Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Nisu fotografije, ali prikazuju legende našeg Partizana...

moca.jpg
osim.jpg

... danas kao da se kod nas izgubila ta sportska karikatura, a sećam se da sam kao klinac iščekivao da izađe onaj stari Tempo, pa da, osim da vidim šta ima o Partizanu, vidim i koga su to nacrtali...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Sa burazerom na Jugu, mislim da mi je to prvi derbi na Jugu, kiša ceo dan smaračka padala, a kad je pao gol, sećam se da me dohvatio za kragnu da me navodno zadrži kao mlađeg da ne letim po tribini (još nisu bile stolice na Jugu, štaviše, mislim da je to bio poslednji derbi bez stolica na Jugu), ustvari me on bacakao gore dole dok se radovao, ali bilo do jaja.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Omer je imao problem sa nedostatkom visine, meni jedan od omijenih golmana iz detinjstva. Branio je, ali i primao sve i svasta. Pop ce biti bolji, u to sam uveren.
 
Top