Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizanov Podkast

Статус
Затворена за писање одговора.

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Od ove sezone ću imati čast i priliku da snimam emisije i određeni materijal za Partizanov kanal, pa bih napisao i nekoliko utisaka sa samog terena. Drugi put u životu sam pratio utakmicu iza gol aut linije (prvi put derbi koji je Jojić rešio ali to je već neka druga priča), te zaista se primete neke stvari koje sa tribina možda i promaknu:

1. Ogromno poštovanje cele klupe, a pogotovo mladih igrača prema Iliji Stolici. Očinski stav i ophođenje šefa prema klincima.

2. Rikardova želja za golom, tolika da bukvalno poludi svaki put kad ne dobije loptu ili promaši šansu. Lepo je videti toliku glad za golovima iako ume da deluje čak i pomalo neprijatno kada se dere na saigrače i širi ruke kada ne dobije loptu, čak ga je i Zdjelar kapitenski smirivao nekoliko puta. Lično, za mene je to pravi napadač, golgeter, čovek koji bukvalno živi za gol.

3. U 90 i nekom minutu neko sa tribina je zasvirao kao da je sudija označio kraj, golman Javora se okrenuo ka golu, prekrstio, ušao u gol po flašicu vode i sa njom pošao da izađe sa gola dok brat Lutovac sve vreme dribla i trči po ivici kaznenog prostora, da je samo digao glavu video bi prazan gol. Goša se posle 10ak komičnih sekundi dozvao pameti i vratio na gol, dok je Lutovac u driblinzima na kraju izgubio loptu.

4. Neverovatna energija Bibarsa Natha. Ne govorim samo o energiji na terenu, već i pre i posle utakmice, jako pozitivan, raspoložen, nenormalno motivisan.

5. Prelepa atmosfera u Ivanjici, mnogo ljudi je ostalo bez karti koje su rasprodate ali su na gurku ipak našli svoje mesto na tribinama, atmosfera pomalo i karnevalska u nekim trenucima, lepo je počelo, nadam se da ćemo uhvatiti ovaj momenat i izgurati početak prvenstva i evropske kvalifikacije uz podršku i pune tribine.

Kačim i video izveštaj koji sam napravio, nije sjajno, ne bi bilo grobarski da mi se telefon nije isključio u drugom poluvremenu pa sam se pred kraj snalazio, pozajmljivao, nemojte zameriti... Biće uskoro i podkast i razne druge emisije, ipak sam tome vičniji nego snimanju ali o tome više u nekim sledećim postovima.

 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.

Од уторка 12.7.2022. године, у сталном термину од 18 часова, можете пратити нови ТВ пројекат ФК Партизан под називом „Партизанов подкаст”.

Из недеље у недељу, водитељ Огњен Радосављевић ће се трудити да кроз разговор са својим гостима – представницима стручног штаба, управе, али и играчима и навијачима, да одговоре на сва питања актуелна током једне фудбалске сезоне.

Сталне рубрике и актуелне теме даваће увид у начин размишљања свих важних структура у служби нашег Партизана.

Гост прве емисије Партизановог подкаста био је прекаљени Гробар и чувени радијски водитељ Предраг Поповић.

„Партизан има само нас и ми имамо само њега. Зашто да се стално дивимо навијачима Борусије Дортмунд и Ренџерса чији клубови распродају сезонске карте за цео стадион, хајде ми да будемо такви! Цене сезонских улазница су више него популарне, обезбедите своју карту на време и уживајте целе сезоне у неком новом Партизану!“, позива популарни Поп!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

PARTIZANOV PODCAST: Rikardo Gomeš - Sramota šta se dešava u ligi, u Evropi ćemo pokazati vrednost!​


Evo postavio, nadam se da čovek koji vodi emisiju odnosno kolega sa foruma @Elric neće zameriti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top