Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Čini mi se da je ovaj derbi bio na Veliku subotu. To je ta sezona kad smo se ovom pobjedom izjednačili na tabeli s njima, ali oni su imali bolji međusobni skor, pa smo do kraja mi kiksnuli jednu utakmicu, jer oni nisu mogli, naravno.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš

И исток у трансу. :)
Страшан Партизан, требали смо да им напунимо мрежу до врха тада.
Свакако један од омиљених дербија.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Da ne idem na 2 uzastopna posta na istoj temi.Jos jedan nas gol nakon kornera, 83.derbi samo nekoliko sedmica pre gola Vl.Djukica u kupu.Dragoljub Brnovic na pocetku meca gol odluke nakon kornera.https://www.youtube.com/watch?v=f6ssQSMBe_A&t=38s
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Mnoge smo mi prodali brzo, što brže, najbrže...
Ali i mnogi igrači su što pre želeli da unovče to što imaju ,,u nogama,, plašeći se da bi neki neoprezan start rivala mogao da ih zanavek ostavi i bez takve noge, i bez takvog novca...
Nekad je za ,,unovčavanjem,, žurio samo klub, nekad samo igrač, nekad i jedni i drugi...

Ali, jebeš ga, prokleti novac, jeste važan, neophodan, potreban, ne možeš bez njega - ali nije sve u njemu!

Evo, kad se nekada snimala emisija sa našim (tad već u godinama) fudbalerima iz finala KEŠ 1966.-e, oni su tek docnije, posle te 1966.-e, shvatili šta im je bilo ,,pred nosem,, - a da to zarad raznih stvari ipak nisu uzeli...

Tako je i ovaj Dragan Isailović - Isa, mogao da bude veliki as Partizana, da ovom našem klubu ima neku bitniju, značajniju ulogu, da ga svi pamte i pominju po tome...ali, ne, pominjemo ga po tome što je prebrzo otišao...
A i tamo gde je otišao, nije mu se dalo da postane neko veliko ime...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Prethodnih dana sam pogledao većinu derbija u poslednjih 7, 8 godina i neverovatno je koliko derbija smo bili mnogo bolji a nismo pobedili. Tu su i dva nedavna derbija (ne i jedina) gde smo baš očigledno oštećeni (gol iz gol-auta i 'gol' čini mi se Boaćija). Da ne govorim o onom glupiranju Granta. Velika šteta.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
U znak protesta zbog smene Stanoja sa mesta prvog trenera, iz ličnog bojkota nisam pogledao/poslušao ni jednu konferenciju Granta dok je bio trener Partizana.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ako me secanje dobro sluzi, mi smo pod Grantom igrali derbije kao celu istoriju. Vrsimo im opsadu gola, oni iz dva suta daju isto toliko.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
,,Razgovarali,, smo pre neki dan o Taribu, Isi, Luki...evo i ,,nastavka razgovora,, - Taribov ,,prstenac,, za Lotara, Isa koji bi zauvek ostao u Partizanu (a u vreme odlaska bila nam je poznata neka kontra priča, a šta je tad bila istina, ko bi ga sad znao), i Luka vs Vazura:


volimpartizan.rs/dragan-isailovic-da-su-me-hteli-ostao-bih-u-partizanu-ceo-zivot-85262/

volimpartizan.rs/predrag-lukavazura-je-hteo-psihicki-da-slomi-11448/
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Ja ne znam sta zamerate Grantu za njegova 3 derbija 2011/2012 kad smo se mi ispromasivali kao nenormalni.

Ја му замерам меч са ОФК Београдом на Карабурми, по неком ветру и магли. Човек се довукао из свлачионице неких 5-6 минута након што је почело друго полувреме, а онда је сео на клупу за делегата. Морао Гавран економ да иде по њега, да га доведе на клупу Партизана. Пошто сам био један од сто људи присутних на том мечу на западној трибини (то је она велика, коју после нису ни користили), видео сам то својим очима.

Има један занимљив детаљ за тог човека, финале ЛШ Челси - Манчестер Јунајтед у Москви. Пред почетак продужетка Стив Кларк држи састанак са фудбалерима, док неких 10 метара даље пролази Грант, са рукама у џеповима.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Na derbijima smo se ispromašivali, ako se dobro sećam, Ubica Cigana je mašio ono što ni u snu ne bi, za sve ono što nije promašio u prošlim derbijima, tada mu je došlo ,,na naplatu,, - jednostavno Grant je tad bio baksuz, preko toga se nikako nije moglo i to nam se obilo o glavu, a on lično je, sasvim zasluženo, postao ,,legenda zvezde,,...
Plus, čovek je izgledao kao da se ne meša baš previše u posao kojim se bavi, niti ga to previše interesuje...a verovatno je i bio takav...
Plus, bio je to još jedan od ,,mudrih,, poteza jedne od naših uprava da se tol'ke pare daju jednom takvom nezainteresovanom treneru, umesto da se recimo za isti novac dovede neki klasni i rasni fudbaler...a ovo što je Grant radio kao trener mogao je bilo ko...za neuporedivo manje pare...
Bar da se neko setio da mu kaže da se ovde nerešen rezultat podvodi pod neuspeh...
A i da se setio, pitanje je da l bi umeo da sastavi tu rečenicu na Engleskom...bez mucanja i mutavosti...pa i na Srpskom - takođe...
Tako da - što se tiče uprava koje je naš F.K. tokom svoje istorije imao, u tom pogledu - ko je nas kleo, zaista nije dangubio...
 
Top