Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
To je ono kad neće pa neće. Ja sa svojih 16 leta više stresova nisam u životu imao. Ova ekipa je komotno mogla da ide u završnicu kup UEFA.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.804
Najcuvenija titula i istovremena jedna od onih "neka uzmu titulu ako ih nije sramota" koju smo mi uzeli :)
Razbijeni od Hajduka 1:6, u vecitom derbiju 1:4 ali prvi kroz cilj u poslednjim sekundama
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Da je bilo VARa i sportske pravde, dobili bismo Bajern 3:1
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
U prvoj smo stvarno odigrali odlicno. 0-3 totalno nerealan rezultat.

Druge se iskreno slabije secam (osim Cakarovog gola) i bas mi je prijalo ovo Krkijevo podsecanje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
15 godina sam imao i gajio puno nade a gledao puno promašaja Danka Lazovica. Još uvek me peče Tarnatova levica, kakav je to igrač bio sunce ti poljubim. Realnije je bilo 2:3, ali ajde. Posle toga Slavija i crveni Ivića uz petardu u produžecima. I pored Rapida i Slavije odosmo posle u LŠ gde iskreno mislim da smo mogli komotno da prodjemo dalje da se nismo uplašili. Moja omiljena generacija, uvek mi toplo oko srca kad se setim svih njih i kakav tiki-taka smo igrali.
Setite se Lazio 1998 tamo, sve do noge jbt, nisu znali gde se nalaze.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
15 godina sam imao i gajio puno nade a gledao puno promašaja Danka Lazovica. Još uvek me peče Tarnatova levica, kakav je to igrač bio sunce ti poljubim. Realnije je bilo 2:3, ali ajde. Posle toga Slavija i crveni Ivića uz petardu u produžecima. I pored Rapida i Slavije odosmo posle u LŠ gde iskreno mislim da smo mogli komotno da prodjemo dalje da se nismo uplašili. Moja omiljena generacija, uvek mi toplo oko srca kad se setim svih njih i kakav tiki-taka smo igrali.
Setite se Lazio 1998 tamo, sve do noge jbt, nisu znali gde se nalaze.

Te 2002.godine smo imali ozbiljan vezni red i solidan napad koji su garantovali golove, ali odbrana Ćirković/Ognjanović, Savić, Bajić, Jeremić/Mišković je garantovala 3 komada u mreži od iole ozbiljne evropske ekipe.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
I dresovi koji su tad bas bili avangardni...
Sad su mi tako-tako... ali tad... Prelepo, moderno. Drugaciji.
 
Top