Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Ех да су остали Вукић и Лазовић.....
ПС Ладно Недић био један од судија....нама ни пријатељска у овој земљи не може да прође без циганских судија...свуда су.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
I te 1964. Partizanove Bebe su važne utakmice pobeđivali:

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Годину дана пре тога је тај Милан освојио Куп Шампиона, а те 64-е године је испао у четвртфиналу од Реала. У сезони 64-65 Атлетико је у последња два кола доживео два пораза и Реал их је престигао и освојио титулу. Реал је вероватно једини тим тог времена који је могао да нас окрене. То што нама може да се споји то не може никоме.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd

Kako je neko na Jutjubu napisao za Milka, trčao je 10 minuta po meču, a za tih 10 minuta usere protivnika...
Da parafraziram i Gogija Stevanovića, mislim da je za Milka rekao da je mogao da igra u Realu...samo da nije imao ludu glavu...
Samo... :icon-rolleyes:
Dobro, to se sećamo mi matori, a za vas ,,mlađariju,, ja mislim da je Milko na onom snimku gore pričao o ovom derbiju na snimku dole, derbiju koga se i vi sećate - a u njemu je u našem dresu opet bio jedan napadač sa ,,ludom glavom,, koji je doduše trčao više od Milka, ali je takođe mogao da ,,usere,, protivnika za desetak minuta...
Šteta što na ovom meču nije bio koncentrisaniji pa da pobedimo sa kojim golom više...
I Đurđević je tada takođe mogao nešto bolje i manje sebično, ali...da ne pričam dalje, evo, pogledajte:

 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Pa i nema mnogo razloga
Moze da ti se place samo zato sto je pun... inace tad su vec bili udareni temelji za mutavo janicarski jug doduse ovi sto su ih udarili toga nisu bili svesni ali tako su vodili tu tribinu da nista dobro nije moglo da ispadne iz toga
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Pravo blago iz davne prošlosti...koju ne bismo smeli da zaboravljamo!
River Plejt - Partizan 1:1, 1954.godine...

Kapiten Partizana, Bobek, predaje luksuznu zastavicu kapitenu Rivera...
Da li je ona još uvek, tamo negde, u Argentini, u njihovoj kolekciji...

 
Top