Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.537
Локација
Yaoundé
Au, ekstra fotografija! :clap

Zna li se bar još neki detalj? Avion ispred kojeg stoje je jedan od JAT-ovih DC-3 civilne registracije YU-A... Od ukupno 16 jugoslovenskih ''dakota'' većina je nosila registraciju koja je počinjala sa YU-AB... a samo su četiri primerka počinjala sa YU-AC... poslednja dva slova se ne vide, na vertikalnom stabilizatoru osim trobojke nema brojeva ili drugih oznaka, pa je nemoguće reći da li je na fotografiji jedini originalni DC-3 YU-ABM ili jedan od ostalih prerađenih vojnih transportera C-47...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.917
Reaction score
26.590
Na ovaj dan!


Treca pobeda u nizu u rupi, nakon 18-ogodisnjeg posta.
Kisa, hladno vreme, cigani izbacili Kajzersalutern, u naletu...
Srecom, Pizon odluci da odmara anica, ognjenovica i stankovica, dok su se okrenuli vec je bilo 2:0 za nas.
Nisam isao na ovaj derbi iako sam imao prevoz, posto mi je skolski drug pravio ispracaj u vojsku. Pod satrom, bilo ladno, pa smo se zagrevali alkoholom. Kako je padao koji gol, tako je atmosfera ispod satre bivala usijanija, naravno u zavisnosti ko je golove postizao. Naravno, mi grobari smo imali razloga za slavlje, i tu pobedu smo proslavili kako dolikuje...
 
Top