Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Hawkeye Pierce

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
69
Reaction score
130
Nisam znao gde da ostavim ovu poruku pa rekoh mozda je ovde najbolje. Sakupljam snimke utakmica sa nasih TV kanala negde iz perioda 1994-2006. Imam 10-15 VHS kaseta sa pregledima nasih utakmica u svim sportovima izmedju 2003. i 2005. koje tek treba da digitalizujem. Zato sam nabavio dovoljno kvalitetan VCR koji bi u kombinaciji sa dovoljno kvalitetnom ostalom opremom mogao da prebaci taj sadrzaj optimalno. Interesuje me da li ima ljudi na forumu koji bi hteli da digitalizuju svoje kasete? Meni je cilj sa jedne strane da pomognem ljudima da to urade maksimalno kvalitetno (mnogi snimci su unisteni jer su prebaceni nekvalitetnom opremom i na nedovoljno kvalitetan nacin) i besplatno, a sa druge da uvecam svoju kolekciju. :) Spreman sam i da platim troskove slanja. Ako ima zainteresovanih neka se jave.
Kolega ne moze trenutno da pristupi forumu, ponuda i dalje vazi za prebacivanje VHS-a, pa ako je neko jos uvek zainteresovan, moze da se javi meni pa cu proslediti poruku.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.579
Reaction score
13.504
Локација
Yaoundé
Jbt, taj Honved je tada bio okosnica reprezentacije Mađarske koja je iste godine bila vicešampion sveta na SP u Švajcarskoj... oba strelca za Mađarsku u finalu u kojem su poraženi od Zapadne Nemačke bili su igrači Honveda, legendarni Ferenc Puškaš i Zoltan Cibor, pa na golu Đula Grošič, u odbrani Jožef Božik, u napadu još i Šandor Kočiš...

U novembru 1953. ta strašna reprezentacija u dvomeču sa Engleskom u Londonu dobije 6:3, a u maju 1954. u revanšu u Budimpešti pregazi ih 7:1!

Honved je tada vodio 2:0 za 20 minuta (Kočiš i još jedan igrač koj je takođe igrao na SP1954), za nas posle Valok dva i Antić. Ne znam da li je tada u Beogradu igrao i Puškaš, ali svakako je bio u Honvedu do 1956...
 
Top