Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Nigde se ne pominje da je Jusuf Hatunić završio karijeru u Minelu iz Ripnja 1985. Imam negde članak o tome.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
@Krki PFC
Najbolji pokazatelj gde nam je klub danas- nekadašnji restoran postade bunker, a Slobu Novakovića, Boru Todorovića, Čobija, Bjelu, Bodu, Koju... zamenismo Tijanom Ajfon i sličnima.
I da ne misle mlađe generacije da je ova 1998. bila neka sjajna godina i staro dobro vreme- Arkan na vrhuncu svoje moći, Obilić ako se ne varam prvak države, Kosovo bukti i mnogo toga još al je klub i sa onom (ne baš sjajnom) upravom imao renome i držao uz sebe prave Partizanovce.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@BiP
Baš tako. Ostao sam zarobljen u nekom drugom vremenu koje nimalo nije bilo lepo što se uslova u zemlji tiče ali smo ipak imali neko dostojanstvo. Ovo sad je bruka.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
E1Se64XWEAUM7wk


Vrati se Vojvodo :D


 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
A onda kad se vratio poništio taj gol tako što je ciganima poklonio penal.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Na današnji dan gori stadion, igrali smo taj tango smrti 21.05.2017


Hvala ti ćale za vaspitanje. Imam i svoj video zapis sa zapada. Nikada se ovakva titula neće ponoviti. Volim te Partizane!
 
Top