Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja

Verovatno sam nešto izostavio, ali je u glavnom to to. Retrospektiva naše tragedije.
Prestao sam sa gledanjem posle 2-3 minuta, zato sto sam upao u opasan trip :

Vise niko ne moze da me ubedi da smo, u bar 75% ovih utakmica BILI PRODATI OD STRANE NASIH IGRACA !!!!!!!!!!!

P.S. Svaka pohvala za tvoj trud. Kakva god da je, ovo je deo nase istorije. Ne stidim se te istorije, ali sam poceo ozbiljno da se stidim pojedinaca koji su igrali u nasem klubu.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
Radnički Imel - Partizan 1:3 (1:2)

1.maj 1993. Gledalaca: 8 000.

Strelci: 0:1 Mijatović 20' (penal) 1:1 Muf 25' 1:2 Milošević 42' 1:3 Stanojković 79'


Dan kad su igrali Savo, Mijat , na jednoj i Grobar Zdenko Muf na drugoj strani ...Na taj dan rođen je Jean Christophe Bahebeck.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bio prisutan na ovoj utakmici na Novom Beogradu. Imao sam 11 godina. Cale, teca i ja.

Secam se bilo je bas jako sunce opicilo sto se bas i ne vidi na ovom snimku. Savo dao strasan gol.

To su bila vremena kada smo ovakve ekipe rutinirali sa 2-3 razlike i vise... Danas je to postalo skoro pa nevidjeno cudo.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.589
Reaction score
8.486
Локација
"preko bare"

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Koja bese ovde prica, ukradena ciganska koreografija i zato setalica, sa namerom podjoh u veliki grad?!?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ta setalica se odnosila na neke vodje njihove ciganske grupe BBRS koji nisu iz Beograda... Tako neka ta prica, koliko se secam...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Najbolja koreografija u rupi a da ja znam!
Najlepsa koreografija u rupi je definitivno НУСКНВП.
A secam se da je koreografija trebala biti podignuta cas pred da damo gol. Od radovanja kartoni, koji su bili podeljeni po bojama, su bili razbacani po celoj tribini i kada je konacno koreografija podignuta bilo je sve sve sareno ali prelepo..

Nikako da nadjem sliku na netu...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Najlepsa koreografija u rupi je definitivno НУСКНВП.
A secam se da je koreografija trebala biti podignuta cas pred da damo gol. Od radovanja kartoni, koji su bili podeljeni po bojama, su bili razbacani po celoj tribini i kada je konacno koreografija podignuta bilo je sve sve sareno ali prelepo..

Nikako da nadjem sliku na netu...
Meni je najbolja koreografa u rupi ona sa velikom unrlicom i na hiljade malih.
Ja kući doneo jedan primerak a nekoliko dana posle tog derbija cigani u mom gradu organizovali crveno elo veče. Ja kod keve u firmi iskopirao nekoliko stotina primeraka kurvine umrlice i noć uoči njihove zabave ja i još dva druga ceo centar grada izlepili umrlicama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Top