Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA

Ne znam da li je za ovu temu, ako treba neka moderatori premeste..na prvoj slici sam ja, u donjem redu na sredini i lopta ispred mene..dao sam gol , ali ga nisam proslavio..ipak je to nas Partizan!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Bio, sećam se trenutka kada se to desilo, ciganima je pala zastava na sred utakmice, blam nad blamovima...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Namerno nam skraćuju Jug(bez obzira na naša međusobna sranja) i sistemski čine da nas dovedu na nivo nekih Slaninara. Ni ovde nije bila blistava scena na našoj tribini, ali gledajući ovo, kao da sam navijao za neki drugi tim, sa nekim drugim navijačima tad..
IMG_20220423_181708.jpg
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
1650735111403.pngNa danasnji dan 1978. pobeda u Splitu na starom placu u derbiju :Hajduk -Partizan 1-2::Slavisa Zungul; Dalmatinac rodom iz Pozarevca i Ajdukova tadasnja zvezda pred golom Petra Borote.Desno je Nenad Stojkovic

23. april 1978. Gledalaca: 25 000


Hajduk: Katalinić, Zoran Vujović, Boljat, Luketin (67' Šalov), Rožić, Mužinić (30' Zovko), Žungul, Čop, Đorđević, Jerković, Šurjak Trener: Vlatko Marković


Partizan: Borota, Golac, Pejović, Trifunović, Stojković, Hatunić, Zavišić, Klinčarski (88' Kovačević), Santrač (46' Jović), Vukotić, Boško Đorđević


Strelci: 0:1 Boško Đorđević 10' 1:1 Čop 16' 1:2 Vukotić 65'
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Namerno nam skraćuju Jug(bez obzira na naša međusobna sranja) i sistemski čine da nas dovedu na nivo nekih Slaninara. Ni ovde nije bila blistava scena na našoj tribini, ali gledajući ovo, kao da sam navijao za neki drugi tim, sa nekim drugim navijačima tad..
Погледајте прилог 16273

Treba uzvratiti istom merom. Za derbi na JNA za sever puštati samo onaj kavez do zapada, i ćao. Iz bezbednosnih razloga.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Već sam pisao o tome. Dva sektora na Severu i neka se jebu. Oslobodi oba stadiona do kraja i ćao, dosta je 15 godina silovanja, pa ko dolazi, neka dolazi...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Pa i nema neke bitne razlike da li je jug u ,,rupi,, dužine 70 ili 140 metara kad naših navijača sada ima toliko da popune 50 metara...
I nije poenta da l sam ja tačno izmerio te metre, nego u tome da nas je sad bar duplo manje nego nekada...
I više nego duplo manje u odnosu na neka još starija vremena...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
To nije na njima da vide da li će da punimo ili ne, nego na nama, a oni svakako angažuju i veći broj pripadnika žandarmerije da bi sve to ogradili. To je više mentalna i dublja priča da te ogradi i ograniči na prosečnost. A da nas nema, pa Arena pre neki dan demantuje tu tvrdnju...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Ali ja nisam pisao o Areni... :D
Doduše jesam da smo navijači rezultata i očekivanja...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Zato sam i rekao da je to stvar percepcije, pogotovo njihove gde hoće da nas ograniče i gurnu(a dobro im ide) u prosečnost.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Poenta je u tome, da se za derbi na JNA pusta cela severna tribina.
Poenta je u tome da se za derbi na JNA, na blagajnama rupe prodaju ulaznice za severnu, zapadnu i istočnu tribinu.
Poenta je da se iz bezbedonosnih razloga za derbi na JNA smanjuje kapacitet istočne tribine, što je i finansijski nonsens, umesto da se iz tih razloga smanji kapacitet severa. Po sistemu reciprociteta.

S druge strane, za derbi u rupi, prodaje se 1/3 originalnog juga rupe.
Za derbi u rupi se na blagajnama JNA prodaju ulaznice samo za južnu tribinu.

To što na jugu rupe, nema više navijača nema veze sa brojnoscu navijača Partizana, sa rezultatima i slično. Svi znamo šta se dešavalo na toj južnoj tribini više od 10 godina unazad, da se ne pravimo ludi, i dalje se dešava...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Fora je što bi u poslednja 2 derbija i bilo više ljudi na jugu, samo da su pustili karte.
Ako sledeći put na JNA puste ceo sever i dodaju im sektor na zapadu, treba isterati upravu suzavcem iz kancelarija. U suprotnom lepo da se zvanično ugasimo kao klub i doviđenja.
 
Top