbog onih par kifli sa desnog boka pred kraj meča, kakvih odavno nije bilo od strane bilo kog beka Partizana, ali je @PFC_SO zaboravio da ga stavi u anketu :D

PFC_SO

Super Moderator
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.143
@Zlatiborpfc ima samo 15 opcija za anketu tako da su Pavlović i Živković kao igrači koji su poslednji stupili na teren morali da otpadnu da ne bih stavio samo jednog pa ispalo da nekog forsiram :D

Od mene glasovi Jojiću za dve asistencije, Šćekiću i Vujačiću za golove kojima smo načeli i priveli kraju protivnika a i za sačuvanu mrežu s obzirom da su obojica defanzivno orijentisani igrači.

Последња измена:

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
240
Markovic ( ovo radim vec drugi put iako do pre desetak dana mislio da ce se to ikad desiti)
Vujacic zbog gola
Japanac zbog Japana

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
6.718
Јојић због перфектних центаршутева, Вујачић јер их је мајсторским скоком начео и Маркец због све боље и боље игре.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
7.605
Локација
Beograd
Вујачић због гола који ,отвара, бункер...
Шћекић да и он добије глас као и колега му из Монтенегра - ти први ја до тебе, ја теби сердаре, ти мени војводо! :D
Е...трећи глас...можда Јојић због две корнер асистенције...или Маркец јер је његова била лепша...па...да не бих био у недоумици, дајем га Асану јер је и он дао гол! :D

Али...има места и за још бољу игру...свака част Вујкету за гол и то што је убедио Станоја и неке на Форуму да треба увек да буде у првих 11, али видесте ли ви оно када су два корнера заредом била за Радник, код првог Поп пребацио лопту преко пречке, код другог, крупан кадар, Вујке у грчко-римском стилу рвања са противником оба се смандрљаше на земљу, судија нем...то ће у Европи да се суди или као фаул за нас или као пенал за њих...Вујке много пада, много кука, држи се за ногу, он је бре штопер, мора друге да бије, не они њега, мора да остане увек на ногама, итд, итд, итд...

Јојић две асистенције из корнера, али...много је успорио, није он био баш врхунски техничар, играо је на своје физикалије...а сад их очигледно више нема...
Није ни Натхо у првој младости, Маркец је проиграо, али...питање је шта може у јачим утакмицама...гледам Сурдулицу, мислим на Казањ, мислим на Европу...Бањака опет нема, Света ће можда назад у Олимпијакос, Сума изгледа иде, Бајабек греје клупу...

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.004
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Asano, L.Markovic i Scekic
Japanac dokazuje na svakoj utakmici da je nas najvazniji igrac a najcesce i najbolji, Lazar pokazuje da mozda ima u sebi jos ponesto od ozbiljnog fudbala (nadam se da ce Jojic ubrzo nesto slicno...)
Scekic zbog konstantnosti i uvek maksimalnog zalaganja sa i bez lopte, a danas u zbog lepog gola