Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
koliko sam bio ispizdeo zbog ove sanse markovica na kraju :banghead: :banghead: :banghead:
moj stari mi govori, jbg mladost jos je klinac naucice pa ce dati sledeci put ja se mislim ma koji sledeci put kad ce nauciti kad ga prodamo kad bude nosio bog te pita ciji dres, tad ce dati, sta ja imam onda od toga, sta me boli q sto ce on tamo negde da trese mreze meni ce ostati da se secam ovog promasaja... i dok se mi raspravljamo buuuum palasio i 1:0 za inter

ps zajebali se i ja i cale, nije naucio i nije davao nigde, 8 godina posle evo ga kod nas gledas i neverujes na sta lik lici na terenu
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
После ове утакмице у Темпу изашао постер,Милко у акцији код првог гола,залепио сам га тачно наспрам кревета и гледао сваки дан пред спавање.Али,тада трећи разред основне и одем на екскурзију,враћам се кад оно кева мењала тапете и бацила ми постер :banghead: Тад настаје тешка психолошка драма,нисам причао са кевом месецима,и убијала ме од батина и покушавала лепо али ни реч нисам са њом проговорио,само сам понављао 'бацила си Милка' трајало је то месецима док ми ћале за рођендан није донео такав постер,узео од колеге.Постер је још увек у колекцији а у породици влада благостање и такви киксеви се вишенису дешавали :šal
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
i dalje je šteta što ih nismo izbacili, imali su tad svoj najjači sastav ikada i potpisujem da bismo daleko dogurali da smo ovo prošli.
ovde je valjda bila prva podela navijača, koliko znam.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Sreca, pa sam imao deset godina. Sad da gledam, dobio bih najmanje secer 50, kao Aco iz Pazove :D

Koji maleri.

Efikasnost i koriscenje sansi nam je kroz istoriju jaca strana.

Sto se penala tice, necu reci da mi deluje da je pre ,,potezanja'' pokusao i rukom da odigra, jer je takav stav za ban :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Već sam pisao na drugoj temi, ali nagradno pitanje ko je osvojio te sezone kpk :D ?
I to aj ne kažem da bi mi osvojili, ali su u sledećem naišli na panionios i nabili ih ko konje nešto.
Fascinantno je i to i CSKA iz Moske i ona grupa 2003e gde su u grupi bili osvajač LŠ, galaktikosi i finalista Kupa uefa te sezone.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Braga igrala LS s nama u grupi 2010-11, kasnije presla u ligu Evrope i poklekla tek u finalu protiv Portoa. Bas cesto naletimo na neke protivnike, koji u to vreme igraju svoje istorijske sezone.Videoton takodje finalista Kupa Uefa, sezona 1984-85. Inter osvajac KESampiona 1964 itd.
 
Top