Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas

Verovatno ključna pobeda u sezoni 2001-02 i borbi za titulu. Posle 118. derbija, koji smo izgubili sa 0:3, oni su nam prišli na 5 bodova razlike. Na ovoj utakmici smo gubili do pred sam kraj, promašili i penal i sve je ličilo da nam prilaze na 2 boda. Ali Iliev i Vukić postižu golove i donose nam veliku pobedu!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Bio u vojski tada. Prolecni derbi nas otkinuse, a jesenji dva puta smo izjednacavali, ali nismo imali snage za preokret. I neko sugavo vreme bilo.
A nakon toga, Slavija u Pragu me je potpuno unistila, bas onako za kraj vojnog roka.
A da, dresovi su bili prelepi.
Meni je ipak omiljena generacija bila u sezoni 98/99
Damjanac, Rasovic, Krstajic, Trobok, Duljaj, Ilic, Ivic, Kezman...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
govno jedno ono odvratno raspalo.
marš bre poltrončino jedna. sjebao si reprezentaciju, skoro pa si sjebao ovaj klub.
kudim samog sebe što sam ga nekada cenio i branio, kao i nekada Nikolu Lončara.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
И даље најдражи дерби,каква је то радост била.Другар који није био на утакмици јер га је ћале држао у притвору зато што је пао годину у августу,снимао
на касетофону радио пренос утакмице.
И дан данас када се на слави,дечјем рођендану...тазбина разиђе а шљива почне да делује,обавезно унесе касетофон и слушамо пренос изнова.
И сваки пут кад га Тешовић завуче и загрми 'Партизане,оле олео ле...' радујемо се као први пут.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Čitam u novinama da je Partizan rekorder po broju duela u Evropi koji su okončani penalima - ukupno 7.

Koliko se sećam:
pobedili smo: Real Sosijedad, Njukasl, Anderleht
izgubili smo od: Sporting Hihona, Artmedije i Zaglebja.

Koji dvomeč je taj sedmi, da li neko zna?
 
Top