Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Valderrama

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1
Reaction score
0
Локација
-
Nisam znao gde da ostavim ovu poruku pa rekoh mozda je ovde najbolje. Sakupljam snimke utakmica sa nasih TV kanala negde iz perioda 1994-2006. Imam 10-15 VHS kaseta sa pregledima nasih utakmica u svim sportovima izmedju 2003. i 2005. koje tek treba da digitalizujem. Zato sam nabavio dovoljno kvalitetan VCR koji bi u kombinaciji sa dovoljno kvalitetnom ostalom opremom mogao da prebaci taj sadrzaj optimalno. Interesuje me da li ima ljudi na forumu koji bi hteli da digitalizuju svoje kasete? Meni je cilj sa jedne strane da pomognem ljudima da to urade maksimalno kvalitetno (mnogi snimci su unisteni jer su prebaceni nekvalitetnom opremom i na nedovoljno kvalitetan nacin) i besplatno, a sa druge da uvecam svoju kolekciju. :) Spreman sam i da platim troskove slanja. Ako ima zainteresovanih neka se jave.
Ponuda i dalje vazi, ako ima zainteresovanih neka se jave. Pisem sa novog naloga jer nisam mogao da se ulogujem na stari.
 
Top