Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Nikad u životu nisam video golove sa te utakmice, nisam mogao ranije a ne mogu ni sad.
 
Последња измена:

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Jebem ti i sreću i karmu jedna od svih tih Realovih titula mogla je doći u naše ruke.
Kurčevi Real ,imaju 13 naslova prvaka Evrope.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Kacio je neko na drugom topiku dl link za utakmice sa Olimpikom i Realom 2003/2004, moze li da se okaci ovde?
Hvala
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Da , pobrkao sam ih,pa sam se kasnije setio.
Hvala na ispravci. :)
djordje-lazic.jpg
18-2.jpg

Edit

Isti obojica.
Slike preuzete sa sajta crno bela nostalgija.
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.196


mozda mali off:
moram da pohvalim pfc historical, ovo je stvarno nesto fantasticno, tacno se vidi sa koliko ljubavi se ovo radi a opet u isto vreme krajnje profesionalno, ovaj broj se bavi prvom polovinom 70ih
mozete naruciti preko facebook ili twitter: crno bela nostalgija
stvarno sve pohvale, jedno veliko bravo za ove ljude, bravo i hvala
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
hatunic.jpg


Огромна заблуда и неправда према човеку који нас је напустио пре скоро три деценије. Живео је фатално кратко, само 40 година. Иза спољашњег изгледа корпулентног, необично снажног фудбалера се крио благородан и врло пријатан човек.

Једноставно, имао је меку душу и тврду судбину. Превише поносан да би се некоме улагивао. Тако тврде сви, али баш сви који су га познавали...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Otac mi je pričao da je lomljenje noge Racića od strane Hatunića najstrašnija povreda koju je video na fudbalskom terenu. Po njegovom svedočenju ceo stadion je čuo kako je Raciću pukla noga, posle toga nije više igrao fudbal.
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
http://instagr.am/p/CAGZ1m2BlcH/
Joveta,Doktor Mo,Dijara,Žuka,Rukavina,Tošić,Rna,Predrag Lazić.
Pakao.
По мени, тим који је играо најлепши фудбал у Партизану задњих 20 година, рекао бих чак лепше за око од Матеусове и неких Тумбиних екипа. Каква штета што је уефа дисквалификовала 2007.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Ostaje upamcena izjava Dejana Curovica upucena petardinju na proslavi duple krune: Sefe, cekali ste me 47 godina da dodjem i donesem Vam duplu krunu...
Imao sam onaj veliki poster sa tom ekipom, koja je dosla do, sa ove vremenske distance, slobodno se moze reci, istorijskog uspeha.
 
Top