Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Lepa fotografija, podseća me na vreme kad sam bio srećan i prvi put u životu pratio jedan šampionski Partizan...
Slažem se sa Slavoljubom, te sezone je branio ,,Ivanča,,...
: )
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Lepa fotografija, podseća me na vreme kad sam bio srećan i prvi put u životu pratio jedan šampionski Partizan...
Slažem se sa Slavoljubom, te sezone je branio ,,Ivanča,,...
: )
Uramljeni poster te generacije iz 76-te, je godinama stajao na zidu hodnika našeg starog stana. I mene podseća na neko srećno vreme i detinjstvo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Na danasnji dan 1959. je rodjen skotski kompozitor Dzejms Mekmilan. Nema mnogo veze sa Partizanom, osim sto je inspiraciju za svoje najpoznatije delo "The Berserking" dobio posle gledanja fudbalske utakmice Seltik-Partizan, povodom cega je izjavio da je to bilo najstrastvenije iskustvo kojem je prisustvovao u zivotu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Koja je odmah sjebana našim izbacivanjem iz Evrope...
I nikad nismo naučili lekciju da to opet može da nam se desi...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
I kakvu je korist Partizan imao od toga što nismo samo mi bili krivi u Mostaru?
I kakvu je korist imao od ,,100,, slučajeva pre i ,,100,, slučajeva posle Mostara gde smo takođe bili kažnjeni zbog nečega?
I koliko još puta treba da budemo kažnjeni pa da shvatimo da UEFA ima nultu toleranciju za neke stvari, a i da smo im mi uvek ,,pod lupom,, da nas što pre ,,maknu sa dnevnog reda,,...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Za ovaj slucaj u Mostaru nismo samo mi bili krivi a na ta pitanja ja nisam duzan da ti odgovorim.

UEFA je ispala govno tada i tacka. Zrinjski je bio domacin a zna se da uglavnom domacin kao organizator utakmice snosi posledice sto nisu bolje obezbedili uslove za utakmicu i za koju se znalo da nosi epitet rizicne. Nismo mi cvecke ali bili smo provocirani i gadjani raznoraznim predmetima (kamenice, baklje...). Jesmo uzvratili ali bilo je obostrano a kaznjeni smo drasticno samo mi.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
108. Derbi na ružnijem stadionu Topčiderskog brda, ja klinac sa ocem i dedama gledam zagrevanje. Pokojni Sabo ćušne loptu Isailović je udara i pogađa prečku imao sam osećaj da se čitav stadion trese. Nikada ni pre ni posle takav zvuk i udarac nisam video ni čuo, ono se baš pamti, delovalo je da će ih pojesti to veče.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Godinama čekaš da ti se pojavi igrač kao taj Isailović, on fantastično počne svoju karijeru...i za vrlo kratko vreme zauvek ode iz Partizana...
Kežman je isto bio pravi golgeter (nešto drugačijeg ,,kova,,) ali je i on otišao kao dosta mlad...i nije se nikad vratio, iako je to bio obećao...
I Mitar je otišao kao klinac i obećao da će se vratiti, ali...
A sad smo već ionako naviknuti da nam SVAKI iole talentovan klinac ODLAZI sa 18-19 godina iz Partizana...

Nekad su fudbaleri morali da čekaju do određenog broja godina pa da mogu ,,preko,,...igrali su godinama za Partizan pa smo ih smatrali nekako k'o deo naše rođene familije...
Evo da se opet podsetimo kako je to išlo sa Ivanom Golcem:

 
Top