Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Mi u stativu, protivnik u gol, mi promasimo penal, oni automatski kazne.A primamo golove ni iz cega.Jeftino primljeni golovi, a oni dati, krvavo zasluzeni.
Desi se doduse, nekad Paul Pap iz Steaue, ali jednom u 10 godina. A nesreca skoro svake 2 utakmice.
To je Partizan.
Nesrecan, ali usprkos tome beskrajno voljen.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname

Na današnji dan, pre tačno godinu dana. Dobih tada evropsku pobedu za rođendan, danas će biti dovoljna i superligaška.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH

Na današnji dan, posle pobede u Lisabonu, mogli smo da primimo pet komada, ali smo se spasli u produžetku.
Da li zna ko slucajno koji je ovo igrac Sportinga na slici duelu sa Trobokom?Cini mi se da je tad imao 17 godina, proglasen je za talenta , ali je kasnije igracki propao i potpuno pao u zaborav:D.
Sjebale ga zene, alkohol, kocka,nocni zivot i lenjost.
 
Top