Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.368
Reaction score
10.233
Локација
okupirana Srbija
Borotino kačenje o prečku i ljuljanje na njoj, nekoliko puta u toku utakmice.
Ima li još neko ovde da je generacija Dragana Mancea?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Mislim da su kad se uporede obojica veoma sličnih karakteristika. Naravno različitih karijera.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Umetnost je lepa a Partizan večan, ali nije lako preživeti kad nam golmani kiksnu pa Partizan ispadne iz nekog takmičenja...
Ali setimo se da nije baš sve ni do golmana u tom slučaju...gde begoše napadači pa da daju gol više?!
Pera i Stojke obeležavali su svoje epohe...
Kao i Dragan Mance svoju...
Moreira i Lamin Srbin svoju...
Ali i Miljkon je večan i neuništiv! :D
@avax
Pitao si za generaciju Dragana Mancea...
Obično Partizan počnemo da gledamo kad su fudbaleri dosta stariji od nas, onda vremenom budemo ,,tu negde,, a onda se ,,smandrljaju,, neki dani i godine (a najbrže neke decenije!) i odjednom - hop - svi fudbaleri (osim Saleta Ilića, Stojketa i Bokija Ostojića : ) mladi, a ti neki čiča (moj slučaj)...
A Dragan Mance i ja bili smo nekad ,,tu negde,, on 62-o, ja 64-o godište...
On na terenu, ja na tribinama, pored TV-a, pored radija ili tranzistora...očekujući da vidim ili čujem ono: Gol, gol, gol! Dragan Mance!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Moguće, nisam nešto kompetentan, utisak su mi ostavile priče o nekim lošim intervencijama sa derbija i kiksa zbog kog je snimljen Kad porastem biću kengur.
Stojkovićevi kiksevi su mi dobro poznati. Ali je i pored toga među 3 naša najbolja golmana 21. veka. Dok je već Borota = Partizan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Stojke je Stojke, Borota je legenda Partizana, 21.vek ostavljam mlađima, ali u onih zadnjih 25 godina XX veka koje pamtim, najbolje je naš gol branio - Ranko Stojić.
 
Top