Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.532

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
400
Reaction score
984
Локација
Pozarevac
Djukanovic se proslavio na sledecem derbiju u rupi,kada su sadašnjem selektoru poništili gol sa pola terena,a mi izvukli na kraju 1:1,luda atmosfera i 100.000 ljudi na stadionu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.629
Reaction score
22.340
Локација
Beograd
Moj matori je dobijao nervni slom zbog Đukanovića, a neki će se uvrediti i Bajra Župića, nije mogao da ih svari, zbog Bajra je umeo sa pola tribine da se svađa, ali nema sile, kad mu ga uz Đukanovića pomeneš, odmah pali pljugu da se smiri. :D
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Nisam mogao doći sebi 3 dana nakon ove utakmice, kakvu smo priliku propustili da otresemo Inter u Milanu.

Tada se vidjelo već da Lazar i pored talenta i fizikalija neće biti veliki igrač jer ima srce ko u zeca. A to se i dan danas pokazuje.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
Mislio sam da je slican sa ovim,ali nije.Dosta je drugaciji
ckU6z8o.jpg
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.532
Kakva igra protiv Rome, ošteti nas sudija za dva penala. A atmosfera kao u engleskoj u najboljem periodu. Možda i najbolje navijanje ikada na JNA.
U revanšu, prodane duše u upravi i na terenu, a godina je 1988...uzas i tada, i kasnije sve do današnjeg dana...
 
Top