Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Ja mislim da je ta utakmica bila prva posle one katastrofe u Zagrebu sa Croatiom (Kroacijom)...
Igrači su ,,pukli,, u ZG, ali su hteli da se ,,vade,, bar kol'ko-tol'ko u domaćem prvenstvu - rezultat vidite...bila je to nekada uobičajena stvar u Partizanu, puknemo negde, ali odmah usledi reakcija i ,,spiranje sramote,, koliko god je to moguće...već na sledećoj utakmici...

A ovi današnji naši igrači često uopšte i ne liče na fudbalere, a kamoli igrače Partizana...
Izgledaju kao da ih mrzi da žive, a kamoli da trče za loptom...

Evo, ovima iz 1997.-e je valjda takođe bio tad neki početak sezone pa opet mogu i da potrče tim ,,teškim nogama,, i da daju golove i da centriraju...iako to svakako nije bio baš najbolje selektovan tim, što je ,,petardiranje,, u Zagrebu i pokazalo...kao još jedan ,,blistav,, potez Bjekovića i Zečevića, koji su se, po ,,oprobanom receptu,, oslonili na ,,našu decu,, i domaća kasačka grla...

I onda su poslali tu decu u Hrvatsku da se nad njima neko ,,sveti,, za Vukovar i ostala ratna sranja, bez da su deca imala uz sebe nekoga ko će i u prepunom Maksimiru moći da ,,stane na loptu,, i uzvrati ,,Modrima,, istom merom na terenu...

Inače, ovaj Ćirić koji se pominje u prenosu nije Dragan Ćirić Ćira Barselona, nego drugi jedan Ćirić, doveden da zameni ovoga...koliko ga je ,,uspešno,, zamenio znaju svi koji ga se sećaju, ako ga se iko seća...Ali, naša uprava kao i uvek - ode ovaj igrač za milione, dođe ovaj za siću, ali ,,sve je na broju,, otišao komada 1, došao komada 1, sve se slaže...a još i ovo, otišao Ćirić, došao Ćirić, ma idealno!

Da, idealno, osim one katastrofe u Zagrebu...
Uzgred, iako nam je to i više nego teško palo, opet nas je neki solidan broj došao i na ovu utakmicu...pogledajte tribine Istoka...
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Ako se ne varam, ovaj Ćirić je doveden iz Bečeja koji je tih godina redovno uzimao ciganima bodove.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Годину дана је прошло од смрти једна такве наше величине, Фахрудина Јусуфија, Јулке...
Ко зна нешто о њему, нек се подсети, мада, можда и налети на неку ,,финесу,, о којој досад ништа није знао...
Ко не зна, нек обавезно прочита...

volimpartizan.rs/secanje-na-jusufija-prvi-ugovor-za-telecu-corbu-91488/

Ја бих нашим играчима и у млађим категоријама и у првом тиму, давао домаћи задатак да морају да прочитају овакве текстове о нашим бившим играчима...да знају где су и чије дресове носе...

Јулка је био бек и олимпијски шампион, други на европском првенству, четврти на светском (каже био би и трећи да је играо за то место, али није због лома руке), шампион Југославије, финалиста Купа шампиона...
А која је највећа амбиција наших садашњих играча?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Nema baš puno snimaka iz neke naše prošlosti, pa kad sam već naleteo na ova dva, daj da ih ,,podelim,, i ovde:


 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jbg @Krki ubedjen sam da si pogresio za Saleta, jer ubedjen sam da ima vise od 100 utakmica (106 ili 108).
U sezoni sa Djukicem mislim da je stigao do 100. utakmice, a verovatno ima i vise golova (vise od 15)?!
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
@Petar-Skopje

Moja greška za broj utakmica, uzimao sam podatke sa našeg sajta, a tamo nije baš sve kako treba. Što se tiče golova, tu je sigurno broj 15, proveravao sam na nekoliko mesta, a i po sistemu provere utakmica po utakmica :)
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Roberto Karlos u Humskoj.
Jebeni Kreg Tompson.
Bogunova partija života.
 
Top