Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
IMG_20200220_170836.jpg

Na tv Partizan pustena je repriza 128 vecitog derbija.. mozete da nadjete tv Partizan na youtubu i premotate par sati..

Ovo je pravo blago.. po prvi put gledam ovu utakmicu u celosti..

Secam se naslova u novinama, "Parni valjak pregazio peshake"..
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Auu ovu utakmicu sam gledao kod kuce ali nije bio direktan prenos na smrdljivom RTS (satelit) nego odlozeni neki sat vremena kasnije tako nekako.
Smestio sam se tada u svoju sobu sa tadasnjom devojkom (htela za prvi put da vidi kako to izgleda kada ja gledam Partizan :D ) iskljucio mobilni da mi slucajno neko ne pokvari uzitak pa da me izvesti, a i TV u mojoj sobi nije imao opciju teleteksta (za svaki slucaj da ne padnem u iskusenje pa da proveravam kako nam ide :D
Utakmica pocne Partizan odlican pritiska crvenu gamad. Cigani samo tuku sudije prave se blesavi i sviruaju nam nepostojeci ofsajd u jednu situaciju a ja malo po malo pizdim i psujem. Zatim ruse Tomica u sesnasterac, a sudija ne svira nista e tada sam poludeo i culi su moje urlikanje i psovanje roditelji koi su bili na prvom katu. Keva dolazi lupa na vrata kaze ne deri se prepaces devojku greota je, dosla ti u goste a ti se ponasas kao manijak :D Onda oko 40minut korner Lomic centrira skace Mihajlov i zakucava 0-1. Ekstaza poceo sam da se derem i skacem u sobu evo je opet keva dolazi da mi ponudi sedativ da se malo smirim jer to (spored nje) nije bilo normalno. Tada se umesao cale (ko me i navukao na Partizan) i zabranio joj da dolazi vise kod nas kaze pusti deca nek gledaju Partizan i nek se raduju :D
Drugo poluvreme bio sam kao u transu spucao me adrenalin skroz Zarko Lazetic daje gol za 0-2 ali sudijske picke ponistavaju opet masu ofsajd. Nisam se ni puno razocarao kada su ovi slucajno izjednacili na 1-1 imao sam neki osecaj da cemo da ih zgazimo kao vaske. Nekoliko minuta kasnije Bajic tras 1-2 ponovo ekstaza. Zatim malo zatisje pa jedna kontra lopta prolazi pored Lazetica, Lazic natrcava sutira i pogadja ciganskog golmana u nogu ali na odbijenu loptu natrcava Nebojsa Marinkovic i zakucava za 1-3 osecaj sto bi rekao kolega Srna erotica :D
U medjuvremenu usao je golobradi klinac Jovetic. 80 i neki minut neko salje odlicnu loptu u prostor a Lazetic je sam 1 na 1 sa golmanom 1-4 a ja skacem i vicem jebi cigane
Nekoliko minuta kasnije ista prilika ali Lazetic masi sansu za peti gol. Zatim smradovi opet od nigde nikud iscackaju i daju gol 2-4.
Posle toga Jovetic salje loptu u prostor trci Macan Zajic obisao je golmana ali sutira u spoljnu mrezu. Utakmica se zavrsila a Lola zatim na kzs sakljucao sve to tamo :D Osecaj posle utakmice bolji od seksa Partizan zgazio galakticke sampione sa Bajevicem na klupi koga su cigani te sezone doveli do ludila i covek je pukao i otisao u sred utakmice mislm da je bilo sa vojvodinom.
Iako do kraja ove sezone cigani nas tukli jos 3 puta ovu utakmicu uvam smatram za pocetak nase dominacije koje je zapocelo od sledece sezone sa stitarcem do polusezone i zatim sa Jokanom.
Devojka na kraju mi je rekla da dok je bila utakmica da sam bio kao potpuno drugi covek. Nikada nije me videla da se tako derem psujem i nerviram u drugu situaciju nego samo kada gledam Partizan. Dr. Jekyll Mr Hyde transformacija ali da joj sve to bilo zabavno.

Jebiga malo sam se zaneo ovo mi je najduzi post ikada :D Izvinjavam se ako sam vas smorio :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Zajicu nikad necu oprostiti i zaboraviti mrtvu sansu za petardu! Evo, opet se iznervirah :banghead:
I jos jedan derbi u kojem nas je sudijsko govno urnisalo ne dosudivsi dva penala za nas.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
15 godina od Dnjepra

Lično meni jedan od najdražih mečeva uz naravno nezaobilazni Njukasl 2003. i Anderleht 2010.



 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Sad sam ovo pročitao što vele Nađ i Đorđević.
Pogledajte samo kako su nas ugostili Ukrajinci i ove njihove smicalice.. pa ne bi nas tako Šiptari primili.
Zato je pobjeda još i draža.
Svaka čast i momcima što su ladno ,,jugom" pošli za daleku Ukrajinu.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Sećam se kako sam umalo slomio ruku o zid kad je Simon pogodio stativu. I onda par minuta kasnije Nadj/Radović ga meće. Jeste u Bg bilo snega, ali posle protiv CSKA još gore smrzavanje.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Zajicu nikad necu oprostiti i zaboraviti mrtvu sansu za petardu! Evo, opet se iznervirah :banghead:
I jos jedan derbi u kojem nas je sudijsko govno urnisalo ne dosudivsi dva penala za nas.
Ubrzo posle toga igrali smo nesto u Pioniru, sretnem njega i Lazetica i pitam “paaa sto bre niste dali onaj peti, sto?” - “haha igrali smo 4do6”
 
Top